dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 1588
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 31759
  1. #241
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    U nas srandardem jest, że gniazda "z pryszczem" instalujesz głównie w kuchni, łazience i pom.gospodarczych (garaż, kotłownia) - czyli wszędzie tam, gdzie jest wilgotne powietrze. Ot, takie wymogi dla bezpieczeństwa. Wg mnie, to słuszne wymogi. Jeśli chcesz instalować gniazda z uziemieniem we wszystkich pomieszczeniach, to tego Ci nikt a nikt nie zabroni.
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  2. #242
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    A!! i jeszcze jedno... podobne donice widziałąm w castoramie - są fajne
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  3. #243
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    kardamina taaa...robimy zapisy. Narazie ja i niemodna sie wpisalysmy napewno Wiesz, to tak jak z Twoja podloga, plany na zas Ale zapraszam i Ciebie jak masz ochote
    byłoby fajnie nawet bardzo fajnie
    Myślisz, że cosik takiego by wypaliło?
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  4. #244
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No i nie wrocilam wczoraj. Poszlismy na spacerek. A potem sie tylko bawilam sypialka i Bialym Pokojem. Pokaze potem. Poki co musze zwalczyc bol glowy


    kubelek ja nie jestem przesadna teraz mam 4 lustra w sypialni w tym dwa nad lozkiem. Uwielbiam lustra bo odbijaja wszystko, powiekszaja pokoje i zalamuja swiatlo a ja to uwielbiam I tak, ciemne jest super w sypialni. Mimo ze nie mam teraz ciemnej sciany tam to jest ciemnawo a w salonie sama widzialas - czarno jak w jaskini i bardzo to lubie. Aha...co do przesadow. Kiedys mialam skaranie boskie z moim M. Nie wiem skad taki miastowy chlopak tak przesadny byl. Ale jak zobaczyl czarnego kot co nam droge przecial to obojetnie czy na nogach szlismy czy samochodem - trzeba bylo ZAWROCIC i isc inna droga . No gupek totalny! Usilnie pracowalam nad nim i w koncu wyplenilam z niego to. Teraz juz na nic nie jest przesadny.
    Z ciekawostek - tutaj nie ma 13 pieter. Po 12 zaraz jest 14.
    Kominek wklad mam Jotula panorame. Tez mysle ze mnie naciaga. Bo jak pierwsza wycena byla ok i zalozylam dodatkowo 1000zl to 2 tys juz mi sie wydaje za dozo skoro napisal ze musi dac wiecej izolacji. Bo to tylko kawalek sciany. Nic nie zrobie..."plac i placz...".
    Pytalam na tym forum kominkowym kiedys przed instalacja dwoch gosci ktrzy profesjonalnie sie tym zajumuja...guess what - zostalam olana. Jeden nie raczyl nawet wiadomosci otworzyc a drugi otworzyl i itez olal. Zreszta tak samo jak z lazienka, otworzylam osobny post i prosilam o rade - zero odezwu pelno czytajacych. Chyba mnie nie lubia
    Dobrze ze chociaz Was mam inaczej to forum byloby w czysto pamietnikowej formie heheh. A tak zawsze cos doradzicie.

    kardamina dobrze wiedziec gdzie mozna takie donice kupic. Obejrze je sobie teraz jak przylece.
    Co do kontaktow, ja tam prosta baba jestem i nie wiem jakie wymagania sa ale wiem jedno - w roznych miejscach mieszkalam i sie przekonalam ze w roznych pomieszczeniach rozne rzeczy podlaczalam i dobrze ze te uziemienia byly, wiec machcne takie odrazu. Jakby co bedzie z glowy.
    A spotkanie. A czemu mialoby nie wyjsc? Jak sie tylko chce? Polska nie jest duza, co innego jechac z jednogo konca Kanady na drugi .
    Jakies 11 lat temu mieszkalismy na strasznym zadu***, wrony zawracaly a psy kuprami szczekaly. Zero Polakow. wlazlam na polskiego chata. Z nudow i braku polskiego jezyka a chcialo sie pofadac po swojemu czasami. Poznalam dziewuszke. Zaczelysmy pisac najpierw na chacie, potem nam sie czat znudzi zreszta go zamkli a my do dzis piszemy. Przez 11 lat prawie codziennie co, jak gdzie. Spotkalysmy sie juz kilka razy, ba, nawet dwa razy bylismy calymi rodzinami na wakacjach razem. A mieszka ponad 400 km odemnie. Wiec jak sie chce i sie czlowiek lubi to pewno ze sie da

  5. #245
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    troche do smiechu, bo wczoraj sie poplakalam...z tego smiechu.
    M opowiadal jaki ubaw mial z Kanadolami w pracy. Stali sobie w kilku i sie zachwycali nad swoimi domami. A moj M nie strzymal i mowi ze sieczke maja nie domy i przez swoja glupote placa duzo za nic (tu chodzilo o zawyzenie cen domow przez agentow i developerow, w mojej okolicy trzeba dac minimu 350 tys $ za nowy dom,i to bedzie tylko szeregowiec a domy od 400-500 w gore i WCALE nie ma sie to OK do zarobkow, zebyscie nie mysleli, tu tez nikt sam nie buduje). No i oni mowia ze przeciez mozna sobie standard podnies, moj M sie pyta czym??? Na co oni ze lepsze kibelki np, albo zlewy. Na co M gruchnal smiechem bo przeciez wiemy jakie standarty tutaj sa. I wzial swoj telefon gdzie mu nawysylalam pelno fotek co chce kupic do nas. I tak szedl po kolei a im szczeny opadaly. Zatrzymal sie na zlewie ktory M chce kupic (ten w kwiatki) - nie mogli uwierzyc ze zlewy ze wzorem sa! Ale jak im wytlumaczyc ze jest to firma znana na caly swiat, ze robia nie tylko kiebleki i zlewy ale porcelane i krysztaly i jest to drogie bo sie za marke placi? Odpuscil. Pokazal im kibelki...pokazywalam Wam dwa ktore myslalam wybrac - te bialo czarne. Jeden mial zamykane boki i byl tam schowek a drugi ten wiszacy trojkatny. Na zdjeciu byl kibelek z bidetem. A oni, nie zgadniecie --------shit! Kibelek do kompletu ze zlewem!!!!! A jakie super wymyslne! M sie pyta - gdzie wy te zlewy widzicie. Pokazuja...na bidet !!!! M zaczal sie smiac i mowi ze to nie zlew a BIDET., Jeden sie w ogole zapytal co to jest i do czego, a drugi ze slyszal ze w Europie takie cos maja. M powiedzial ze w Eu to standard, kazdy zaklada. A drugiemu wytlumaczyl - to jest do mycia dupska jak sie zalatwisz i zrobisz number 2. (Number 1 to siku). A ten sie pyta - a po co myc po tym?
    OK..............rece opadly. A ja sie zasmiewalam i lzy mi ciekly. M powiedzial ze sily do nich nie mial.
    Ot i macie to co mowilam - 100 lat za murzynami.
    Tu sa bidety i owszem, piekne formy umywalek, kibelkow ale....nie ma jak w Polsce. Wejdziesz na neta i jeszcze kurier przywiezie. Malo tego - wszystko jest w taki sposob dostepne, mozna sie z domu nie ruszac. Tu tego nie ma. A takie wypasione rzeczy albo rzeczy ktore w EU sa standartem tu sa dostepne tylko dla wybrancow z grubym portfelem i takim ktorzy wiedza gdzie sa specjalistyczne sklepy, bo tak - takie cos jest tylko w specjalistycznych sklepach i jest ich bardzo malo.
    To samo sie tyczy slupkow w kuchni. jakby w iKEI nie byli toby nawet nie wiedzieli ze slupki istnieja. Plyty do gotowania? Dla nich to nowosc ktora dopiero sie wdraza ale przez ceny ludzie ich nie maja.
    Kuchnie sa nudne tutaj tak samo jak lazienki. Nigdy mi sie nie podobaly.
    No ale bidet jako umywalka i pytanie po co sie myc po nr.2 to juz totalny zawal serca dla nas Europejczykow .
    Z tych wzgledow nigdy tu bideta nie mialam ale lazienke zawsze mialam mala i sie cieszylam ze zlew blisko.
    A oni by w bidecie rece myli

  6. #246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie White Room

    Ustalilismy ze konsolki nie bedzie w sypialce a jednak beda dwie komody. Jedna dla mnie druga dla niego.
    I ze w Bialym Pokoju robimy garderobe. Ale dlatego tez kupimy meble z Ikea. Dlatego ze jak na wymiar i zainstalowanie zrobimy to amen. A ja sie licze z tesciowa, ze trzeba bedzie ja na starosc wziasc. M watpi, bo przyzwyczajona tam w wielkim miescie i pewno jak co pojdzie do brata M ale ja wole na zapas myslec. Meble z Ikea beda latwe do rezebrania jakby cos a o to mi chodzi. Rozloze i albo wsadze w sypialni, jakos upcham albo zloze i bede kombinowac gdzie ciuchy trzymac jakby tesciowka z nami mieszkala, wtedy jej oddam ten pokoik. I wtedy wygladalby tak mniej wiecej:






    zamiast lustra i krzesla jakies tv...i mialaby cool.

    Ale jak dla nas zeby to lozko zostawic odpada - za malo szaf. Te dwie nam nie starcza za Chiny Ludowe. A jeszcze buty???

    Tak wiec...pomalowalam dwie sciany na ciemna bejce, reszta na bialo i wyszlo takie cos...i tu bedzie konsolka na perfumki, prosto z lazienki ciuszki sie ubrac i wyperfumic i poszedl w dluga:







    i ja to lubiec
    Aha...ze to garderoba potrzeba duzego lustra, no sprzydaloby sie. Ale konsolka ma stac wiec wiecej nie ma gdzie a konsolki nie wywale. I pomimo ze w sypialni bedzie duze lustro to tutaj tez chce. Jedne drzwi z szafy poprosu beda mialy lustro z gory na dol.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 07-07-2011 o 16:19

  7. #247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie nr 1

    Zainspirowana tymi zdjeciami:








    zaczelam malowac sciany...
    Co prawda jak dla mnie wyszedl majtkowy roz ale to by trzeba wraz w sklepie z probkami. ALE..........przezuwam te kolory i nie powiem, coraz bardziej mi pasuje i sie coraz bardziej podoba...Dodatki jak na isnpiracjach srebrno-czarno-grafitowe. Reszta mebli jak bylo planowane zostaje - biale i czarne ze srebrnymi, no ale w przyblizeniu. Na ten majtkowy roz (oczywiscie by byl glebki fiolet) tylko na dwoch scianach - na duzej wolnej i na polsciance kolo fotela:








    no...wyszlo mi takie cos. Nie wiem czy tak pomaluje ale zaczyna mi sie podobac...zawsze mozna przemalowac jakby cos
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 07-07-2011 o 19:09

  8. #248

    Domyślnie

    Też ciężki i pracowity dzień miałaś świetnie wizualki w tym programie wychodzą, powiedz mi tylko czy można zrobić ceglaste ściany to zabieram się za niego

    A garderoby z wyjściem na balkon zazdroszczę Jasna taka, taka czysta Swoją drogą też będę musiała do niej wcisnąć lustro, a drzwi nie będzie, tylko otwarte półki i wieszaki. Coś się wymyśli, a jak nie - napiszę do Ciebie. Ty już masz wprawę w przestawianiu ścian w mojej stodole ;P

  9. #249
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Ten Twój programik jest świetny, własnie pracuję nad moim gabinecikiem, tylko mam problem z czasem (są wakacje a ja mam w domu mojego 5-latka) ale jak coś wykombinuję to pokażę
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  10. #250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zosik sa cegly i to nawet kilka kolorkow
    No ja sobie rady nie dalam w innym programie a ten latwy bo tylko sie przeciaga z biblioteki gotowce.
    A wczoraj to ja nic nie robilam tylko wkleilam, zrobilam to przedwczoraj jak juz sie pospali i byla cisza nocna. Wczoraj to ja zdychalam az padlam po "kochaniu sie z kibelkiem" znow mnie nawiedzila migrenka, na szczescie jednodniowka tym razem a nie 3 jak przewaznie.
    Aha..garderoba ma szafki bo to pokuj przechodni miedzy lazienka, nasza sypialnia i balkonem. Jesli nie bede mogla zrobic lazienki gdzie chce za tym Bialym Pokojem to wtedy garderoba idzie w miejsce lazienki i wtedy beda szafki otwarte.
    Lustro jak jest miejsce zawsze mozna postawic stojace. Teraz tez mam stojace w sypialni.
    Ale wymodz najpierw cos i zobaczymy

  11. #251
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    gopax to czekamy ...czytaj powyzej - ja sie po nocach produkuje jak mam swiety spokuj

  12. #252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    przez schody w saloniku nie moge zrobic ukrytych karniszy ani nawet zbyt miejsca na stojaca lampe, a jak pisalam nie chcialam lampy wiszacej. No ale wyglada na to ze bede zmuszona.......wiec pokopalam troche i znalazlam cos co mi odpowiada. Blisko sufitu. Cos w tym stylu. Zeby zabudowac i regulowac dimerem natezenie swiatla ale jednoczesnie zeby mi nie wisialo przed nosem. No i najlepiej zeby sie kierunek regulowalo.




    A to polscianka ktora chce zrobic, zeby byla obita na gorze to sie brudzic nie bedzie, no ale sie zastanowie, moze bedzie czysta. A w ogole M chcial szklo tam. Powiedzialam ze nie bo jak barierka bedzie wygladac a ja tak nie chce i koniec , a on sie podlizuje ze biale szklo byloby fajne - mowie ze jasssneee...pod warunkiem ze puscilabym go od podlogi po sufit, wiec przytaknal zadowolony ze szybe bedzie mial...na co ja mu zeby zapomnial . Bo kto to bedzie myl?? Na co oczywiscie uslyszalam ze ja! jasne, od strony pokoju nie ma problema a ze schodow co!!?? Mam na schodach drabine stawiac czy bawic sie w spiderman'a??? Powiedzialam mu zeby sobie pomarzyl o jakiejkolwiek szybie, nie bede myla szyby non stop bo on pozostawia mi paluchy. No i znow wygralam |wiec stanelo na polsciance. Swiatla nie zabierze i bedzie pasowalo do scian i reszty. Szkoda ze nie moge tego na wizualce zrobic, no nie maja polscianek tam





    a w sypialce chce podswietlic ta sciane z czarnego lupka na podlodze. Cos takiego.



    aha...i wynalazlam superasne krzeselko, juz kombinuje gdzie bym go wsadzila...moze zamiast krzesla przy toaletce? Sa i biale.
    Ide zaraz tez sprawdzic bo sie mi wydaje ze znalazlam moje lozko taniej niz w sklepie.



    i dodatki do sypialni - te to juz sama dobie uszyje, byle znalezc odpowiednie materialy:











    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 08-07-2011 o 14:40

  13. #253
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pamietacie lozko ktore wybralam do sypialni???
    O to:



    Bo bylo tansze niz tamto co mi sie japa slini.
    Wczoraj grzebalam i wygrzebalam ze...w sklepie jest za 3400 zl a na AL za...1800zl.
    No wiec sie bardzo ciesze - ja lubie gdzies cos uskubac i zaoszczedzic, za ta roznice to ja kupie oba stoliki kolo lozka i fotel!!! A fotel jednak krzeslowaty wezme bo duzy za duzy a ja wiadomo musze walczyc o kazdy centymetr przestrzeni.
    Ten fotel tez zreszta tanszy od tego wypasionego o kupe kasy a ja mam weza w kieszeni czasami. Wazne zeby pasowalo do stolikow i luster. Moze jeszcze sie na gondolke skusze



    ale ze lozko moge kupic taniej niz ustawa przewiduje to sie ciesze. Malo tego idzie z materacem. Co prawda nie wierze w takie materace 2 in 1 ale na poczatek jak bede tam siedziec i remontowac dobry i taki zeby gdzies kosci walnac, a jak M przyleci to sie pojedzie i kupi pozadny.
    A ten stolik tez mi sie podoba...i kombinuje gdzie by takie cudo wstawic ale jak narazie nie moge znalezc miejsca.
    Aha...bylam on line wycenic okna. Z potrojnymi szybami i jakies tam framugi cuda. Wyszlo calkiem niezle, za wszystkie oprocz tego w garderobie ale wliczajac potwora na werandzie myslalam ze wyjdzie o niebo wiecej.

  14. #254
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    gopax to czekamy ...czytaj powyzej - ja sie po nocach produkuje jak mam swiety spokuj
    Ja też zazwyczaj "tworzę" po nocach, tylko potem rano oczu nie mogę otworzyć a moje dzieci NIESTETY nie lubią długo spać o 6:30 robią pobudkę i jest wesoło o spaniu zapomnij
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  15. #255
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał gopax Zobacz post
    Ja też zazwyczaj "tworzę" po nocach, tylko potem rano oczu nie mogę otworzyć a moje dzieci NIESTETY nie lubią długo spać o 6:30 robią pobudkę i jest wesoło o spaniu zapomnij
    no znam to znam z autopsji

  16. #256
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No wiec znow slomiana wdowa jestem, M tylko wpadl sie wykapac i pojechal pakowac kumpla. I zostanie tam na noc. No wiadomo, piwka sobie nie odmowia. Dzis jak pokazalam tu te balkoniki, jak zadzwonil z pracy jeszcze powiedzialam mu o nich, myslalam ze znow bedzie krecil nosem. Ale wrocil i kazal sobie pokazac co wymodzilam. Wiec pokazalam , swoimi podchodami oczywiscie w stylu - widok super na rzeke, na ulice, na gore naprzeciwko, firany sobie wieja a ty siorbiesz sobie kawusia rano i podziwiasz wschod slonca (zakladajac ze wstanie tak rano) , jednym slowem KLIMATY...i zadzialalo jak widze bo nagle bez ALE sie zgodzil. I doszlismy do wniosku ze zrobimy wersje przyczepiana, zeby nic nie dibudowywac, nie martwic sie jak balkonik zrobic a jednak zeby byly te okno-drzwi do podlogi i barierka. A to bedzie tanie. Bo sama barierka. Hura! znow wygralam

    No a ze nie odpisali mi z drugiego sklepu z ta szafka do lazienki wiec too bad, stracili klienta, niech sie cmokna...zaczelam szykac czegos a la w tym stylu no bo do tych kafelek New Glory nie wiem czemu ubzduralam sobie ze taki styl musi byc z czarnym krysztalowym zyrandolem. A pisalam wczesniej ze kupic cos podobnego i przemalowac. Inspiracja byly te zdjecia, te szafki i temu zachorowalam, jednak nie widzi mi sie placic majatku:








    i co...znalazlam takie za psie pieniadze:





    Jak je M zobaczyl i jak uslyszal co z nimi zrobie - ze na czarno je przemaluje a wystajce wzorki na srebrno i raczki z krysztalkami....wpadl po uszy. Oznajmil ze on by takie i w sypialni widzial.

    Dylemat? Jak zwykle tak. Mialy byc na wysoki polysk biale komody, chcialam wymieszac style . A on mi tu o takich komodach. I jak je przemalowac?

    Na bialo srebrno, czy czy na czarno srebrno:




    DZIEWCZYNY..............ja wiem ze ja mam totalnie inny smak niz WY i moj dom odbiega od Waszych, u mnie malo drewna, wymyslnych prostych rzeczy, zero cegiel itp...ale powiedzcie, czy aby te komody to nie bedzie za duzo??? Bo wyjdzie wtedy prawie ze zupelnie barokowy pokuj, owszem unowoczesniony w kolorach nietypowych, ale nadal...czy mam sie ugiac M czy zostac przy swoich lakierkach?????????????? jak myslicie????
    Bo mi sie to tez podoba nie bede cyganic ale sie boje czy aby nie za duzo??!!! Chociaz wyjsc moze pierwsza klasa...to czemu sie boje?

    A na marginesie substytuty mialy byc z Ikea bo taniej i przemalowac, ale znalazlam lepsze bo z szufladkami a jakos wole szufladki, nie lubie szafek kolo lozka. I tez tanie jak barszcz , stykloby drzwiczki przemalowac na czarno:



  17. #257
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie lustra

    Szukalam, szukalam az w koncu znalazlam. I nie u Karen Design bo tam jak za zboze, kto zna wie.
    Tanio i...najwazniejsze maja i male i duze na podloge w cenie ktora mnie rajcuje, czyli 1/3 tego co kare chce za jedno duze bede miala 3. Duze i male do sypialni i takie samo do lazienki:





    sa rozne motywy roslinne , wazne ze sa rozne rozmiary.
    I cos laza za mna takie lampki. Bo planuje wiszace z sufitu po bokach ale musze sie zastanowic...w lecie jak kominek bedzie wylaczony to moge lozko przestawic w druga manke dla odmiany, wiec musze sie zastawnowic z tymi wiszacymi.
    (nie wiem, ale jak to sie mowi u Was "zwisy" nie moga mi przez usta przejsc no jakbym nie patrzyla to zaraz mam skojarzenia )

    Wyzej w lazience jest to lustro na czarnych kafelkach i I love it! Co jak co ale tych luster sobie nie odmowie...ale mowilam ze bede szukala tanszej wersji od Kren, warto bylo pobuszowac

  18. #258

    Domyślnie

    Weź tu się człowieku wyłącz z forum, włącz Hangover 2... Wrócisz i wątku nie poznasz

    Lustro do mojej prywatnej łazieneczki widzę, komódki... eh eh eh Proszę o namiar sprzedawcy

    Biały ze srebrnym wygląda jakby ktoś nie skończył malować. Zdecydowanie z czarnym lepiej.
    Czy za dużo? Zależy. Jeśli podoba Ci się barok w meblach sypialnianych to działaj. Przecież ściany i tkaniny nie będą już nim przesycone. Zostaje łóżko, szafeczki obok, komódka i może fotel, tak? Łóżko zresztą też bez zdobień i zawijasów, więc wg mnie będzie OK

    Chciałam przemycić białą szafkę pod TV... M. wychwycił w mgnieniu oka... i dojpa... ma być ciemna i koniec. Ważne, że na białe okna, drzwi i listwy się zgodził Wygląda na to, że nadal będę się użerać z kurzem na ciemnych meblach... ale ograniczę je do minimum

  19. #259
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    bo jak czyms sie podjaram to nie ma dla mnie STOP... I juz mysle, ok, juz nic wiecej nie wymysle a tu pyk - cos nowego. No i jak nie pokazac, nie podzielic sie i nie zapisac na pamiatke tych moich gupawych pomyslow zeby potem porownac
    No lozko zdecydowanie nie jest barokowe. Mialy byc tylko stoliczki i fotel i lustra. A reszta nowoczesny pic, a ten mi tu z komodami..............
    Podoba mi sie duzo styli ale nie znaczy ze je musze miec albo chce miec. I cos mi nie ida te komody ajednoczesnie cos mi ida No glupie nie?
    Nie chce sypialki barokowej calej bo nie chce jak w muzeum sie czuc. I tak te meble podejda bo sa niby barokowe ale srebrne, normalny kolor by w zyciu nie przeszedl u mnie bo nie lubie.
    Nie wiem, musze sie przegryzc z tymi komodami. Ale raczej wybije mu to z glowy. Bo co jak mi sie odwidzi kiedys? Fotel mozna na strych wyniesc a komody co. Tez na strych?
    Poszukam adresa na komody i posle Ci zoska na @.
    Ja biale szafki przeforsowalam pod tv
    Moim argumentem byl kurz i sciera w mojej rece non stop i kominek ktory podobno kurzy, ale ja mam uleglego faceta na szczescie. Poki co wygral jedna rzecz tylko - lupek w sypialni. Takie jego "udzielanie sie" , polega na sluchaniu mnie i koniecznie przytakiwaniu bo inaczej focha strzelam

  20. #260
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    nawiazujac do tematu "biala szafka pod tv" mam na tapecie takie, kwestia ktore wybrac, szlyby w zaleznosci od rozmiaru dwie badz trzy na dlugosc calej sciany i kazdy sprzet won za drzwiczkami.







    i w tym samym stylu mialy byc komody

    i lampka o ktorej pisalam a nie wkleilam sirota jedna


Strona 13 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony