dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1578 z 1588
Pokaż wyniki od 31.541 do 31.560 z 31759
  1. #31541
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmikka Zobacz post
    jutra w sensie zdjęć
    A Mańka dalej śpi?
    U mnie w jednym słonecznym miejscu przebiśniegi zakwitły.
    U mnie przebiśniegi kwitną u mnie już z rannikami od tygodnia. A dziś zaczęły wczesne krokusy.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 12-02-2022 o 18:05

  2. #31542
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Moja siostra widziała bociana i się zastanawiała czy on tubylec zimujący czy przyleciał.
    Wiosna idzie

  3. #31543
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    fajnie ze sie podba, dzieki
    a najkeosze jest ze jeszcze na zywo nie widzialam.
    ale moje to nic, czekajcie TAR zobaczycie, tam wam kopary opadna

  4. #31544
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    u mnie snieg od wczoraj sypie mimo to wypatruje i nasluchuje czy nie ma Robinkow, ostatnio juz w lutym wracaly biedne.


    tak jak mowilam - tak juz z M nie pogadalam. Postawil sobie za zadanie Soltysa upic - swojego szwagra. No i tak upil ze jak sistra z rodzina wyjechali musieli stawac bo Soltys wiadomo co robil, a moj jeszcze sie poblakal po domu, pownerwial bratowa i padl. Ale tak padl ze az sie poplakalam ze smiechu - zero czucia, padniety jak zdechlak, zanim padl wnerwial bratowa jak myla gary, wiecie, takie dzganie i dokuczanie - nie ma nic gorszego, a ten dostal glupawki. Wiec jak juz padl to sie zemscila - narysowala mu na przedramieniu fiuta. Ale takiego duzego. Reszta wiec poszla za jego przykladem - ma dorysowane brwi, wasy a la Hitlerek, bokobrody, roz na policzkach, pomadka na ustach - a na koniec mu paznokcie na czerwono pomalowali - kurna kazalam zdjecie zrobic, nie wiem czy zrobia, widzialam tylko na zywo. No i wez poslij chlopa do Polski

  5. #31545
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Taki zielony dzień, zamiast zielonej nocy
    Mania, szczenięce lata im się przypomniały

  6. #31546
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika wlasnie, stare a durne, a co, trzeba sie smiac, nikt nie powiedzial ze w tym wieku to powaga, beret i rozaniec.
    kurde co bym dala zeby zdjecie miec!!!!!!!


    jakies 25 lat temu, moze wiecej, podobna sytuacja byla - wzial i padl, na dowmoce, ale jak padl to na podlodze odjechal. Wymalowalismy go, paznokcie tez, na dodatek wyciaglam kiecke i mu zalozylismy, znaczy spodnice, a w ramiona mu flaszke wsadzilismy

  7. #31547
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    heh stare a gupie zgarbi sie jutro, nie dosc ze leb bedzie bolal, kac to jeszcze umyc sie trzeba

  8. #31548
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ku zaskoczeniu wszystkich - M wstal i nawet kaca nie ma

    dzis mu musialam poslac zdjecia co sam mi przyslal i pozaznaczalam strzalkami gdzie ma stanac i jak sieknac fotki bo to niemota - ciekawe czy zrobi wszystkie.
    Od swojego brata - mierzyl - ma minute i 12 sekund do nas, i to idac slimaczym krokiem. Oczywiscie liczac tylko idac po ulicy, bo domy gleboko w srodku to tego juz nie liczyl.


    myslalam ze siatka zostanie, znaczy ogrodzenie, nici z tego, bedziemy stawiac nowa, z czego sie ciesze bo sie ja przesunie tak jak ma byc i wtedy krzaki i drzewa beda na dzialce a nie za plotem. Extra wydatek ale zalezy mi na tych krzakach i drzewach skoro nasze. Bo roznie to bywa - niby tam za plotem ponad 30 chetnych do dzielenia wiec nikt nie mieszka, ale w koncu cos sie moze stac i zajomaja nasza ziemie, zajomaja nasze drzewa, albo je nawet wytna, wiecie jak jest. U jego brata tak sasiad oral, oral i co roku zaorywal ich pole i zabieral po kawalku i tez musza wolac geodete bo podobno zajomal niezly kawalek.

  9. #31549
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR, dzis sie przyjrzalam dokladnie - tam co pisalas ze las widac - wszedzie widac brzozy rosna,zupelnie jak u na twkijej, ale ani jednej kurna u mnie nie ma trzeba bedzie posadzic, a skoro tam rosna wiec sie przyjma i beda rosnac.

  10. #31550
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    brzozy szybko rosna wiec nie ma problemu podosadzac. ludzie ich nie lubia bo brudza. chyba nie mieli do czynienia z kwitnacymi sosnami. pamietam 2 lata temu zostawilam od strony lasu otwarte okna i akurat sosny kwitły i wiaterek zawiewal w strone domu. myslalam ze mnie cos trafi, w pokojach wszystko uwalone żółtym pylem, na oczku kozuch, posciel, meble, dywany wszystko żółte, to dopiero bylo sprzatania.
    brzozy to nic w porownaniu to pylu z sosny.

    nam wyszlo 165 mb ogrodzenia boczki i tyl (chociaz cholera wie co to boczki, bo dzialka nieregularna) i prawie 50 m bedzie frontu, na maksa dojade panelami na podmurowce a potem wymyslilam ze pełne żaluzjowe metalowe przesla zrobie i słupki z cegły. Wyszlo mi najtaniej. Te frontowe bedzie drugie albo i wiecej tyle kosztowac co boki wiec zrobie tylko na froncie przed domem. max 10 przesel brama i furtka. zrobilam tez sobie furtke z tylu z wyjsciem na oczko bezposrednio z ogrodu.

  11. #31551
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no, znam to z autopsji, ten zolty nalot w domu Mialam 3 sosny posadzone ale juz ich nie ma, nie ze pylily, ale jedna mi zdechla a dwie musialam sciac bo za bardzo sie rozrosly a mialam inny plan. Nadal jednak mam pylenie bo z lasow mi pyli, kolo osiedla mam peiny las z samymi sosnami, jest boski, bo stary wyrosniety ze dolem nie ma nic a korony same gora, no ale pyli.

    Dzis M pogonilam zeby laytal i sprawdzal, te wysokie choiny co mamy - czy sa na dzialce czy za plotem, wiedzialam ze nasze, ale nie wiedzialam gdzie stoja skoro ten plot przesuniety - stoja na dzialce

    TAR pokaz jaki masz zamysl na ten plot na froncie i brame. Tez bedziemuy musieli, niby wiem co chce, ale moze jakies inne opcje sa? Ze mi sie spodoba. Bokami zwykla siatke daje bo tam nie musze szalec. Poki co bedzie co jest, chyba ze okaze sie ze na gwalt trzeba nowy stawiac zeby tamci nie zajomali kiedys. Bo jak raz sie cos odpusci na poczatku to potem mozna zalowac.

  12. #31552
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Paola z Marinoni dzis odpisala, za lyzeczke przeprosila, zapytalam ile ma szklanek bo chcialam w marcu kupic, powiedziala ilke ma i ze mi 4 odlozy i wysle z lyzeczka. Super

  13. #31553
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Czy macie drzewka owocowe kolumnowe?
    Albo inne niskorosłe a dobrze owocujące?

  14. #31554
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    ...nam wyszlo 165 mb ogrodzenia boczki i tyl (chociaz cholera wie co to boczki, bo dzialka nieregularna) i prawie 50 m bedzie frontu, na maksa dojade panelami na podmurowce a potem wymyslilam ze pełne żaluzjowe metalowe przesla zrobie i słupki z cegły. Wyszlo mi najtaniej. Te frontowe bedzie drugie albo i wiecej tyle kosztowac co boki wiec zrobie tylko na froncie przed domem. max 10 przesel brama i furtka. zrobilam tez sobie furtke z tylu z wyjsciem na oczko bezposrednio z ogrodu.
    Pokaż o jakim ogrodzeniu mówisz,bo ja też przymierzam się do nowego ogrodzenia... To co mam przeżyło swoje... Słupki murowane w 1998r.z cegły z odzysku zaczęły się sypać a drewniane przęsła też wołają o wymianę i co ciekawe cześć ogrodzenia była robiona 9 lat temu gdy zabrali mi kawałek podwórka ale tamte murki sypią się bardziej niż te stare...
    Podobają mi się te bloczki ogrodzeniowe ale przy tej ilości nie wiem czy dam radę finansowo...

  15. #31555
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika jesli pytasz mnie - nie ma nic kolumnowego, ani chyba niskopiennego, ze zdjec ciezko powiedziec ale te owocowe sie wydaja sporo wysokie. Ale tam nikt kolo nich nie robi juz i nie dba - wiekszosc albo i wszystkie psiary, robaczywki, wytne to w cholere i drzewa zamiast ich posadze. Pare zostawie bo musze bo tak musi byc, za 5 lat wszystkien wywale.

  16. #31556
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zapomnialam napisac najwazniejszej sprawy :


    M podpisal dzis akt notarialny !!
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 14-02-2022 o 16:50

  17. #31557
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ....nastepna dobra wiadomosc dzisiejszego dnia - w koncu dzis lampy nad wyspe poslali, wlasnie dostalam numerki

  18. #31558
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie



    Gratuluję zakupu

  19. #31559
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    My jakieś drzewka owocowe chcemy na wiosnę posadzić.
    Mąż mówi, że tak z 6 drzewek małych by się zmieściło.
    Na pewno chce dwie czereśnie.

  20. #31560
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    zapomnialam napisac najwazniejszej sprawy :


    M podpisal dzis akt notarialny !!
    NO to macie prezent walentynkowy - oby wam przyniosło szczęscie

Strona 1578 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony