dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1477 z 1588
Pokaż wyniki od 29.521 do 29.540 z 31759
  1. #29521
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    u nas ciepło i słoneczko.

  2. #29522
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    zazdroszcze, gdyby nie te chmurzyska i wicher byloby naprawde cudownie jak na pazdziernik. normalnie ta jesien taka durna w tym roku, przez oststnie przymrozki liscie zamiast czerwieniec to opadaja. A mam takie piekne klony, ktore zawsze az swiecily na czerwono. Tylko ambrowce na razie daja czadu.

  3. #29523
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    to samo ja mialam z klonem, co roku byla wsciekla czerwien - w tym roku? zrobily sie tylko pomaranczowe i odrazu sru na ziemie, ostatniej jesieni tutaj mnie zawiodl przymrozek mielismi jeden dwa ale male, we wrzesniu, zatrzymalo sie na wysokosci dachow, na dole nic nie widzialam.


    TAR - od kilku dni zaglebiam sie w temat spiekow, okazalo sie ze maja takie biale jak ja chce miec nad blatem, niestety jest ALE, rozwine temat dzisiaj.

  4. #29524
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zaczne od tego : Joana chce polki kolo okapu, ze lazilam tu i tam i szukalam inspiracji jaki chce (czy tak jak teraz obudowe czy inaczej troche) trafilam na multum, ale to serio - mase okapow z polkami. Jakas moda zapanowala - bo nie pamietam jej kilka lat w tyl jak robilam swoj okap - ze nie ma szafek - a sa polki


    a teraz pogadajmy o spiekach...........


    to zdjecie pamietacie:





    ta sciana pod okapem mnie rozwalila

    wtedy nie zwracalam uwagi az do teraz - to sa spieki. To co chce - fajnie biale, fajne wzory, cieniutkie na sciane - no ale BLATY - jak dla mnie 1 cm blatu to za malo. Popatrzcie na to zdjecie wyzej i na te ponizej z tymi blatami, moze komus taka cienizna pasuje ale mi nie







    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 20-10-2021 o 16:24

  5. #29525
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zrypalo mi sie musze w nowym pisac

    sciany SUPER, blat nie halo a na wyspie juz zupelnie nie halo





    sciana po calosci






    mozna ladnie laczyc - szczegolnie w lazience scianke w prysznicu walnac we wzorek.


    za: ladniejsze biale, najbardziej realne jesli chodzi o bliskosc prawdziwego kamienia no i maja wersje swiecaca o co mi chodzi, polerowana
    Poler mam tylko z marmuru badz granitu - kwarcowki juz sie tak nie swieca, wygladaja tez bardziej na sztuczne co mnie przeraza. Bialy ladny marmur tylko jest - ale nie nadaje sie na blaty, bym chyba oszalala ze strachu -z granitem gonie teraz ale problemu nie mam, zero odbarwien, wypolerowany i zainpregnowany tak ze przez nastepne pewno 10 lat nic robic nie trzeba. Kwarcowka biala nie ma realnych wzorkow, z dala krzyczy FAKE

    wiec teraz nie wiem, ciezka sprawa, chce miec slaba na scianie jak tutaj zrobilam ale nie widze jak miec takie jasne plus gruby blat, bo jak mam przeplacic za spieki biale (te biale a la marmur tez sa drozsze od normalnych ciemnych) to wole juz granit wsadzic. Cienkie do lazienki na sciane mozna dac.

    w kuchni kolo okna kawalek sciany chcialam dac bo pasek pod oknem mi sie nie podoba, poszukam fotki pokaze.

    przeciw : blat 1 cm wyglada zle, za cienki, mozna kupic 2 cm - i to przeciw - koszmarna cena, taniej granit czy marmur czy nawet kwarcowke, moga zlepic ze wyglada grubo - nie bedzie to samo co kawal kamienia w calosci, beda te rogi i pewno sie ulamia po czasie badz rozejda badz rozne dziwne inne zeczy stac sie moga

  6. #29526
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    przecież cienkie spieki się formuje tak, by udawały grube blaty, jak tu:


    to nie jest gruby spiek tylko sklejane kawałki cięte pod kątem 45 stopni.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 20-10-2021 o 18:56

  7. #29527
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zgadza sie Elfi, tylko nie wiem jeszcze czy taka bym chciala. Ona bardziej do super nowoczesnej kuchni pasuje.
    Glowa mi paruje ale naczytalam sie w hu i chusteczke dzisiaj.

    produkt jest nowy wiec za duzo nie ma opini od zwyklych ludzi. U mnie tak samo jak w Polsce - jest drogi - taniej sie zrobi marmur, granit czy kwarcowke - wiec nic innego.

    zaczne od grubosci, jakie roznice sa:





    moje sa na 3 cm, Rick mial na 2 i dla mnie za cienkie sie wydawalo, a jeden to juz wogole Ale 2 cm jest minimum ze bym zakladala.
    Do nowoczesnych kuchni tak,ale do klasycznych mi wizualnie nie pasuje - ale to mi, moze sie komus innemu podobac, wkleilam wyzej fotki.

    dobra, mozna zrobic udawany pogrubiony blat - tak samo sie robi z prawdziwymi kamieniami - ja nie pogrubialam swojego z dwoch wzgledow a moze i trzech - nie chcialam, mam juz 3 3m, chcialam ogee rog i zrobic cos takiego niesamowicie cene podnosi - TAR jak masz w planie takie spieki zrobic pogrubione to ciekawe ile wyjdzie i czy taniej to czy 2 cm odrazu - nie kazdy kamieniarz go ma, ten 2 cm.

    laczone sa tak i tylko tak - w przeiwienstwie do kamieni ktore maja kilka sposobow





    wzor na gorze jest "drukowany" jakby mozna to tak nazwac i jest super cieniurtki, robiac takie robi widac klej czy czym to sklejaja, widac to. Moze kogos by to nie denerwowalo ale mi by sie kojarzylo z blatami z Ikei bo sa obklejone tak ze nie zawiniete jak kazdy laminat - ale naklejone ze szparki widac.
    zauwazcie ze nigdzie ale to nigdzie nie ma zblizenia na te robi - na granity, marmury, kwarcowki pelno, a na to nie - wlasnie dlatego

    jeden tylko artykul znalazlam na ten temat i zdjecia nie maja super ale starali sie to pokazac i wlasnie na to zwrocic uwage




    na ciemnym sie latwiej zgubi, na bialy - nie.
    na dodatek przez to ze wzor jest nakladany - nawet jak sie cos stanie - w srodku juz jest czyste bez wzoru





    najwiekszy problem jest ze zlewem, nie dosc ze widac ten marny centymetr mozna robi obtluc - ktos tam na HUZZ sie pytal bo chcial zalozyc, kobitka napisala ze u siebie zalozyla i w zlewie ma poobijane brzegi od garnkow. Jak juz sie zrobi uszczerbek - zawsze bedzie widac nawet jak sie naprawi. Wiec to nastepny minus. Nie macie pojecia ile razy walnelam w swojego viscount'a w zlewie, garami, ani jednego uszczerbku nie ma, a nawet jak sie zrobi to sie zleje bo to prawdziwy kamien wiec wzorek do srodka na wylot.
    Mowili ze oh i ah, ale malym druczkiem mowia ze nozy ceramicznych uwazac nie wolno (ale kto kroi na blacie? glupek chyba jak deski nie uzywa) ale ze trzeba uwazac wlasnie na rogi. Wyspa, blaty uzywane czesto niech ktos czyms przywali.

    niestety biale udajace marmur sa drogie jak pisalam, pogrubienie jeszcze cene dowali , fakt ze sie latwo moze uszczerbic - odpada. Nie chce takich blatow, toz bym wiekszego kota dostawala kolo nich niz teraz.
    Ladnie to wszystko wyglada na zdjeciach. Na sciane - jak najbardziej. Ale nie blaty. Wole jednak kawal pozadnego kamienia albo nawet kwarcowke ktora tez jest imitacja, ale duzo grubsza.
    No i jeszcze jedno, dziwna nazwa "spiek kwarcowy" tak naprawde to rozne zeczy tam sa wymieszane, w niektorych (zalezy od firmy) jest zero kwarcu. Duzo porcelany jest. Jest zblizony do wanien i sraczykow z wlasciwosci. Ale to juz tylko ciekawostka.

    ogolnie mysle ze szkoda kasy na blaty skor trzeba tak uwazac i maja badziewowski cienki wyglad.

    a na marginesie, jak bylam po swoj obraz to w sklepie mieli stol z tego, nawet gdzies fotke mam , ale jako stoly mi nie podoba sie - kojarzy mi sie jak to kiedys robili meble - udawane marmury i granity a mebel obkjeony tapeta do szafek

  8. #29528
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    no to jak zwykle bede miec inne zdanie u siebie chce zrobic spieki kwarcytowe ale cienkie, zaczely mi sie ostatnio podobac takie kuchnie z cienkimi balatami. grube mi sie opatrzyly i zbyt ciezko wygladaja. pewnie za chwile znowu mi sie zmieni ale na dzien dzisiejszy wole cienkie. spiek najgrubszy to dalej cienki, na sciane chce ten najcieńszy z mozliwych. tak wiem, bedzie koszt wiekszy ale sumarycznie podobna cena jak granitu. I jeszcze jedno o ile spieki na scianie mi sie podobaja to juz np. czarny granit nie do konca, za bardzo kojarzylby mi sie z grobowcem. wiec jak dam blat granitowy to musze jeszcze cos wymyslec na sciany. i nie chce powierzchni blyszczacej a raczej matowa gladka satyne. chropowatosci tez wykluczam.

  9. #29529
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no to normalne, mamy inne gusta po samych wnetrzach bedzie widac (tak jak teraz zreszta)
    jest jeszcze jedna roznica miedzy nami TAR - ja nie ide za moda a Ty tak

    robiac wizualki zrobilam swoja lazienke na szaro - no podobaja mi sie na zdjeciach , czy nawet jak masz u siebie - niestety nie przeszlo i spowrotem wrocilam do bialego

    w domu mam kilka kamieni: w kuchni bialo szary granit w polysku, lawe na dole mam z czarnego galaxy tez poler, u M w jaskini w lazience tez jakis granit - zapomnialam kolor tak zadko tam jestem, na gorze mam u siebie poler marmur a w glownej lazience mam satynowy marmur, a w wc tu na dole mam kwarcowke. Wiem jedno - nigdy wiecej satynowych prawdziwych kamieni, napewno nie marmur bo za latwo nasiaka i sie wszystko odbija - np zostawiony kubek), juz walczylam wiele razyn z plamami. Poler zamyka pory i nie wsiaka, widze po reszcie blatow - granicie i marmurze . ze te polerowane nie nasiakaja i latwiej umyc. Kwarcowka wiadomo - nic nie rusza.
    Kwestia wykonczenia kamienia to jz takie osobiste upodobanie, ja wole swieciacy, pamietaj ze mam inna kuchnie i inne lazienki - matowe by nie pasowalo. W nowoczesnych jak najbardziej matowe i tez bym takie zrobila jakbym byla nowoczesna

    ogolnie te spieki mi sie podobaja, ale sa za cienkie, na blaty, tylko o blaty mi chodzi, bo na sciany cienkie sa super ale nie zaplace wiecej za 2cm sztucznej porcelany niz za granit, wole juz miec prawdziwy kamien. Sklejane odpadaja bo chodzi o te rogi - za bardzo bym nie wierzyla mojemu M, sobie w zlewie i szczegolnie - dzieciakom. Ze obtluczone bedzie.
    Ale na sciane bym chciala.

    kolory mozna wymieszac i z ciemnymi jak zakladasz bedziesz miala latwiej, z jasnymi juz tak ladnie nie wychodzi, mam przyklad ze trafilam ale wlasnie na biale - spiek na scianie a kwarcowka na blatach - podejrzewam ze zrobili tak wlasnie z tego samego powodu dla ktorego ja ich na blatach nie chce, zrobili tylko na wyspie, ale robocze blaty z kwarcowki

    szkoda ze zepsuli sciane za okapem - same spieki lepiej by wygladaly niz kawalek we wzorek fantazyjny a reszta cos nalozone w paski, zepsuli to, tak jak zepsuli wyspe wkladajac tam mala indukcje, ale to juz szczegol.
    ogolnie mieszac sie da, z tym ze ja bym bialych blatow nie chciala, jak bialy to musi jakis wzorek miec - ale to chyba kwestia przyzwyczajenia ze nawet jak mialam bialy z Ikei to udawal marmur a potem jak zrobilismy kuchnie to wzorki sa takie same na blacie jak i na scianach, przyzwyczailam sie









  10. #29530
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    z jednym sie nie zgodze, ze ide za moda. ide za tym co mi sie podoba, choc nie ukrywam, ze sledze nowinki, trendy itp. zreszta to posrednio wynika z mojej pracy. ale nigdy nie zrobilabym w domu czegos co jest modne i trendy ale mi sie nie podoba.

    wiesz, ze ja chce kupic te same panele co mam teraz i te same albo podobne kafle? dlatego, ze sa wygodne w uzytkowaniu i sprzataniu, sa uniwersalne i co najwazniejsze nie znudzily mi sie a mozna do nich wszystkie inne dodatki dobrac. takie samo podejscie mam do cegly i drewna.

    bialych kafli nie chce, mialam w pierwszym domu biale lazienki i jasno w kuchni. klelam na czym swiat stoi. ja nie mam czasu na mycie fug szczoteczka do zebow a przy bialych albo zółkna albo sa zwyczajnie wiecznie brudne. a my nie jestesmy typami by w pokrowcach na nogach chodzic poza tym mialam juz fobie, wszedzie byly kłaki, moje, meza. to bylo masakryczne jesli chodzi o sprzatanie. biel mi przeszla. szary beton jest po prostu rozwiazaniem wygodnym.

    i normalnie rozbawilas mnie tym modnym, nigdy tak o sobie nie myslalam

    na spieki zachorowalam i jak mi sie uda na czyms oszczedzic to na pewno je zrobie. kwestia koloru i wzoru, bo na dzien dzisiejszy za duzo wzorow mi sie podoba
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 21-10-2021 o 18:46

  11. #29531
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ja patrze z drugiej strony oceanu, nie jestem przyzwyczajona do mody w Europie - bo to nie tylko o Polske chodzi, ale cala Europe i macie wlasnie mode na nowoczesne kuchnie i szara lazienki serio.

    a propo bialych lazienek - jakie fugi i jakie sprzatanie, no moze jak sa biale podlogi - ktore bardzo ale to bardzo mi sie podobaja ale nigdy ich nie zrobie - wlasnie z tego powodu. Mam jasna kuchnie i mam deski na podlodze, zadnych kafli bo nie chcialam. Lazienka, znaczy WC w bialym marmurze a podloga tez drewniana. Na gorze moja lazienka tez biala a podloga owszem i kafle - ale imitujace deski w sypialni ze roznicy prawie nie widac - ciemne brazowe fugi, a w prysznicu serio jeszcze ani razu nie musialam myc fug miedzy kaflami, sa bieluskie jak zalozone a powiem Ci ze nawet fioletowego szamponu uzywam nic, zero. A podloga w prysznicu jest czarna.
    Teraz nas czeka ostatnia lazienka ta glowna i tez bedzie biala bo zostalo nam sporo marmurowych plyt, ale podloga zobacze - jesli znajde te same kafle co sa u mnie to je zaloze bo cala gora jest w tej samej podlodze, jak nie bedzie - dam biale ale porcelane, nie bede sie juz fugami przejmowac, a jak zajdzie to bede robic to samo co w bloku - lalam na podloge wybielacz do ciuchow, zamykalam lazienke i po pol godzinie wracalam do smierdzaco-zracej lazienki ale fugi mucha nie siadala tak se to opatentowalam. Tu nie musialam bo ciemne fugi. A M w jaskini ma bezowo wiec i fug bialych nie ma.

    ja jak mam chorowac to na naturalny kamien i tak mi do smierci zostanie ale te spieki maja najladniejsze wzory na sciane
    bedzie dylemat. Ale jesli chodzi o fugi - podlogi dla mnie problemem nie b yly nigdy, za to fugi na scianie w kuchni tak dlatego chce cale slaby.

    a w Polsce tez w kuchni bedzie podloga drewniana, w reszcie gdzie korytarze beda szare kafle, w lazience jednej tez a w drugiej raczej tez beda, zobacze. Ale serio, pomyslalam sobie ze mi przejdzie ta szara lazienka i poprostu nie przejdzie, moze dlatego ze za bardzo nowoczesnie wyszlo mi do reszty domu - mimo ze style sa wymieszane Ale szafka na umuywalke moze byc szara i wlasnie wypatrzylam i moze kupie zabrac bo szukalam w PL i albo jak za zboze wolaja albo nie jest to co chce i mi potrzeba. Miejsca bedzie dosyc, dzis zdecudowalismy ze M tej wielkiej sofy z dolu nie bierzemy - niestety kot ja podrapal w kilku miejscach, nie bede takiej wlec zla jestem, strasznie wygodna ale za to moge duzo wiecej innych zeczy zabrac

  12. #29532
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ale, ale czy ty mi czasem nie mowilas ze chcesz na nowoczesnie zrobic

    ja mialam lazienki biale i na podlogach i na scianach, jak pisalam - porażka

  13. #29533
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    biale podlogi wygladaja slicznie na necie na fotkach albo zaraz jak sie je zrobi. Nawet w prysznicu bym sie bala

    przy tamtych wizualkach mnie pytalas, stara dzialka, powiedzialam ze chce prosto, cos w tn desen, ale niestety jak co do czego doszlo to musialam przemycic to co lubie i wyszlo co wyszlo wiesz jak to jest, kazdy na swoj musi udomowic jakos

  14. #29534
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    wiem, koniec koncow mimo mody i tak konczy sie na tym co nam pasuje i w czym czujemy sie dobrze. a my niebawem bedziemy umawiac sie z projektantami i zobaczymy co wyjdzie dalej z naszym pomyslem i dostosowaniem go do miejscowki.

  15. #29535
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a ja wiesz co, czas zabijam tym programem, zeby jakos ta cholerne "PIS-downie" przeczekac - bo inaczej tego nazwac nie moge skoro to ich wina
    wszystko ale to wszystko sie moze zmienic, kto wie co mi odbije za miesiac dwa a co w przyszlym roku

  16. #29536
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja mam chwilowo flaute myslowa, boli mnie wciaz reka i skupiam sie na innych rzeczach

  17. #29537
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no a ja nie moge nic oprocz tego
    M dzis przywozi mi druga partie poscieli.

    wiesz co macie ten sklep w Polsce Tmaxx czy jak mu (zawsze zapominam), wiec u nas tez sa dwa takie, Jeden to Winners a drugi Marshalls. Oba wlasnie "dostaja" zeczy z innych sklepow. Tych sklepow "innych" jest tu troche. Najlepsze jes to ze ceny sie nie roznia wcale a wiele razy sa wyzsze niz w orginalnym wiec zaden deal.

    ja mam jeszcze jeden sklep, od 2004 kupuje tam od powstania, pamietam jaki malutki byl na poczatku, ma wszystko bo skupuje palety ze sklepow , z wielkszej ilosci sklepow. Od mebli po buty. Wszystko markowe, lepszej jakosci niz zwykly sklep. Posciele u niego zawsze , nazuty, takie co bym musiala dac ponad 300 wygrywam za 20-30, wszystko zapakowane nowiutke, jak po bawelne to tylko do niego bo ma wysokie sploty (400-500-600). Odkad on otworzyl ten sklep nie kupilam ani razu poscieli w sklepie.
    Jak sklep zmienia towar na nowy, a ma pelno w magazynach tego co mial, albo sklep sie zamyka, albo nowa dostawa i nie maja gdzie upchac - wszystko do niego idzie. Tego mi bedzie brakowac. I sobie moge pojechac odebrac albo mi wysle, w weekendy jezdzimy odebrac bo w Tor, a na tygodniu M podjezdza i odbiera. Do 25 dni mozna licytowac i dopiero placic.

  18. #29538
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    nie kupuje w tikeju, czasem jakies gadzety trafilam ogrodowe. ale poza tym tam jest rąbanka i to droga. jesli chodzi o ciuchy czy inne graty mi jest szkoda czasu na przewalanie. wole zakupy internetowe. wlasnie dlatego zamawialam przescieradla tam gdzie ci pisalam, tez sa grube, porzadny splot i nie kulkuja i nie mechaca sie sie po praniu, wiesz o co chodzi.

  19. #29539
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ja i u nas juz dlugo nie bylam, ostati raz przed Covidem
    ogolnie nie cierpie po skleopach tez chodzic i wole wszystko przez neta kupic, no ale czasem sie nie da. Ciuchow tez na wieszakach juz nie mam cierpliwosci przewalac. A sklep z przesceiradlami ma niezawiniona wine - poprostu nie ma takich rozmiarow jak moje lozko, ale na treszte lozek jest OK.
    A wiersz ze grube bawelniane wlasnie maja malo splotow? Ja lubie takie 100-200, gora 300, ale te od 400 w gore sa coraz ciensze i coraz mieksze i oczywiscie - coraz drozsze Niestety duzo firm oszukuje, np podaja ze jest 1400 splotow - nie ma czegos takiego.

  20. #29540
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika zrobilam fotke u Steve'a i Sahary jak bylam i zapomnialam, a mialam pokazac zebys zobaczyla - pnaca horgtka, jaka wielka, ciekawe ile ma lat, oni ten dom kupili w zeszlym roku na jesieni i juz bylo tam, niestety nie zakwitla w tym roku, malo tego nie wiedzieli co to jest dopiero im powiedzialam, mysleli ze to tylko krzak a ja mowie ze nie, ze kwitnie normalnie.






    a jak Twoja? nic nie pisalas o niej w tym roku??

    i mam pytanie - mam dwie nozki na kolkach do fotela, chcesz je? to przywioze ze soba bo nie bede uzywac.


    a propo ich dwojga - dwa dni temu musieli psa uspic 12 lat Daisy miala, przechodza shit jak ja z seniorem, chodza i becza po katach a wtedy co bylismy u nich jeszcze ja tarmosilam bo do M nie, ale do mnie odrazu przychodzila i sie kladla kolo mnie

Strona 1477 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony