dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1403 z 1588
Pokaż wyniki od 28.041 do 28.060 z 31759
  1. #28041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    też widziałam oczka wyglądające na świat

  2. #28042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dopatrzylam 3, a tyle jajeczek bylo polknal pewno. Ale niewiadomo jaka ta paszcza duza w srodku.

    woda mi sie miesza, ja sprzatalam w srodku, glony, smieci, stare muszelki wyciagalam itp, no i jak wzielam dmuchlam w kamien to Przecinka wydmuchalam - az mi sie slabo zrobilo ze go uszkodzilam ale nie, wrocil skubany w ta sama dziurke. No tak sie schowal jak sprzatalam ze nawet glowy nie wystawil

    zanim sie mi rozmiesza wkleje - mam takiego fajnego Goby, malutki jeszcze. Kupilam dwa, ale M chcial jednego to mu dalam - i niewiadomo gdzie jest. Moj ma norke zaraz z przodu to go widze. M mniejszy, mojego juz latwo dopatrzec. Przewaznie siedzi w norce, wylazi na jedzenie i z samego rana jak jeszcze ciemnawo poplywac - przy samym dnie plywa - i poluje na copepods.

    Court Jester Goby





    a tu ze sklepu nagralam Blazenki w Anemonach - wkleje potem filmik bo tez mam, specjalnie dla was nagralam




    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 08-03-2021 o 18:54

  3. #28043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ja byłam dziś w Poznaniu i kupiłam krewetki i ślimaki. Nie takie, co chciałam, bo nie mieli, ale powiedzmy opcja zapasowa.

  4. #28044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Okey, coś mu tam w pyszczku pląsa, ale ja nie wiem czy to rybki. Patrzyłam na YT, żeby nie było
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #28045
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    od 30 sekundy bardzo dobrze je widac

  6. #28046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    one sa bardzo malutkie, no niestety, musialabym tu siedziec od rana dokad swiatla nie zgasna z nosem przy szybie i gotowym telefonem, bo przeciez nie wiadomo kiedy otworzy jape i kiedy blizej podlplynie.
    Dzis Pan Samochodzik wyplynal...ten smieszny Possum Wrasse - i sie tak ucieszylam bo siedzi za skalkami z tylu odkad go mam pierwszy raz. I co? Mama Kardynal mu kota pogonila bo to uwaza ze ta czesc to jej. Ale postawilam domek dla maluchow i sie przeniosly, mam nadzieje ze sie oswoja z nowa konstrukcja w akwarium i wroca - inaczej zerowe szanse ze sie male znajda.

    w naturze robia tak:



    a tutaj w zrobionej





    poszukalam po polsku : Jeżowiec Diadema setosum

    moge go kupic ale nie nchce, zadymy mi narobi w akwarium, pozwala wszystko a i tak niewiadomo czy maluchy wskocza w niego. Moze nawet by nie zdazyly bo by zostaly pozarte.
    zrobilam takiego




    niestety nie moge obiecac ze sie uda - no ale jest, na wszelki wypadek.

  7. #28047
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie










    PIERWSZE DZIECKO !!! godzina 8 rano a patrze malenstwo plywa - znalazla domek

    dopiero sie swiatla powoli zaczely zapalc, myslalam ze jakis paproch albo jedzenie sie zaczepilo z wczoraj a tu patrzcie! mam pierwsze dziecko
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 09-03-2021 o 13:46

  8. #28048
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    musze to blizej postawic bo za daleko wsadzilam i niewyraznie wychodzi

  9. #28049
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Wow!

    Gratulacje!

  10. #28050
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    przestawilam blizej, lepsze video
    no zarabisty jest


    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 09-03-2021 o 15:05

  11. #28051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie





    mama z przodu, tata z tylu, widac jaki malutki
    tata nadal ma dzieci w japce, wyczytalam ze je wypuszczaja w nocy przed wschodem slonca, zeby maluchy sie zaaklimatyzowaly i pochowaly zanim ryby wstana - czyli nastepne jutro?


    tylko mam problem - powinnam miec juz gotowe jedzeni - a ja dopiero ustrojstwo wczoraj kupilam, dzis przyjdzie, a zajmuje jakies 36hr zeby sie krewetki wykluly
    bo trzeba zywymi karmic - wiuedzialam a nie kupilam wczesniej - maluch badz maluchy o ile ryby ich nie capna - moga mi z glodu pasc
    idiot ze mnie.
    fajnie wygladalo jak sie juz swiatlo zapalilo i ryby malenstwo dojrzaly - staly i patrzyly co to za nowy narybek

    Kardynaly sie inaczej rodza niz np. Blazenki, kardynaly z jajek w rybki sie robia, Blazenki jajka skladaja i z jajeczek sie larwy robia i dopiero z nich rybki. Kardynaly nie maja fazy larw.

  12. #28052
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Mania, no gratki, fajnie ulęgałki ale z pokarmem d...dalas cos wymyslisz

  13. #28053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ano dalam
    mam dwa rodzaje planktonu i jeszcze cos tam - moze zje?
    ale - jakby nie i by padly dzieci - jak juz raz sie sparowaly to beda ciagle to robic, robia to co 4-6 tyg, chociaz dzis po odkryciu dziecka zawuwazylam ze ona znow do niego w trzesiawkach leciala (wkleje potem filmik) i nie wiem czy juz goptowa byla czy w taki sam sposob go chronila przed rybami? w kazdym badz razie, w porownaniu z innymi rybami zyja krotko - 2.5-3 lata (niektoire Tangi nawet 15 i wiecej lat zyja), ale w przeciagu tego czasu potrafia niezle dzieci narobic, wiec juz bede przygotowana.
    jakby nie patrzac mialam okropne szczescie ze sie udalo, nie tylko ze mialam farta i kupilam parke, to jeszcze dzikie, jadly wszystko (czasami problem z lapanymi jest ze jesc nie chca) no i dzieci.

    wypuscilam dzis rybke z wiezienia, tylko ja najpierw nakarmilam - zeby miala sile uciekac jakby Homolka sie zdecydowala ja gonic
    ale nic sie nie dzieje - Homolka ma ja gdzies - super. Nie bedzie nastepnego morderstwa siostry.

  14. #28054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a do mnie przyszly dzis lampy do sypialni, wreszcie wybralam. zdecydowalam sie na tania ikeowa serie, dzis przyszly i sa calkiem ładne

    wiszace : https://www.ikea.com/pl/pl/p/solklin...yste-10430778/

    kinkiety: https://www.ikea.com/pl/pl/p/solklin...yste-30472022/

    sa tez stolowe ale na razie niedostepne. na granatowym tle prezentuja sie bardzo milusio

  15. #28055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mania, gratulacje One wcale nie takie maciupeńkie.

    A to nie jest tak, że papcio wypuszcza maluchy w bezpieczne miejsce, czyli między kolce jeżowca?


    TAR, lampy bardzo ładne, ale kinkiety mi się nie podobają.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #28056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka nie, puszcza a one same musza szukac, jesc im tez nie daja

  17. #28057
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    lampy ciekawe i pewno w odpowiednim wystroju beda ladnie wygladac - mi sobie to trudno wyobrazic jak bo widze tylko swoj dom, ale nie takie cuda widzialam.
    TAR zamontowalas je, juz swieca? daja wystarczajaco swiatla? bo to szklo dosc grubawe sie zdaje. Kinkiety powinny dawac fajny cien na scianie w gwiazdke

    dawno nie buszowalam po Ikei, nawet nie wiem co maja

  18. #28058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    sukces wiosenny! co prawda na chwilke tylko (2 dni) ale mam +15C w cieniu nie wiem ile na sloncu, nie mam termometra na sloncu bo sie dzialka w lecie by skonczyla.
    psy szczesliwe bo moga sobie w sloncu na tarasie polezec
    ja szczesliwa bo snieg i lod w 90% z desek zszedl i juz widze ze koloru nie stracil Cutek

    jedyne co - ale to normalne bo to deski - od psow pazurow pozdzierane jak sie kotlowaly cala zime, mam nadzieje ze druga wartswa to zakryje.

    TAR - pytanie - jak sie ma sytuacja ogroidu i psich kup?? czy robia ci w jednym miejscu czy gdzie popadnie??
    chodzisz na spacery z nimi ale nie kazde siku i kupe przeciez?
    Manius senior zawsze w krzaki chodzil to moglam sobie miec trawe jak na golfie - te dwa - gdzie im pasuje. A M burczal zeby kawalek trawy wsadzic. Przec mi ja ubija. To byl powod ze utluklam trawe bo ten Manius ja zniszczyl, a dwa psy? targac kosiarke na taki kawalek gdzie pol ogrodka zajmuje szopka, taras i fontanna oh i pergola z hustawka? nie ma sensu, Elfi pamietam sama mowila zeby nie klasc trawy w malych ogrodkach.

    tak sobie pytam bo dzis zbieralam bomby i nie widze tam trawy

  19. #28059
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ryby widza moja facjate czesciej niz widzialy - bo sprawdzam jak tam dziecko, czy go jaka ryba nie wyluskala spomiedzy tych patyczkow

  20. #28060
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    TAR, lampy bardzo ładne, ale kinkiety mi się nie podobają.
    na szczescie mnie sie podobaja wiec no problem
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 09-03-2021 o 19:23

Strona 1403 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony