dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1570 z 1588
Pokaż wyniki od 31.381 do 31.400 z 31759
  1. #31381
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jesli blaty sa w miare puste - kuchnia sie wydaje o wiele wieksza i faktycznie ja widac, za duzo zeczy rozprasza i sie gubi. To samo jest w lazienkach przy zlewach. Temu u mnie stoi minimum w kuchni, bardziej wystawkowe ze ladnosci dodaje a w lazienkach szczoteczki i pasty kremy i wszystko pochowane w szufladach. No ale kazdy lubi co innego. Ja mam swoje zboczone widzi-mi-sie.

  2. #31382
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    nie wiem, wsadzilam na chybil trafil, dzisiaj te wizualki strzelalam zanim wkleilam zeby stol wstawic bo stare byly bez stolu.

  3. #31383
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a ja tacke kupilam wczoraj!!!! trafilam na PERFEKT tacke!!!!

    ide cyknac fotki TARowatej cynowej zastawy bo przyszlo

  4. #31384
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Piękna ta kuchnia, ja też lubię przestronne kuchnie
    Ciemne blaty to co prawda nie moja bajka ale jeśli nie muszę ich sprzątać to bardzo mi się podobają u innych.
    Cudowna duża spiżarnia, chociaż ja zrobiłabym cześć półek jako zamykane szafki ale dorobienie frontu to pestka.

    Chciałabym się dopytać o tą zabudowę między lodówka a piekarnikiem... To będzie 1 duża szafa, czy kilka mniejszych a może wysuwane cargo?

  5. #31385
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika - kaczka przyszla dzisiaj - PIKNA JEST

    nie moge sie zabrac do wklejenia, ciagle cos mi na drodze staje

  6. #31386
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gosik wizualki sa podgladow tylko, TAR musi jeszcze duzo przemyslec, obliczyc i ustawic , wsadzalam tak zeby sie mniej wiecej zgadzalo wielkoscia, duzo sie pewno zmieni - szafki i ich rozmiar i inne pierdoly.

  7. #31387
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    tacka wczoraj wygrana, Cosi Tabellini, Mika wyszukaj sobie jakie piekne zeczy maja

    Sa duzo droizszi od Marinini, chociaz oboje z Wloch. Na tackach cena roznica 200 Euro bo maja takie same, no ale mi sie udalo na ebay z US wygrac zupenie taniej od ich obojga.
    Te kubki myslalam tez dokupic, sliczne sa







    a dzis z Wloch przyszla jeszcze inna ale za mala by byla na to co kupilam. Ale jest fajna.

  8. #31388
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał gopax Zobacz post
    Piękna ta kuchnia, ja też lubię przestronne kuchnie
    Ciemne blaty to co prawda nie moja bajka ale jeśli nie muszę ich sprzątać to bardzo mi się podobają u innych.
    Cudowna duża spiżarnia, chociaż ja zrobiłabym cześć półek jako zamykane szafki ale dorobienie frontu to pestka.

    Chciałabym się dopytać o tą zabudowę między lodówka a piekarnikiem... To będzie 1 duża szafa, czy kilka mniejszych a może wysuwane cargo?
    to bedzie kilka mniejszych, nie lubie cargo, mi nie pasuje w uzytkowaniu.na stowe pod piekarnikiem beda szuflady na blaszki, itp. duperelki a slupki beda z podzialem na 2 plus pasek gorny pawlaczy do ktorych raz cos schwam i wiecej nie zajrze zrobie identycznie jak w sprzedanym domu, sprawdzilo sie idealnie, byl dobry podzial i ogrom miejsca. kolor blatow i szafek to tylko probny, zobaczymy co bedzie w studio kuchennym, celuje w spieki grafitowe lub w kolorze kamienia a fronty szafek cieple drewno. zobaczymy co znajde.
    na razie myslimy z Mania nad wyspa. czy boki robic blatowe, czy zostawic szafkowe a blat tylko z gory nalozyc (to wersja ekonomiczna)
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 27-01-2022 o 21:32

  9. #31389
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    jesli blaty sa w miare puste - kuchnia sie wydaje o wiele wieksza i faktycznie ja widac, za duzo zeczy rozprasza i sie gubi. To samo jest w lazienkach przy zlewach. Temu u mnie stoi minimum w kuchni, bardziej wystawkowe ze ladnosci dodaje a w lazienkach szczoteczki i pasty kremy i wszystko pochowane w szufladach. No ale kazdy lubi co innego. Ja mam swoje zboczone widzi-mi-sie.
    ja tez jestem z tych chowajacych, u mnie malo co na blacie stoi, dlatego na tym wynajetym juz sie mecze bo wszedzie cos stoi

  10. #31390
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    druga tacka co dzis przyszla i TAR-owate skorupy











    TAR ma 5 kubeczkow, ale na ta tacke piaty nie wlazl, no i trafila fajnie bo wkladki sa z porcelany a nie ceramiki. Soie rozumie trzeba wypucoiwac zeby sie swiecilo. To juz TAR zostawiam zeby miala zajecie.

  11. #31391
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    to bedzie kilka mniejszych, nie lubie cargo, mi nie pasuje w uzytkowaniu.na stowe pod piekarnikiem beda szuflady na blaszki, itp. duperelki a slupki beda z podzialem na 2 plus pasek gorny pawlaczy do ktorych raz cos schwam i wiecej nie zajrze zrobie identycznie jak w sprzedanym domu, sprawdzilo sie idealnie, byl dobry podzial i ogrom miejsca. kolor blatow i szafek to tylko probny, zobaczymy co bedzie w studio kuchennym, celuje w spieki grafitowe lub w kolorze kamienia a fronty szafek cieple drewno. zobaczymy co znajde.
    na razie myslimy z Mania nad wyspa. czy boki robic blatowe, czy zostawic szafkowe a blat tylko z gory nalozyc (to wersja ekonomiczna)
    Ja chyba wzięłabym boki takie jak blat, ale to Twoja kuchnia i to Tobie ma być wygodnie, żebyś za rok czy dwa nie zastanawiała się nad przeróbką ( zmianą) tak jak ja w tej chwili kombinuje jak przerobić mój słupek z piekarnikiem ( stąd pytanie o słupek)...

  12. #31392
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał gopax Zobacz post
    Ja chyba wzięłabym boki takie jak blat, ale to Twoja kuchnia i to Tobie ma być wygodnie, żebyś za rok czy dwa nie zastanawiała się nad przeróbką ( zmianą) tak jak ja w tej chwili kombinuje jak przerobić mój słupek z piekarnikiem ( stąd pytanie o słupek)...

    hmmm nie wiem jaka masz teraz zabudowe, u mnie to wszystko bylo jako jedna calosc z podzialem na polki, drzwi i szuflady, w uzytkowaniu mardzo przyjemne, poszukam jakiegos zdjecia

  13. #31393
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    hmmm nie wiem jaka masz teraz zabudowe, u mnie to wszystko bylo jako jedna calosc z podzialem na polki, drzwi i szuflady, w uzytkowaniu mardzo przyjemne, poszukam jakiegos zdjecia
    Mi zawsze zależało na blacie, więc słupek mam tylko 120cm lodówka z pawlaczem i obok od góry szafka, piekarnik, 2 szuflady. Między piekarnikiem a lodówka mam za mały dystans i gdy więcej korzystam z piekarnika to z lodówki leci mi woda , więc teraz myślę jak to naprawić.... Teoretycznie najprościej wstawić tan dodatkowy "boczek"słupka z piekarnikiem, wtedy jedna szafka na dole straci na szerokości 5 cm i tyle samo stracę blatu. A z drugiej strony rozważam zmniejszenie szafki o połowę i wstawienie słupka z szafkami między lodówkę a piekarnik tylko wtedy tracę aż 45 cm blatu i mam zagwostke

  14. #31394
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Gosia, znalazlam ale posta poprzedniego juz nie moge edytowac, tak bylo przed liftingiem


    a tak po




    zmienilam okap i kolor ścian. teraz zamiast blatu i szafki z żaluzja w tym miejscu bedzie lodowka a sama wysoka zabudowa umieszczona troche inaczej, nie wcisnieta w kat. widoczne drzwi od spizarki beda od boku. Moze to pomoze Ci cos z rozkmina slupka.
    Z tych wszystkich bajerow bluma i peki najbardziej lubilam elektryczny kosz, kosze lemansy, ciche samodomyki w szafkach i szufladach. no i oczywiscie szuflady, wygodne, pakowne, znowu bede w wiekszosci robic szuflady zamiast tradycyjnych szafek. Jak dla mnie wygodniejsze w obsludze.

  15. #31395
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    w tej nowo projektowanej kuchni specjalnie mam slupki pomiedzy lodowka a piekarnikiem ze wzgledow uzytkowych, nie chce zniszczyc lodowki, przegroda w postaci słupka 50 cm jest wystarczajaca. A czy u ciebie nie mozna przestawic lodowki? ciezko sie dyskutuje nie widzac problemu. moze pokaz zdjecia

  16. #31396
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Taca prostokątna bardzo mi się podoba. Natomiast talerzyk na niej nie, te pieczątki na wierzchu by mnie drażniły.
    Kaczka ma uroczy kuperek i łebek.
    Czarna ściana u Tar od razu zmieniła kuchnię, z bezpiecznej taka z pazurem się zrobiła. Mi się podoba. Ciekawe, czy nowi właściciele zostawią taką?

  17. #31397
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Mika, dzieki. Tak mialo wlasnie byc, dodac troche pazura. nowi chca zostawic kolorystyke ale kto wie.

    o kaczkach Mani sie nawet nie wypowiadam, sa swietne, wyjatkowe cacka.

  18. #31398
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a ja jeszcze wczoraj wymyslilam co ze spizarnia. na wynajety dom zakupilismy dwie szafy pax z polkami, gł. na 35 cm i przy wyprowadzce zamiast pchac je do garazu do wstawie do spizarki i uzupelnie jakimis regalami otwartymi. bedzie bardzo elegancko 2 zamkniete szafy i regały otwarte, wymiar na zamowienie w koncu sciana ma 260 cm. Ewentualnie dokupie 3 paxa 75 cm, z polkami. wszystko bedzie pochowane i w przegrodkach. ja po prostu uwielbiam taki porzadek. wszystko przez Manke bo pokazala te spizarniane cuda

    a do garazu pojda regaly ktore przytulilam z biura i szafa przesuwna, plus regaly metalowe stojące teraz w domku narzedziowym. tak wiec i w garazu bedzie porzadeczek, w szafie beda buty i ciuchy ogrodowe, zawsze gdzies byly rzucone na kupie a teraz bedzie jak znalazl. szafy mi szkoda wywalic lub zostawic , w koncu swoje kosztowala.

  19. #31399
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    TAR, Dzięki za fotki. nie bede Mani zaśmiecać wątku swoją kuchnią to wstawie je u mnie za chwile.
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  20. #31400
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a tu wszystkim mozna smiecic, zawsze mozna bylo, niedlugo i tak bedzie zamkniety wiec walcie czym popadnie

Strona 1570 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony