dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1397 z 1588
Pokaż wyniki od 27.921 do 27.940 z 31759
  1. #27921
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAr duzo lodu mam, najwiecej gdzie scieka z dachu nad tarasem koniecznie rynne musimy zalozyc w tym roku. Bedzie sie to topilo do ukichanej smierci, i caly lod jest na tym kawalku tarasu/schodzie co wystaje.
    Za dnia slonce przywali i na plusie, ale w nocy zimno. wstalam dzis przed 6 rano to az skrzypialo tak zimno bylo.

    zapomnialam napisac - zero myszorow w tym roku, znaczy tych, nornic - bo je ciagle mialam. Szopka pusta, a ta co pod tarasem byla albo zdechla albo sie wyniosla, albo moze nie zauwazylam i zre co od ptakow spadnie. wazne ze dziury w szopce nie wygryzly jak w starej.

  2. #27922
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ok, wnerwilam sie - 4 akwaria w domu

    wystawilam slodkie na lokalne

    jak BYK pisze : "aquarium with Cichlid fish"

    wypisane wszystko wlacznie z nazwami ryb plus butelki pokazane co daje i na nich tez pisze jak byk ze do slodkowodnego
    przyszedl idiota do potegi i pyta: "Fresh water or salt "

    kurrr*** debilu!!! chcesz akwarium i ryby a nawet nie wiesz tak podstawowej sprawy?? Na necie siedzisz i nie wygooglujesz???

    ludzie, dajcie mi cierpliwosci

    "cichlids = freshwater"


    i mu cichlids napisalam tlustym drukiem

  3. #27923
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Mania, u nas to samo. Sprzedaje 2 sofy wymiar, kolory, zdjecia porobione przy czym kolejny baran pyta o wymiary. klasyk

  4. #27924
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.152
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Na grupie ogrodniczej wklejam zdjęcie rośliny - podpisane. W komentarzach "jak nazywa się ta roślina?"
    Zastanawiam się gdzie ci ludzie pracują?

  5. #27925
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czyli na calym swiecie otepiale mozgi zyja

    wychodze z zalozenia ze nie czytaja wszystkiego co sie napisze, popatrza na zdjecia i nie chce im sie czytac - niewiecie ile razy mnie "reka" swedzi zeby im "odpowiednio" odpisac a potem zablokowac

  6. #27926
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Na grupie ogrodniczej wklejam zdjęcie rośliny - podpisane. W komentarzach "jak nazywa się ta roślina?"
    Zastanawiam się gdzie ci ludzie pracują?
    a juz pytania o tuje czy jak pozbyc sie szybko chwastow przyprawiaja o mdlosci. czy tak trudno wpisac w wyszukiwarke albo przejrzec kilka stron? na koniec i tak zaloza nie polecana wloknine i zleja wszystko rundapem bo mu tak doradzil spec w markecie

  7. #27927
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    czyli na calym swiecie otepiale mozgi zyja
    mam ostatnio wrazenie ze coraz ich wiecej i jakos mnoża sie w zastraszajacym tempie. jak nie ma sie swojej grupy wsparcia w postaci znajomych, przyjaciol ew. rodziny to ciezko przeżyc

  8. #27928
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    takich to jak chwasty wypadaloby wyrywac

    TAR przypomina mi sie moja pierwsza ex-szwagierka - po studiach prawniczych, pytala mnie czy jak "sie wyplucze" prysznicem to w ciaze nie zajdzie

    i pracuje jako adwokatka

  9. #27929
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, mogłaś malutką porodówkę zrobić w tym akwarium

    Mnie rozczulają osoby, które coś tam ode mnie kupiły i potem mi wysyłają zdjęcia jak ten przedmiot u nich wygląda
    Za to rozwalają teksty od użytkownika np. C.MO.- "jaka ostateczna cena?'' Bez dzień dobry i podpisu.

  10. #27930
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ano moglabym, ale wtedy duzo chodzenia kolo tego i jeszcze musialabym chodowac zywe jedzenie

    nigdy mi nikt fotek nie posylal, ale wysylali podziekowania ze sa bardzo zadowoleni z czegos.

    a Mika takie teksty tez dostaje. Jak zapytaja ladnie czy JEST mozliwosc troche nizej zejsc - wtedy moge gadac, inaczej nawet nie odpowiadam.
    wkurza mnie tez jak pisze ze cena jest ostateczna a oni oferte przysylaja, albo jak zanizaja, jak teraz ostatnio, mam cos drogiego wystawione (nie nie bizuteria) i mowie ze moge troche z ceny zejsc ale ze nie bede odpowiadac na super zanizone oferty, to mimo ze cena np byla prawie 3 tys to oni mi wysylaja oferte 1500, gdzie nawet za moja cene na Ebay nie kupia. Pogonilam dziada. Napisane tez ze zamian na nic nie robie - to mi linka przysyla czy sie zamienie na podobne (mniej wartosciowe).
    Kiedys znalazlam strone jak opisywali roznych takich pomylencow z lokalnych. Najgoprsze ze wiekszosc z nich jeszcze z pretensjami jak sie na cos nie zgodzi.
    duzo na ebay bym mogla sprzedac ale juz sie niem oplaca - raz ze ebay i paypal biora horrendalne oplaty od sprzedazy to jest ryzyko ze kupujacy sklamie ze nie doistal badz ze nie jest prawdziwe - i mi kase zabiore i cos trace. Horrory czytalam o tym. Kasa do reki i wypad, a jak nie pasi szukajcie dalej.
    o takich sprzedazach mozna by ksiazke napisac

  11. #27931
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    macie racje, ja takich blokuje, sa tez tacy z pretensjami, ze za drogo wystawiam. wolny rynek, nie chcesz nie kupuj a ode mnie sie odp. mam wystawionych tez kilka ubranek dla psow, co nie pasowaly dla bialasow albo juz sa za male.na zdjeciach bialasy maja buźki pozakrywane, jedna sucza kiedys skradla mi zdjecia i sprzedawala maltanczyki z pseudohodowli a wstawila mojego bialaska. to teraz psie mordeczki zakrywam. trafilam tez kiedys przypadkiem na olx na swoja elewacje domu, koles ze slaska chwalil sie, ze ja wykonal. walczylam z nim 3 miesiace zanim usunal fote, zglosilam tez roszczenie prawne do olx. a zdjecia byly skopiowane z watku elewacyjnego. na tym watku o elewacjach byla kiedys forumka, ktora robila (bez pozwolenia) zdjecia elewacji cudzych domow i umieszczala na forum. jakbym taka dorwala to z d...py jesien srednioweicza by miala. strasznie to bezczelne. moze ktos sobie nie zyczy zeby robic zdjecia i umieszczac je na forum publicznym.

    psycholi wszedzie pelno.

  12. #27932
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Szlag by mnie trafił, gdybym swojego zwierzaka zobaczyła wystawionego w pseudohodowli.
    Też mam wrażenie, że więcej nerwusów widać i słychać. Strach na spacer wyjść, bo w łeb można zarobić.

  13. #27933
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    trzeba miec niezle nawalone zeby krasc czyjesc prywatne zdjecia i pokazywanie jhako swoje
    zero kultury, moralnosci itd - zawsze tak bylo??

  14. #27934
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.152
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zawsze

  15. #27935
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wlasnie sobie czytalkam wiadomosci z Polski

    ......" Mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego na jednym z portali ogłoszeniowych wystawiła buty na sprzedaż. Ktoś zaproponował jej przelew przez stronę internetową, do której przesłał link. Kobieta podała dane swojej karty płatniczej i w ten sposób przekazała dostęp do swoich pieniędzy. Z jej konta zniknęło ponad 50 tysięcy złotych.
    Na jednym z portali ogłoszeniowych poszkodowana wystawiła buty na sprzedaż. Za pośrednictwem komunikatora odezwał się kupiec, który zaproponował płatność przez stronę internetową i od razu przesłał do niej link. - Wydawał się on na tyle wiarygodny, że sprzedająca zdecydowała się go otworzyć. By otrzymać pieniądze, kobieta wpisała dane swojej karty płatniczej, a w celu rzekomej dokładnej weryfikacji także PIN. To niestety spowodowało, że przestępcy uzyskali dostęp do jej pieniędzy. Po chwili kobieta zajrzała na swoje konto, z którego ktoś wykonywał przelewy. Łącznie z konta zniknęło ponad 50 tysięcy złotych"

    jak trzeba byc durnym zeby podawac numery karty i PIN??
    rozumiem jeszcze ze sa starsi ludzie ktorzy sa naiwni i nabieraja na "wnuczka", ale osoba ktora bryluje po internecie - wystawia, sprzedaje, kupuje - czyli jest obeznana jak klikac - wiec nie miala 80-90 lat - jak taka osoba moze byc tak durna. Nie trzeba hackera, tylko znalezc odpowiedniego czlowieka.

  16. #27936
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    cytujac klasyka "baby są głupie" jeszcze lepsza byla ta co przelala 600 tys. na leczenie Clinta Eastwooda niektorzy nawet nie musza sie starac.

    ale bez jaj, kiedys o malo sama nie wpadlam w taka pulapke, zaplacilam za paczke na inposcie i czekalam na przesylke dosc dlugo, dostalam smsa ze musze doplacic 50 gr. i wtedy bedzie gicio, no i zostal przeslany link do platnosci, tyle ze ja nie uzywam telefonu do placenia i rzadko korzystam w telefonie z internetu (nie te oczy) a juz tym bardziej nie wchodze w jakies linki, wiec zadzwonilam szybko na infolinie, bo mi na przesylce zalezalo. a tam mi babka mowi zebym przypadkiem nie klikala w link i nic nie wplacala, bo to oszustwo.

  17. #27937
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    na leczenie Eastwooda?? tego nie slyszalam

    serio TAR, dziwne ze ludzie sie nabieraja w linki, banki powinny wysylac co jakis czas listy do swoich klientach i ich uczyc Co miesiac! ale po co, jak wysla to info jak wziasc pozyczke badz karte kredytowa

    tu tez oszukuja, a jakze, ale z tymi linkami jest juz prawie nie uzywane - uzywa sie tylko platnosci przez bank - a wtedy tylko email sie bierze albo paypal - coraz mniej bo tam oszukuja. Niestety na ebay nadal paypalem trzeba placic bo monopol jest i zakazali innych platnosci. Chyba ze gotowka.

  18. #27938
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    na paypal jest mega duzo prob oszustwa,tez zrezygnowalam. ale wielu ludzi daje sie oszwabic. do tego komputery, telefony niepozabezpieczane niczym, zadymi antyspamami czy antywirusowymi, właża na kazda strone i łykaja wszycho jak bociany żabe, to co sie dziwic. kiedys byly oszustwa na nigeryjskiego ksiecia i spadek w ameryce a teraz na clinta eastwooda i na wnuczka czy policjanta czy rydzyka wazne by rodzina tez pilnowala straszych osob, one chyba z wiekiem sa bardziej łatwowierne, uswiadamiała ze sa takie oszustwa, by sami zadnych pieniedzy nikomu obcemu chocby z instytucji panstwowej nie przekazywali bez pytania kogoś bliskiego. tv szczujnia tez zamias pier... glupoty powinna jakies informacje ostrzegawcze przekazywac. uświadamiac swoich odbiorcow.

  19. #27939
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    teraz maja nowy sposob na oszustwa, na zdalny pulpit. jakim trzeba byc czubem by bez zabezpieczenia czy sprawdzenia udostepniac swoj pulpit zdalnie obcym ludziom.

  20. #27940
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR, w Polsce przynajmniej - bylaby afera krajowa gdyby tak Rydzyka obskubali badz innego waznego w czarnej badz bordowej sukience biskupa ktory pociaga za sznurki w rzadzie - zwykly czlowiek - tylko wzmianka w gazecie

    dobry haker wszedzie wejdzie i zabezpieczenia sa dla niego do obejscia, FBI - wlamanie, u nas w zeszlym roku - rzadowa strona - wlamanie - ludzie nie moglo kasy dostac. I mowimy o najwyzszych panstwowych zabezpieczeniach.

    u nas teraz "moda" na texty z FEDEX'a - ze cos do odebrania zeby kliknac itd. I ze zaplacic trzeba. I telefonicznie co sezon - standartowo! ze Revenue Canada dzwoni ze zalegasz pieniadze i ze jest za toba list gonczy wyslany troche ludzi sie nabralo - zaplacilo. Jeden 200 tysiecy $ tak stracil. Z tym ze rzad wysyla listy ostrzegawcze, ale ludzie doi smieci wywalaja zamiast przeczytac.

Strona 1397 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony