dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1461 z 1588
Pokaż wyniki od 29.201 do 29.220 z 31759
  1. #29201
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    kiedys wklejalam ta komode z netu ja sciaglam. nie moglam uwierzyc - stala w sklepie - az sie zaslinilam jak ja zobaczylam





    ale, ze ceny maja tam z kosmosu (ale i meble solidne) to powiedzialam M ze w Polsce mozna znalezc stolarza zeby zrobil takie cos, cale z solidnego drzewa jest, zero sklejek, niestety kosztuje tutaj 5 tys $, w Polsce napewno taniej by wyszlo zrobic (noga wygieta tez drzewo)







    ogolnie jak tam wpadlismy to nam wary opadly, niestety jak piekne meble maja - tak drogie, wiekszosc jest wloska, czesc wlasnie na zamowienie robione, mechanizmy wszystkie niemieckie. Tylko skad kase wziasc.

  2. #29202
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, to jednak kontener będzie?

  3. #29203
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Mania, ja mam łóżko z pojemnikiem na posciel. U mnie sie podnosi stelaz z materacem (silowniki gazowe ułatwiajace podnoszenie) tych z szufladami nie lubie, bo jak za duzo naladuje to zle chodza i szuraja. i dla mnie sa troche niewygodne w uzytkowaniu

  4. #29204
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika jeden kontener z meblami i jednym samochodem, a wlasciwie cargo - one sa wieksze niz kontenery ciagniete na tirach

  5. #29205
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR nie chcialam, juz za duzo wyszlo, lozko koszmarnie drogie bylo samo w sobie. Szuflady nie szuraja, to nie jest chinski wyrob. Pozatym materac bedzie bardzo ciezki i gruby i nie [odnioslabym. Same te podnosniki hydrauliczne koszmarek cena, a szuflada jedna tylko i z przodu sie otwiera. Otwieralam ta u Sahary i ta w sklepie i jak bajka chodzi. Podnoszone na hydraulicznych mialam w domku w lesie - nigdy nie uzywalam, puste lezalo. Tez bylo gazowe.

  6. #29206
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Mania meble polskie , chinskie sa toksyczne, drogie i czesto maja robale. Wydaje mi sie, ze te nasze sa jednak spaczone konstrukcyjnie jesli po wypchaniu szuflad hacza. Mam ten sam problem z naroznikiem. Mnie akurat podnoszone pasuja bardziej, bo dziala to rewelacyjnie. a materac mam bardzo cieżki piankowy 26 cm i stelaz pod nim metalowy a nie drewniany (musialam zamowic w takiej opcji specjalnie pod materac) podnosze swobodnie a mam uszkodzony nadgarstek, bark i chory kregoslup

    zreszta ja sie nie upieram kazdy niech kupuje jak mu wygodniej. po prostu moje doswiadczenia z szufladami sa nieciekawe. nowe łóżko kupie jeszcze inne, bez zagłowka i z pełna płyta, kontynentalne z nakladanym materacem i ze skrzynią. niestety kosztuje srylion kasy


    jak tyle gratow nowych nakupisz to dwa kontenery bedziesz potrzebowac

  7. #29207
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no M powiedzial ze jak co chce niez kupie
    5 lozek bierzemy, na szczescie kazde sie rozklada, dwa sa male, te "day beds" dwa co mam na gorze, nie bede kupowac byle czego w Ikei potem zeby zaoszczedzic jak mam solidne drewniane a lozka potrzebuje jak Mloda z przedszkolem przyjedzie. Nowe lozko zapakowane bedzie, reszte sie rozlozy, materace ustawia bokiem w kontenerze. Myslelismy wziasc dwa kontyenery ale nie uzbieramy tyle gratow i drugi samochod bardziej nam sie oplaca w Polsce kupic, jakis pedzipierdek zeby do Biedronki jechac. Pick up'a nie chcemy czesto uzywac bo raz ze zre duzo dwa ze macie droga benzyne
    Kontener tez tani nie jest, z przywozem pod dom i papierologia za jeden jakies 6 tys $ , wiec szkoda kasy. Z sof tylko naroznik bierzemy, moja ukochana super wygodna wloska Natuzzi z fotelem nie jada bo mi bardziej zalezy na sofie i fotelach co mam na tarasie - tez sa koszmarnie drogie w Polsce i ciezko znalezc ten fason. Pozatym jak rozbuduje jak chce salon to bede pewno potrzebowac dwoch 3-osobowek albo 3 i 2jke a nie jedna i fotel.
    Mlody dostanie od nas samochod i te kanapy i reszte mebli co nie bierzemy, Sahara i Steve kupuja od nas stol , przed nowym rokiem zabiora bo teraz klada nowa podloge a stol wazy tone. Szkoda mi go jak diabli, kupe kasy kosztowal i go uwielbiam - pod stolem dalej metka wisi - niestety miejsca nie bede miala bo jadalni nie bedzie juz.
    ide obadac dywany, ten co chce na przecenie ostatnio na Wayfair byl moze kupie, juz mialam go ale malutki przed drzwi, do sypialni chcialam.

  8. #29208
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    słuchaj, osobiscie to ja ci radze jednak rozpakowac to nowe łóżko. bo jak w Polsce sie okaze ze cos nie pasuje albo brakuje to chyba sie spienisz na maxa. A powiedz mi mlody gdzie sie podzieje jak sprzedacie chate? ma juz cos na oku czy wynajem u kogos? zeby znowu na brudasow nie trafil co go okradna. a btw co dalej z ta sprawa z tamtymi co go okradli.
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 23-09-2021 o 18:29

  9. #29209
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    sprawa dalej wisi w sadzie bo zawaleni sa przez covida co zamkniete bylo
    bedzie musial sobie wynajac cos jesli chce tutaj zostac, badz wroci do Toronto, moze u Mlodej w szeregowcu. Zalezy od niego, zaplacimy mu pierwszy i ostatni i damy troche kasy (Mlodej tez) po sprzedazy domu i niech sobie radzi sam, kase bedzie mial bo firme nam prowadzil bedzie, sek w tym ze ceny wynajmu sa koszmarne. Teraz za jednosypialniowe wolaja tyle i wiecej niz my za 3 saypialniowe placilismy

    lozko obejrzymy, jasne, pierwsze co to czy dobry material wsadzili (kolor + material) zeby nie bylo jak mi przywiezli szopke pomalowana na zly kolor i musieli sie z nim zwinac i zabierac i nowy robic z lozkiem nie przjedzie bo sie czeka 5 miesiecy, czasu nie bede miala, wiec lepiej zeby sie nie pomylili. Ale skladac nie bedziemy calego, sprawdzimy tylko czesci.

  10. #29210
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    plan kuchenki - tymrazem bedzie wolnostojaca, im wieksza tym lepsza, 5 lub 6 palnikowa, jeden badz dwa piekarniki, Bertazzoni jest i u mnie tutaj, nieraz sie slinilam nad nimi, zobaczymy jaka bedzie - ale ze cos w ten desen to na bank









    ciekawe jak te Smegi smigaja? maja i wieksze i tak samo gwarancja na 2 lata jak Berazzoni.


    problem jest z okapem, bo n ie ma w Europie takich jak ja mam, albo ciezko znalezc
    zbalazlam jeden ale juz sie rozwalil - przyciski sa na wierzchu i nie jest do obudowy




    a ja nie chce przerwy takiej na scianie z noga, gdyby nie bylo przyciskow na wierzchu daloby sie zabudowac, no ale sa wiec nici z tego


    rozmawialam wiec ze sklepem gdzie kupilam swoj, w koncu napisali ze mozna wywalic bebechy (silnik, kable itp) i zmienic na polski prad itd. Wiec jak nie znajde nic innego co ma byc takie samo - bede musiala tutaj kupic caly a bebechy zmienic w Polsce - ma byc w srodku pochyly pod skosem i ma miec w srodku przekretla i ma miec kratke nie siatke, inaczej nici z okapu.







    i wole ten, zadnych elektronicznych paneli, ten jest na zwykle przekretla czyli budowa prosta jak budowa cepa


    ewentualnie znalazlam takie w Polsce ale pewno cena bedzie koszmarek, wypadaloby do nich napisac ile za taki a traki rozmiar i w jednym kolorze pewno, wtedy zabudowany nie musi byc. na OLX ich znalazlam, zebym jeszcze wiedziala czy maja prawdziwa strone www toby fajnie bylo









    z gory mowie ze nie - nie dam rady zrobic super nowoczesnej prostej kuchni bo oboje lubimy z M na nie patrzec ale zle sie w nich czujemy.

  11. #29211
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zapomnialam powiedziec - dywan kupilam do sypialni

  12. #29212
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Mania sa takie okapy ale na zamowienie. I czasem wychodzi taniej niz gotowiec markowy.
    ale z gotowcow jest np takie z serii Professional, myslalam zeby wlasnie taki dac, ma rynienke tłuszczową

    https://www.falmecpolska.pl/pl_pl/typology/okapy-1/

    albo taki zintegrowany w płycie grzewczej

    https://www.falmecpolska.pl/pl_pl/pr...antum-196.html

    natomiast te kuchenki to juz nie moja bajka, chce miec plyte gladka w blacie. A piekarnik bedzie w wysokiej zabudowie.

  13. #29213
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    na zamowienie ale u kogo???? masz jakis namiar?

    te gotowce odpadaja, raz ze maja przyciski na wierzchu i sie nie zabuduje a ten do zabudowania za waski bo tylko 24 cm? to pod szafke jest, ja musze miec szeroki zeby wystawal jak u mnie i jak widac na tych zdjeciach. No i 80cm to zdecydowanie za krotki.

    kuchenka taka napewno nie do kuchni jaka robisz
    macie piekarniki w slupkach, to znow nie moja bajka


    sluchaj, sprawdzilam ten sklep z poscielami i albo slepa jestem albo same komplety z poszwa na koldre??? ja poszew nie uzywam, szukam kompletow ze przescieradlo z gumka, plaskie przescieradlo i poszewki na poduszki, jak macie namiar dajcie - z bawelny tylko i tylko biale szukam.

  14. #29214
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    powiem ci ze nie znam sklepow z poscielami, mi ikeowe stykaja zamawiam tam tylko przescieradla

    okapy zamawialam rozne na budowy, w wolnej chwili odszukam nazwy firm gdzie zamawialismy.

  15. #29215
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    albo jak masz mozliwosc to zamow pudlo u siebie a wentylator spokojnie tu kupisz

  16. #29216
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no wlasnie o tym pisalam, zeby pudlo kupic a wentylator w Polsce, przynajmniej bedzie dokladnie taki jak chce, musze napisac do nich jeszcze raz czy mozna kupic bez bebechow ten okap bo na smieci pojdzie, okapy tu u mnie sa robione.

    mam tez zamiar zabrac swoje lampy te co ostatnio kupowalam, trzeba bedzie tylko kable zmienic i wkretki i wtyczki, szkoda lamp

    wiesz, wlasnie paytrzylam, inaczej macie w Polsce - komplet poscieli to z poszwa na koldre, my pod koldrami w sumie nie spimy, a jak juz to bez poszwy, tutaj komplet przescieradel zawsze jest z gumka, proste i na poduszki. Chyba zostanie mi tutaj pare kupic a reszte zobacze w Ikei, dawno nie bylam, ale pamietam Mloda miala biala i byla calkiem niezla z bawelny, ja swoje gdzie indziej kupowalam.

  17. #29217
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Tyyyyy a nie mialas na imprezke isc?

  18. #29218
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dopiero 4 popoludniu, jeszcze go w domu nie ma
    ale Ci mowie bedzie sie dzialo
    bo w zeszly weekend "cos" mnie "znow" wnerwilo i rozwalilam imprezke w drzazgi

  19. #29219
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    racja, u ciebie inny czas. jakos o tym zapomnialam

  20. #29220
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    sluchaj, weszlam na Ikee w Pl i nie ma rozmiaru na moj materac
    u mnie jest a w Polszy niet
    jest tylko plaskie zeby zawinac pod materac (stara szkola) czego nie znosze bo zaraz skopane zostanie
    ale jaja

Strona 1461 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony