dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1355 z 1588
Pokaż wyniki od 27.081 do 27.100 z 31759
  1. #27081
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wiem Elfi, slona na wymiane tylko. woda paruje, sol zostaje. Ale system ktory podlaczamy (Neptune) polowe roboty za nas bedzie robil.
    po to sie baniaki zaklada zeby z wiadrami nie latac albo cignac rury po calym domu. Jeszcze wszystkich czesci nie mamy z tego systemu, jest bardzo drogi, powoli bedziemy dokupywac. Narazie sa dwie najwazniejsze, oni go zaprogramuja, potem sie dozowniki dokupi i reszte.
    M ma caly dzien zanim przyjada, powiedzial ze zamiast podloga sprobuje pociagnac rury sciana. Zobaczymy czy sie uda.

  2. #27082
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    w takich sytuacjach sie ciesze ze mam durnowate psy ktore po schodach nie chodza
    znow zostaly wyeksmitowane na gore, ale byly niezadowolone. Manius ciagle burczal. No bo jak to?? jacys nowi ludzie na dole, ruch, cos sie dzieje a one nie moga tam byc. Siedzialy tak do 12 w nocy, potem sie poddaly i polozyly.




    na fotce widac ze Maja mniejsza jak pisalam ostatnio, wczoraj sprawdzilam - roczek bedzie miala za tydzien.



    a teraz taki news - chlopaki sie okazalo pracuja w sklepie z akwariami, a dokladnie w tym co pisalam ze maja te wielkie akwarium (kazdy ten sklep z tej sieci je ma) gdzie rekiny trzymaja. Jeden z nich managerem jest na dziale wodnym i kazal do niego przyjsc po ryby - bo nam da upust, jako manager decydyzje taka moze wydawac i jeszcze swoja obnizke ma. No super!!
    Drugi pracuje w dziale z przodu. To jest wielka siec sklepow z rybami. nasze akwarium tez sprzedaja tam, tam tez cyklam te udawane koralowce z rybkami neonowkami.
    Fajnie bo zaoszczedze duzo na rybach i koralowcach.
    Oba chlopaki maja mega wiedze, duzo wczoraj rozmawialismy o wszystkim. Widac ze sie znaja i wiedza o czym mowia. Bo czasem sie trafi z zerowa wiedza i nie odpowie na zadne pytanie - juz tak trafilam w ich sklepach.
    Sklep zaklada akwaria u ludzi za 4 tysiace (plus 13% podatku), oni po cichu robia to na boki i biora mniej, no odemnie biora polowe i bez podatku. Nadal uwierzyc nie moge ze takie drogie to.
    Dwoch Hindusow ale katolicy.


    akwarium zawali mi ten pokuj optycznie, ale juz widze ze bedzie wygladalo super.
    nadal szukam co to za firma jest, do kogo nalezy, podobno od nich inni zaczeli sie odgapiac i robic takie akwaria. Nie wiem czy nie europejska firma, bo masa ich w EU, sprawdzie jak mozecie Red Sea


    akwarium napelnione woda wazy 1110 kg. Do tego dochodza kamienie i piasek, mam ich na dodatkowe 220 kg, do tego pompy i inne ustrojstwa i lampy sa bardzo ciezkie. Normalnie jakby samochod postawic w domu. kolo 1.5 tony wyjdzie

  3. #27083
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, fontanna w ogródku mniej waży?
    Wynalazłaś sobie niezły projekt. Życzę, żeby dom się z nim kiedyś sprzedał, bo jak cię znudzisz, to kto to wszystko dźwignie?
    Maniuś i Majka słodziaki. Na dole, to chyba do akwarium trzeba by było ich wsadzić, żeby nie podeptać.

  4. #27084
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  5. #27085
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika he he - fontanna ciezsza, jakos niedawno liczylismy ile ton betonu poszlo a i wodywiecej jest, ale cwana stoi i jak sie zapadnie daleko nie poleci

    jak bede sprzedawac dom to razem z akwarium - nie oplaca sie rozbierac i przewozic - wtedy juz latwo uszkodzic. Takie duze jak sa to z domem ida. Pan Dyskoteka swoj dom z akwarium sprzedal tez - mniejsze niz moje i slodkowodne ale wbudowal je w scianke. rozdzielil pomieszczenie na dwa i obudowal wysoko.

  6. #27086
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ELFI - odpowiedz bedzie dwuczlonowa
    1. tak - ale nie wiem
    2. tak - ale niezupelnie

    tak bo xxl 750 - ale nie wiem bo moje jest wersja V3 , ulepszona , ktora wyszla ostatnia, poprawili kilka rzeczy

    tak bo sa swiatla HYDRA ale niezupelnie - ja mam je tez ale zamiast pojedyczych jakie sa na tatym zestawie mam 4 podwojne Hydra 32HD.
    W tym zestawie ida 20 cos, slabsze wiec

    U mnie w Kanadzie nie sprzedaja wersji Deluxe - to deluxe jrozni sie tym ze swiatla dodali i ida z akwarium. Te swiatla sa za slabe na ta wielkosc wiec nikt tego kupwac nie chcial jak zaraz musial kupic nowe. Red Sea ma tez swoje swiatla ale nie chca ich tez kupowac, Hydry sa lepsze. Czyli kupujac swoje swiatla zrobilam wersje Super Deluxe

    to cene masz w przyblizeniu, tylko ze to jeszcze nie koniec - akwarium jest lyse, nie ma pomp (podstawowe 3 na dzien dobry) skimmera i calej reszty. Nie wspomne o piasku i skalkach, dwoch grzalkach.

    Dwie grzalki sama sobie zaczylam, to jest czesc ktora najszybciej idzie. Druga wtedy jest jako back up jak jedna wysiadzie.
    Tak sie orzejechalam na pierwszym akwarium ktre kupilismy jak sie Mloda urodzila. Szla a potem jej odbilo. Wrocilam do domu a tu zlota rybka ugotowana
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 03-10-2020 o 23:41

  7. #27087
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a tak dodam jakbyscie powiedzialy ze dwie grzalki wsadze to dopiero jak siada to sie ugotuja ryby
    pisalam ze zakladam system Neptune. Monitoring na compie bede miala, na telefonie, i mam starego ipada tam tez . Nie dosc ze bedzie monitorowane to bedzie wysylalo mi ostrzezenia jak cos i przypomnienia. Do tego tez baniaki beda podlaczone zeby samo wylewalo i naewalo i nie bede latac z wiaderkami. Ale jak wspomnialam jeszcze nie mam wszystkich czesci bo juz kasy nie mam Jak postawimy powiem ile juz mnie to kosztwalo. Nie na darmo wszedzie pisza ze slonowodne to duzy wydatek, wiec lepiej zebym predko domu nie sprzedawala
    Mika jeszcze wody nie nalalam a gdzie do wsadzenia ryb a Ty mi w glowie macisz o sprzdawaniu chalupy

    M pracuje od rana, postepy sa. Chlopaki za godzinke przyjada, mam nadzieje ze znow nie wyjda po 1 w nocy

  8. #27088
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wkleiłam, żeby czytający wiedzieli jaki to jest rząd cenowy taki "prezent z okazji rocznicy i świąt"

  9. #27089
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ELFI pamietasz nasza historie?
    poznalismy sie w piatek, w sobote poszlismy na pierwsza randke i sie do niego wprowadzilam, w niedziele mu sie oswiadczylam
    3 dni, slub byl za 3 miesiace, 3 miesiace po slubie okazalo sie ze jestem w ciazy i dupa z pierwszego sylwestra
    dodam jeszcze ze nie bylismy w podrozy poslubnej bo trzeba bylo pracowac i nawet nie mialam nocy poslubnej bo sie tak urznal ze usnal zanim sie ludzie rozeszli
    7 lat pozniej wzielismy slub koscielny bo chcialam biala suknie i welon i tez zero nocy poslubnej bo tez sie urznal
    minelo 30 lat i dalej ze soba jestesmy.
    Hmm, za te brakujace noce poslubne i brakujaca podroz poslubna zaplacil slono jak widac (slona woda za szybka he)

  10. #27090
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie






    to w sump, tym co pod spodem jest. Do duzego oboje wsadizlam to ona lazila i machala ogonem "oo!!cos nowego", a Manius sie roplaszczyl jak zaba ze strachu " gdzies mnie wsadzila"


    Udalo sie zrobic dziure w scianie i poprowadzic dziura rure







    tam jeszcze dwie rury pojda chyba ze zdecyduje inaczej robic, ale ta rura wazna, to na ROdi wode, jeszcze bym chciala na automatyczne wywalanie wody i na solona, ale solona moge robic osobno a w dwoch baniakach na dole sama ROdi trzymac - jeszcze sie nie zdecydowalam. W kazdym badz razie M mial szczesxie - z gory nic widac nie bylo bo pozioma deska byla i wierci po przezegnaniu sie ze trafi i nie trafim w belke od podlogi - udalo sie




    no i udalo sie ze kontakt za akwarium wypadl akurat tam gdzie otwarcie bylo


    ROdi podlaczone - sprzydalo sie to ze M mial lenia i nie wykonczyl tej scianki - mialy byc w kaflach, trzeba by kuc, a teraz ladnie wykonczy i dojscie zrobi. Niekoniecznie bedzie wisialo tam, to jest nad zlewem w pralni, moze na boczna scianke damy, narazie trzeba bylo powiesic zeby wode robilo.






    a z tylu za nim pod schodami sa baniaki





    jak wynierzone wlazly oba, a postawilismy je na tym co akwarium przyszlo - weszlo bez ciecia elegancko


    a dzis rano zalozylam swiatlo w szafce bo za ciemno tam, mialam tasme i szyne (lubie na zapas cos kupowac) , takie samo jak w kuchni, ale na pstryczka zrobilam, nie na pilota





    chlopaki wyszly odemnie 12:05 w nocy 15 min wczesniej niz przedwcoraj. Ale juz ich sama wygonilam, swiatla mieli zakladac, ale powiedzialam ze jedno niech zaloza i spylaja do domow, M reszte zrobi. Dzis do pracy mieli swojej znow jechac. Chyba sie dzis tam do nich przejedziwemy kupic dwa pojemniczki na dol i nie uzywac skarpet samych, przy okazji zobacze jakie tam maja ryby.
    Wzieli czesc mopich elektronicnych urzadzen, maja zrobic na panelu. Zobaczymy jak wyjdzie.

    skalki juz sa, piasek jest, 1/3 wody tez, dzis od rana lapiemy dalej i jak naleje sie wlaczamy jedna boczna pompe. Oni dzis znow wracaja, podlacza skimmer i pompe na dole.

  11. #27091
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zdjęcia z Morza Czerwonego. Wieki temu byłam w Dahab razem z kilkoma osobami ze Stacji Archeologii. W arabskiej knajpie spotykaliśmy na piwie Francuza fotografa i to są jego zdjęcia. On tam spędzał każdego roku po parę miesięcy. Dał nam film z nurkowania, bo żadne z nas nie umiało nurkować, a on namawiał nas na nocne nurkowanie. Więc, żebyśmy sobie popatrzyli jakie tam rybki pływają zrobił dla nas kopię jednego filmu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Red_Sea-11.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	98,7 KB
ID:	448808Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Red_Sea-Granik morio (Epinephelus morio).jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	110,4 KB
ID:	448809Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Red_Sea-07.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	96,7 KB
ID:	448810Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ME0013_Others_04HD.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	110,5 KB
ID:	448811Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Red_Sea-01.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	448812

    Niektóre widziałam lata później w katalogu wyłożonym w hotelu, w którym mieszkaliśmy jak zawiozłam J i dziewczynki do Egiptu.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #27092
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Red_Sea-10.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	448813Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Red_Sea-02.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	448814Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Red_Sea-08.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	448815Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Red_Sea-04.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	448816Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Red_Sea-Lionfish.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	101,2 KB
ID:	448817
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #27093
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a gdzie zdjęcia zbiornika ze skałkami

  14. #27094
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka piekne zdjecia. Czlowiek tak patrzac nawet nie wyobraza sobie jak duze te ryby potrafia byc. Tak serio ja stojac przed szyba gdzie ryby maja pol metra badz wiecej (np wielku ponad metrowy sum) to balbym sie pod woda z nimi spotkac nawet jak sa lagodne.

    przypomnialo mi sie o rybie o ktorej opowiadalam kilka lat tamu, jak stojac w wodzie powyzej pasa wielka wsciekle zolta ryba zaparkowala mi miedzy nogami. I jak odrazu byl efekt WOW to automatycznie sie reakcja ucieczki wlaczyla. Raz ze nigdy nie widzialam tak wielkiej ryby na zywo plynacej, dwa ze nigdy nie widzialam takich ryb w tamtym jeziorze, 3 ze jak pisalam - doslownie zaparkowala mi miedzy nogami - na szczescie na wyskosci lydek, bo wyzej bym pewno wrzasku narobila na cala plaze

  15. #27095
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ELFi nie bylo bo staram sie po kolei isc, a jak pisalam to potem dolalismy wody znow i pojechalismy, wrocilismy i znow dolalismy na tyle na ile RODI zrobilo, potem chlopaki przyjechali konczyc i wyszli baaaardzo pozno, a dzis Mloda z przedszkolem sie rano pojawila.


    chlopaki wyszli 2:10 w nocy wiec pobili swoj rekord


    jak wode lalismy nie mialam zaczepki, a kupilam na Aamazonie wygieta rurke do akwarium no ale pryszla dopiero dzis, a wczoraj trzeba by bylo stac, wiec wpadlam na pomysl (bo sciskacze do chipsow nie zadzialaly)







    ej, dziala? dziala! raczka byla gumowa wiec szkla nie rysowalo.


    chlopaki mi zrobily piekna niespodzianke - zbudowali mi panel na podlaczenia









    a z tylu pieknie wszystkie kable pozbierane w kupki.
    Widzialam takie panele porobiona na roznych forach, wiedzialam ze nic trudnego bo styka kawalek dechy i gromety no ale - z moim M czekalabym WIEKI, w szafce mialabym bajzel kablowy, a potem trzeba by wszystko rozlaczac zeby znow wlaczyc - i pewno by sie wszystko rozprogramowalo. A tu od odrazu zrobione i spokojnie moge sobie zainstalowac i poprzedziagac reszte systemu jak dokupie.


    tu jest skimmer




    narazie nie jest wlaczony bo nie ma jeszcze ryb. Ale juz wsadzony. Obok widac grzalke - musze ja przelozyc bo mi sie nie podoba ze na kablu lezy.


    tu sa bio kulki, normalnie przyszly dwa pojemniczki i dwie skarpety - skarpet nie zakladalam, zalozylam nastepne dwa pojemniczki - latwiej czyscic i wieksza oszczednosc - skarpety trzeba zmieniac na nowe co jakis czas.





    nie widac calego, tam jest pompa jeszcze.

    Jeszcze jedna lampa dojdzie, do rosniecia "badziewia". Tam wlasnie (przed skimmerem beda rosly glony i inne cuda - rosna tam zamiast w akwarium wtedy.
    Chlopaki powiedzialy ze Reed Sea powienien wziasc odemnie przyklad i zaczac instalowac swiatlo pod spodem jak zrobilam - ze jak przychodzi do czyszczenia to wszystko widac a nie czarna dziura. Nie spotkali sie jeszcze u nikogo zeby swiatlo zalozyli - serio? tak ciezko wpasc zeby sobie zycie ulatwic?


    nie obylo sie bez przygod..........jedne drzwiczki mam uszkodzone, akurat w rogu, akurat na samej gorze - nie da sie przelozyc na druga strone Musze do nich zadzwonic o nowe.

    tu sa nastepne dwie pompy - normalnie z dwoch stron sa zakladane, ale narazie nic tam nie ma z jednego boku, na magnes sa. To sa pompy ktore robia fale, rone natezenie, rozne fale - mam tak samo w wiatraku podlogowym







    to jeszcze nie koniec pomp, bedzie jeszcze jedna a moze dwie, zaleY jak podlacze rodi i wylewanie.



    a tu akwarium juz z woda













    bez swiatla tez l;adnie bedzie wygladac







    woda jak widac czysciutka

    oczywiscie Mlody sie nabojal ze mnie bo musialam, ale to koniecznie MUSIALAM polizac wode - czy faktycznie slona


    nie bede ukrywac - jest cudowne, na zywo lepiej wyglada, beda boskie widoki. Zajmie to wieki zeby zapelnic, juz nawet nie rybami ale koralowcami.
    Ale do swiat bedzie soe cos juz dzialo.
    Jestem bardzo zadowlona.
    I jest bardzo, bardzo ciche, jedyne co slysze to lekki szum tych pomp co robia fale.

    no i sie w koncu rozwiazal problem tej sciany, w koncu stanelo cos ze jestem w pelni zadowolona i ze sie mi nie znudzi po miesiacu i wpasowalo sie idelanie
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 05-10-2020 o 23:49

  16. #27096
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    OOOOOoooooo!!!!


    Jest efekt!

  17. #27097
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ano jest efekt na zywo jeszcze lepszy bo akwarium jest wielkie.
    Oczywiscie dlugo sie czystym nie nacieszylam - Mlody i M ciagle sie o gore opieraja - paluchy z obu stron, a Mlodej malotay co chwila nizej zostawiaja, to co bedzie jak ryby beda
    dzis sprawdzalam solnosc wody - chlopaki w glowie obliczyli i jak z bata trzasnal - jest idealnie

  18. #27098
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, pamiętaj, że to biuro i masz w nim pracować Gapienie się w akwarium po godzinach pracy
    Nadgodziny będziesz codziennie łapać
    Świetnie wyszło. Kawał roboty odwaliliście z zainstalowaniem tego.

  19. #27099
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika albo nadgodziny albo trzeba bedzie zatrudnic kogos bo ja "czasu nie bede miala" zajeta gapieniem

    kredyt swietnej roboty dostaja chlopaki bo oni wszystko zrobili

  20. #27100
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mania, a czy to tak musi świecić na fioletowo niebiesko? Ja bym oszalała Oczy by mi tego nie wytrzymały.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 1355 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony