dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1277 z 1588
Pokaż wyniki od 25.521 do 25.540 z 31759
  1. #25521

    Domyślnie

    U na święta kameralnie, ale fajnie, jak są takie zjazdy rodzinne - wszystko zależy od relacji rodzinnych.
    Trawy w końcu nie kosiliśmy, mam nadzieję, że na wiosnę jednak nie będzie żle.
    Doriko, kominek masz na ścianie wg projektu? U mnie tak jest - a tv jest na krótszej ścianie od strony przedpokoju, naprzeciwko okna, ale przy naszym oglądaniu nie sprawia to problemu. Obudowę mamy z kafli, mamy rozprowadzenie a wkład - Kratki ale jaki model.... już nie pamiętam - ale od 10 lat sprawuje się dobrze, nie ma z nim żadnych kłopotów.
    Mania fajny toster KA. My też tostowi ale czajnik i toster mamy de Longhi icona. Też sprawują się dobrze.

  2. #25522
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, to biurko to taki szajs? Choinki dawno temu też u nas były za paragon. Teraz to nawet nie wiem, bo w okolicach świąt wyjazd do Ikea jest strzałem w stopę, tak jak niedawno byłam w pracującą sobotę czy niedzielę. Ludzi bardzo dużo, albo szło się z tłumem według strzałek, albo trudno było się w tłum wbić,żeby iść dalej. Do kasy kolejka z pół godziny.
    Mania i nie bądź świnia, pokaż choinkę No i gwizdy też
    Jeżeli chodzi o prezenty, to dla mnie mogłyby być u nas odwołane, nie mam już pomysłu na nie. Dzieci na wigilii nie ma, więc dorosłym nie byłoby przykro że Mikołaj o nich zapomniał. My prawie co niedziela spotykamy się w takim samym składzie jak na wigilii, tylko żarcie trochę inne jest.
    Kevin sam w domu leciał w październiku, dzisiaj widziałam reklamę coca coli, to znak, że święta się odbędą

  3. #25523
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Puki co u nas stosunki rodzinne dobre.
    Kominek jak w projekcie. U mnie jest tylko kawałek ściany odgradzający łazienkę i kuchnię, tam niestety nawet gniazdka nie mam.
    Ave twój kominek to moje marzenie, cudny jest.

  4. #25524
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika biurko mial wziasc inne i sie na nie nastawilam, solidniejsze bylo i glebsze, on zamiast ekranu ma tv , a to tv ma 43 cale, wiec im glebsze tym lepsze. Ale wolal inne jak je obejrzal, wybral mniejsze i nie za ciekawe wygladajace. Znaczy na pierwszy zut oka jest OK ale nie wiem ile pozyje. Kupilam mu jeszcze mate na to bo Ikeowskie meble znane sa z tego ze sie zdzieraja. Chcial biale ale to na jedno sie nie zgodzilam, powiedzialam mu ze bedzie walilo po oczach w tamtym pokoju, wiec wzial granatowe.

    Jak sie obudze cykne choinke. Gwiazd jeszcze nie wieszalam, z takimi ustrojkami czekam do grudnia, to samo przed domem. Chlopaki mi juz swiatla wyciagli i leza w pojemniku tylko musze powbjac w ziemie.

    swieta swietami ale ja lubie prezenty Juz dostalam od M 2. Kto wie moze jeszcze na swieta dostane trzeci zeby komplet byl

    Ave kupilam KA opiekacz bo i czajnik i blender i robot sa z KA, w tym samym stylu wszystko i stoi na blatach. Jakbym go nie upolowala tobym kupila taki jak kiedys mialam i dalam Mlodemu. No ale sie udalo. Pisalam ze ostatni zgarnelam i to z US musialam sciagnac??

  5. #25525
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    polozylam sie spac o 2 w nocy, ogladalam filmy, a potem jeszcze troche ksiazke czytalam. Juz prawie usypialam jak uslyszalam chroboty kolo wejscia i nagle mnie olsnilo - DAMN!! zucilam siatke przed wejscie a bylam na bosaka i miaam wrocic walnac do garazu - zapomnialam. Wiec albo przylazl szop albo skunks. Zeszlam, zapalilam swiatlo na zewnatrz i otworzylam okno. No ale, za daleko bylam i mialam tylko telefon. Aparat ostatni raz uzywalam w parku i nadal nie wyciaglam wiec zdjecia sa do kitu, no ale cos widac









    jak pamietacie moje osiedle jest w lesie , wiec przylazi wszystko. Skunsky, szopy, dzikie indyki i kojoty. A ja skunksika upolowalam. Niestety nie powiem czy on czy ona bo z nimi jak z chipmunkami - nie wiadomo. Jakby nie byl sam to bym wiedziala - samczyki sa wieksze. Ale tak jak patrzylam to podejrzewam ze to dziewucha. Bo za duza nie byla. Piekne zwierze!
    no i zostaly mi skoruki z jajek do pozbierania, bo torbe musialam odrazu wsadzic w druga i walnac do garazu.

  6. #25526
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jak to powiedzial Gawel???.........PROTEZA...???

    proteza stoi
    w tym roku w drugim kacie bo fotel tam nie pasuje, w zeszlym roku sprawdzilam




















    a nad kominkiem wieniec. A na polce nad kominkiem tylko sanki i anioly. Nic wiecej nie wsadzalam.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 23-11-2019 o 15:51

  7. #25527
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    trzeba bylo zrobic w lecie, na wiosne? ale jak sie mialo lenia i staly 2 lata to teraz sie robi na mrozie


    bez



    z



    i od wejscia




    na wierzch jeszcze nakladki ida, tylko je pomaluje - w domu, zanim kolumny sie przymocuje. Cale bede malowac na wiosne, teraz za zimno.
    No i sie bede zastanawiac cala zime czy na bialo spowrotem czy na czarno?? jak myslicie?
    biale do okien pasuja, czarne do drzwi.

    zapomnialam napisac ze na "zas" mam plan zmienic okna na czarne badz grafit - niecierpie bialych, ale kiedys tylko takie wsadzali, ciemne weszly w mode niedawno - zacofanie o 100 lat
    A farba na kolumnach to szczegol, zawsze mozna przemalowac.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 23-11-2019 o 16:44

  8. #25528
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Czarne

    Bardzo ładna choinka, jak zawsze. Kiedyś próbowałam ubrać w ten sposób ale nie umiem albo tak się nie da na żywej.

  9. #25529

    Domyślnie

    grafitowe, aby nie były za bardzo ciemne czarne
    Choinka jak zwykle piekna. Myślę Doriko, że do takiego strojenia musi być gęsta i sztywna i bardzo regularna. U nas zwykle bywa jak sen szalonego daltonisty - mój M nijak nie trzyma się reżimu kolorystycznego ale i tak zawsze nam się podoba i zwykle jest żywa (potem służy jako okrycie dla roślinek.

  10. #25530
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Jest "moja" anielica I moje ulubione bombki, te srebrne, niby popękane.
    Skunks śliczny, dawno temu u mojej babci do kurnika się zakradał. Śmieci przyszedł ci posegregować
    Mania, co to jest na tacy po prawej stronie?

  11. #25531
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    kolumny nie moga byc grafitowe, za duzo kolorow juz by bylo, drzwi wejsciowe, do garazu wejsciowe i do garazu wjazdowe sa czarne. Obok maja szara kolumne (cienka) nie podoba mi sie kolor - a szare lubie. Kiedys googlalam czarne musze znow poszukac.

    Mika jak to u babci sie skukns zakradl jak w Polsce nie ma skunksow?? urwal sie komus????

    masz tu anielice, postawilam pbie kolo siebie, a to na tacy to o to szklane chodzi? Stare jak swiat... a raczej pamiatak kupna domu, bo kuilam to jak dom kupilismy i zawsze na lawie stalo (obojetnie jakiej lawie jaka tam byla). Tez szklane. Ta gora jest metalowa i sie odkreca.
    A bomki tak, uwielbiam je, bo sa niestandartowo duze, sa bardzo bardzo grube i bardzo ciezkie ze szkla, nie jak zwykla bombka. Tymi bombkami zabic mozna










    tacki prostokatnej sie jeszcze nie dorobilam, bo nie znalazlam nic zeby mi sie podobalo

  12. #25532
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    skleroza....jesli chodzi o ta siatke/szarfe. Ta tutaj jest dosc sztywna, ze jak sie ja rozciaga trzeba dobrze trzymac bo sie bierze i zwija odrazu tak jak byla.
    Na zywej choince z niej wychodzi tak samo jak na sztucznej - moja perwsza choinka tutaj byla zywa i je tez mialam, robilam tez na zewnatrz na zywej jednej. Nie bylo roznicy. Ona ma cienkie druciki wszedzie wiec jak sie ja wsadzi tak siedzi. Moze macie ciensze i bardziej tiulowe/

  13. #25533

    Domyślnie

    Twoje drzwi sprawiają wrażenie grafitowych - ale Ty przecież widzisz to na żywo.
    Nie spotkałam takich wstążek ozdobnych - no właśnie plastycznych i sztywnych.
    To coś turkusowe - fajne - to bombonierka? Zresztą nieistotne - grunt, że dekoracyjne
    U nas z kolei kuny się rozmnażają

  14. #25534
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ave czarne sa bo sama malowalam wszystkie, jak dom kupilismy to wszyskie byly innego koloru.
    Drzwi bedziemy zmieniac na nowe (zeby wiecej szyby bylo) to juz czarne kupie.
    To turkusowe to dekoracyjne, ta szeroka metalowa czesc sie nie odkreca, tylko ten dzyndzel, dziura jest na 1cm?

    Kuny tez tu sa, chociaz nie wszedzie. Ale i inne kunowate/lasicowate, czesto je widze ale w czasie jazdy wiec nie ma czasu rozroznic co. Ostatnio cos kunowatego widzialam nad woda jak lodke spuszczalismy.

  15. #25535
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mania, jak zawsze błysnęłaś. Piękna choinka i bardzo eleganko wpasowana w kominkowy
    Ile tej sztywnej wstążki zużyłaś na tę choinkę Bardzo efektowna.

    Kolumny pięknie wyglądają białe. Rozjaśniają, ale kompletnie nie będą pasowały jak zmienisz kolor okien. A wiesz... właśnie pomyślałam, jak byś tak pomalowała je na ten jaśniejszy kolor cegły z elewacji?

    U nas znowu pojawiają się lisy. J nie zapomniał o nich i wystawił wór z plastikami i metalami przed wjazd do ogrodu parę dni temu. Nie dość, że śmieciarze nie zabrali tego co się uchowało, bo worek poszarpany, to jeszcze mieliśmy „śmieciobranie” po okolicy. Rozwlekły na kilkadziesiąt metrów. Kompletnie nie wiem czego szukały, bo ja wszystko dokładnie wypłukuję zanim wyląduje w worze.
    Kocica Cizia upolowała jakoś tak w czerwcu młodziutką kunę, albo łasicę. Miała cała z ogonem 18-20 cm.

    Ave, kupisz takie usztywniane wstążki w hurtowni kwiaciarskiej. Ja zrobiłam sobie zapas srebrnych 2 lata temu. Nie pamiętam adresu www, ale mieli taki wybór, że szczęka opadała. Grubsze, cieńsze, całe druciane i takie z drutem tylko na brzegach. Tiulowe z drucikiem na jednej krwędzi też były.
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 23-11-2019 o 20:55
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #25536
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka 5 rolek uzylam. Normalnie bym nie pamietala ale po postawieniu choinki sie okazalo ze nie ma w pudle tych co uzywalam i musialam jechac kupic.Pewno gdzies na gorze w garazu leza w innym pudle ale kto tam bedzie lazil jak zapakowane na maksa. Kazda rolka ma cos ponad 9 metrow, wiec niecale 50 metrow . 3 biale i 2 szarawe bo nie mieli juz bialych. A nie chcialo mi sie jechac dalej.

    slupki w kolorze cegly nie beda dobre, pare domow tak ma na mojej ulicy i mi sie nie podoba. Jak juz skonczy to cykne z dalsza fotke, mysle ze biale sa ok dopoki okna biale. Tak mi sie wydaje. Chciaz Mlody powiedzial zeby je na czarno tez. Okna zmieniac to mam w planach tylko jako "niepotrzebny wydatek". Bardziej mi chodzi o wyglad. Bo moje sa nadal dobre i szczelne. W paru domach na mojej ulicy juz musieli zmieniac bo sie rozszczelnily i ciagle pare mieli miedzy szybami, ja mam suchutko. Tak wiec nie jest to hop siup bo to spory wydatek. Chociaz wiem ze by 100x ladniej wygladalo.

  17. #25537
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Masz rację, nie skunks a tchórz. Jedyne co dobrze pamiętam, to opowiadali zapachu i śmierci kury. A skunks też strzela perfumami
    To szklane "coś" jest bardzo ładne. Mam 4 szklane bombki, masz rację, one są bardzo ciężkie. Jak byłam miesiąc temu w tkmaxx były już ozdoby świąteczne, ale tych bombek nie było. Na pewno bym kupiła. Swoje kiedyś w tym sklepie kupiłam.
    Annielice za rok znów wywołam do sesji fotograficznej
    W Eurofiranach widziałam kwiaty do wtykania w choinkę, nie wiem w złotówkach ile kosztowały, widziałam tylko cenę w euro, prawie 10 eurasów sztuka.
    Pestka jakby miała czas, to może pokolorowałaby ci słup na czarno? (sorry Pestuś, wiem, że pewnie masz dobę za krótką)

  18. #25538
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Oczywiście pokoloruję na jakie chcesz kolory. Sprawdzisz sobie co pasuje. Tylko zdjęcia przydałyby się i w słońcu i przy zachmurzeniu, bo kolory wtedy inaczej wyglądają.

    W zeszłym roku powiesiłam na mojej choince 4 sznury po 1000 lampek i potem miałam już tak dosyć, że te wstęgi wruciły do pudła. Skakanie po drabinie wokół 3 i pół metrowej sosny robi swoje.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #25539
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    W poniedziałek sterylizuję kociarstwo i najbliższe 10 dni będę nie do życia. Ale kolorować mogę. Tylko do sklepów, ani nigdzie nie pojadę przez ten czas. Już mi się robi ciepło za uszami jak pomyślę, co ta banda może zrobić.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #25540
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka i jak tam zwierzaki? ile ich bylo?

Strona 1277 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony