dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 270 z 1588
Pokaż wyniki od 5.381 do 5.400 z 31759
  1. #5381
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika byliscie...????? z tym samochodem ?

  2. #5382
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Byliśmy
    Wycieczka z tego fajna wyszła. Prawie 100 km w jedną stronę. Już w tamtym mieście byłam 2-3 razy, ale teraz jechaliśmy częściowo inną drogą, wzdłuż wybrzeża, piękne pagórki, sosny, setki krów na pastwiskach i morze. Mijaliśmy mury obronne Wikingów, Kościół, który zafundował facet, który siedząc w więzieniu pisał książki i zarobione pieniądze przeznaczył w ramach pokuty na świątynię. Jako młody chłopak spotykał się z dziewczyną, ale przespał się z jej matką i ta dziewczyna ich na tym nakryła. Zaciągnęli ją do piwnicy i zabili. Matka chyba została skazana na śmierć, a on 25 lat.
    Pogoda zmienna, więc długo wisiała tęcza na niebie Byliśmy na samoobsługowej stacji paliw i wtedy bay bay
    Wycieczka zakończona w międzynarodowej sieci restauracji na nieśmiertelnych frytkach

  3. #5383
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka - duchy juz maja plan

    Mika - macie super w tej Eu, kazdy kraj ma tyle do zwiedzania, zobaczenia a tu kiszka!!!
    Tylko koniec zepsulas tym McDonaldem
    (historia faktycznie nieciekawa)

  4. #5384
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    lampy zostaly dostarczone, pozno wiec i ciemne zdjecia ale ja tu wypasionych sesji nie robie a i caly urok maja wlasnie noca jak sie pala








    to byl strzal w 10tke, nie widac tego na zdjeciach ale na zywo wygladaja tam bombowo.
    Abazury za szerokie, musze zienic na inne - bo mam jeszcze ten problem ze sobie lampek po samych koncach bufetu nie rozstawie bo mam scinane rogi jak pamietacie. Ale mniejsze abazurki i bedzie bardziej rozstawione.
    Dzis juz ogladalam bo potrzebuje 5 . Na te, na te z wczoraj i na ta paskude




    tez do malowania


    Te z wczoraj zacelam robic, znaczy tylko jeden pomalowalam bo drugi musialam skleic w jednym miejscu. Bebechy tez bedziemy wymieniac bo raz starsze odemnie i strach ze sie cos zapali, dwa nawet podporka trzymajaca abazur za wysoka musi byc mniejsza.
    Ale - Mika - 3 warstwy farby, bez podkladowki (bo farba miala w sobie to poszlam na skroty), kazda lekko prysnieta i nie ma ani jednego zacieku











    oczywiscie na brzegi jeszcze pojdzie farbka, albo ta rudawa albo srebrna, jeszcze sie zastanawiam.
    A jak sie mi znudza to jak mowilam - przerobie je na swieczniki, to juz najprostsze bedzie.


    Mika Ty mi powiedz jak zaczynasz i jak konczysz malowac?? bo moze zle malujesz i temu masz zacieki a zapomnialam zapytac.

  5. #5385
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    PS.
    co zrobie zdjecie w tej jadalni to wyglada jakby zegar stal krzywo
    a on stoi prosto....!!

  6. #5386

    Domyślnie

    Lampki świetne, jak dla mnie bardziej wyglądają jak smukłe wazony.
    A u mnie w domu ani jednej lampki, nawet przy łóżku w sypialni długie zwisy. JA CHCĘ LAMPKI!!! (kurczę, jak to potuptać nogami?)
    Może coś za tydzień upoluję do przerobienia

  7. #5387

    Domyślnie

    Mania, ale lamp i luster nakupowałaś
    Coś mi się wydaje, że masz tak jak ja z wyborem, ja jak mam np. dwie pary spodni do wyboru, to nie jestem w stanie zdecydować się, które i biorę obie
    jeśli dobrze Cię poznałam, to za chwilę i lampy i lustra przemalujesz, przerobisz i sprzedaż z takim zyskiem, że parawan lustrzany się zwróci

    wiem, że parawan JESZCZE nie kupiony, ale to kwestia czasu
    Ostatnio edytowane przez mamik ; 30-04-2016 o 07:16

  8. #5388
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mam nadzieje ze jutro abazurki nowe kupie to pstrykne fotki za dnia.

    Sylwia - masz racje - wygladaja jak smukle wazoniki , wiedzialam ze cos mi przypominaja ale w mozgu mi sie jakas zapora zrobila (za duzo myslenia- co by tu, gdzie by tu...) i nie moglam skojarzyc.
    Jak bedziesz na starociach nie przejmuj sie jak cos szkaradnie wyglada , pamietaj ze wszystko mozna przerobic a czasem samo przemalowanie wystarczy - pamietasz stolik kolo lozka co teraz robilam? to to bylo szkaradztwo! byle wyobraznia dziala.


    a tak swoja droga znalazlam boska lampke


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	$_277.JPG
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	25,4 KB
ID:	354494


    na lokalnych, fajna! przypomina mi ta co pokazywalam po przemalowaniu.


    Mamik - no i po ki diabla mi przypominasz o parawanie?? prawie o nim zapomnialam! wiec poszlam sprawdzic - jeszcze nie sprzedany

    A lustra to byly przemyslane, jedno bo musi wejsc miedzy liswty a ich nie zaslaniac, czesc - bo za darmo dostalam, jedno bo M kupi bo chcial kupic a nawet go nie namawialam ani nie mowilam nic, a to wielkie ostatnie kupione ze wzgledu na szeroka rame, wielkosc lustra no i cena .
    Ale kurna sprzedac lustra nie jest latwo bo jest ich multum wiec raczej bym nie uzbierala na parawan
    oh...Mamik lamp nie maluje bo sa w kolorze pewter, to chyba cyna ? tak mi przetlumaczylo. czyli stalowo-szary kolor wiec nie ruszam



    Mam dwie myszy w ogrodzie. A wszystko przez Chinczyka za plotem bo maja warzywny ogrod. Pokazywalam Wam jak robila jedna tunele, cala zime przesiedziala pod tarasem co na nim kanciapa stoi. Ostatnio druga przydybalam siedzi w obudowie duzego klona. No i robia sobie werowki do Chinczyka i wyzeraja co zostalo po zeszlym roku. W te i wewte laza.
    No wiec kupilam lapki na myszy. Wsadzilam SER, zolty! z dziurami !!! i co??? MYSZY MAJA GO GDZIES....spokojnie sobie wyzeraja nasiona z trawy i sera nie ruszaja i do lapki nie podchaodza. Mysia intelgencja?? mutanty jakies psiakrew
    co to za Qur**** myszy co sera nie lubia????? z dziurami!!! to co ta bajka Tom & Jerry to byly pic na wode???


    Chcialam byc "dobrym czlowiekiem" i robie im uprzejmosc - lapki sa ze je lapia a nie zabijaja, mialam zlapac i wyniesc do lasu, ale nie, one maja to gdzies to co mam zrobic??? jednak ukatrupic? bo jak sie rozkoca to stado mysz bede miala.
    Problem w tym ze trutki nie moge dac bo chipmunki mi tu przychodza, nie chce chipmunka zabic, zwykla lapke tez nie moge bo sie chipmunk zlapie i go zabije albo ptaszki.

    macie jakis inny sposob?

  9. #5389
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    moja mysza domowa ostatnio mi wrąbała poł tabliczki gorzkiej czekolady myślałam, że to moje domowe szkodniki pożarły, ale jak się przyjrzałam to takie malusienkie ząbeczki były. Też się małpa nie chce złapać. w łapkę. normalnie się łapią w poł h myszki, a ta nie chce, cała zimę u nas przesiedziała. W sumie niewiele jej widać, nie brudzi, tylko mi dziurami opakowania z mąką co jakiś czas. Koty nawet całą noc w spiżarce siedziały i też jej nie wywęszyły, a łowne jak cholera są.

    Do mojej łapki sypie im wszystko co mi wpadnie w ręce, jakieś płatki śniadaniowe, nasionka, kawałek chlebka. Mąż kiedyś zrobił myszką wypas kanapkę
    Ostatnio edytowane przez Emila3000 ; 30-04-2016 o 15:40

  10. #5390
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Emi posialam trawe a ta malpa ja wyzera zanim wyrosnie sotanie pozarta
    no i truskawki znow mi pozre?
    a tak na marginesie ostatnio mi sloma z butow wystawala, tak doslownie!
    pojechalam i przywloklam slomy zeby podlozyc pod truskawki bo w zeszlym roku nie mialam i wsie utytlane byly w ziemi, przyda sie tez na zime je zaslonic i musze siatke metalowa gesta wbic w srodek ziemi naokolo zeby mysia franca zne tam nie wlazila

    ja nadal w szlafroku, ide sie ubierac i malowac druga lampe bo sie skleilo


    a M wzialod sasiada jakis wielki przedpotopowy telewizor i ma zamiar go na samym dole wsadzic zeby miec na czym grac wiec dzis i jutro wywalanie i znoszenie i przestawianie i jeszcze musze pomalowac gore starego bufetu bo gora zrysowala.

  11. #5391

    Domyślnie

    Maniu, zakupy świetne. Te "wazonikowe" lampy zdecydowanie bardziej mi się podobają

  12. #5392

    Domyślnie

    Miała się brać dzisiaj za ławeczkę, ale nie mam siły. Wróciliśmy z młodym z zawodów.
    Padam.
    Na pocieszenie - MAMY DWA MEDALE!!! Młody startował w dwóch konkurencjach i w obu medal. Jestem strasznie dumna


    Mania, Emi dobrze mówi, ja myszki zawsze łapałam na czekoladę. Próbowałam ser, boczek wędzony, kiełbasą, ale czekolada najlepsza.

    Już zaczynana instruować T na co ma zwracać uwagę na starociach, bo co cztery oczy to nie dwa. Nawet młody zaoferował pomoc. Powiedział, że jak wypatrzę coś niedrogiego to mi kupi na Dzień Matki. Zobaczymy...

  13. #5393

    Domyślnie

    Sylwia, gratulacje!! Jak nic Młody poszedł w Mamusię

    Ja też nie tapiceruję, bo tkanina nie doszła

  14. #5394

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny.
    Pesteczko, moje znoszą żmije zygzakowate. I można im tłumaczyć, że one pod ochroną...

  15. #5395

    Domyślnie

    Muszę sprawdzić
    Jednak koty, chociaż z oczu im dziwnie patrzy.

  16. #5396
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    dziewczyny Sylwia gratulacje.
    Moje koty też myszy znoszą, ale wszystkie zostają pożarte

    właśnie od matki wróciłam załatwiłam lustro. To 200 letnie kryształowe lustro. Lustro piękne,nie ma ani jednej czarnej plamki drewno też jest ok, blat tylko jest masakrycznie zniszczony. Fornir się popoblował, ale blat nie jest przymocowany i spokojne go sobie odnowie albo wymienie na kamienny czy cuś.

    matka 12 wyjeżdza do senatorium i muszę do tego czasu wykombinować transport, bo nie będę później miesiąc czekać

  17. #5397
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Sylwia gratulacje
    medale i to dwa to lepsza radocha niz jakis zakup na starociach

    koty lubie ale miec nie moge bo mloda ma alergie , a jakis sie sasiadow placze ale ostatni raz widzialam go w zeszle lato - pisalam Wam ze tu koty nie laza. A jakbym miala tez bym nie puszczala, skunksy i kojoty mi tu laza.
    Nie mialam czekolady - dalam jej maslo orzechowe ( z ziemnych) bo podobno uwielbiaja i nic! dalej zainteresowana tylko moimi nasionkami, a jak mnie widzi to tak spieprza ze ta nowa ziemia z nasionkami fruwa

    wiec rano jade po trutke. Trudno. I bede sie modlic ze chipmunk tam nie wlezie bo zuce jej pod taras - a on tam wlazi
    Normalnie bym ja zostawila, to polne myszy, nie wadza mi i nawet te truskawki przezyje podzarte, ale sie boje ze sie rozkoca. Dwa lata temu poduszke mi zezarly od tarasowego krzesla a nie kupi sie takich

    nie kupilam dzis abazurkow bo nadal w ogrodku walczylam, jak sie obejrzalam juz zamkniete bylo, tak wiec rano po abazurki i po trutke. Zabawie sie w Lukrecje Borgie, ostatnio trulam myszy w hmmm.... 91. W mieszkaniu sie zalegly. Lezaly potem zeschle zezwloki, ale musialam zabic , mloda miala miesiac. Jesuuu jakie ja mam stare dzieci

    lampy mi sie obie podobaja. Te na bufet bo smukle i przedewszystkim bardzo wysokie a te drugie bo maja zarabisty ksztalt i tez takie wysokie. Nie pojda jednak do goscinnych, tam pojda moje krysztalowe, za duzo za nie dalam zeby sie marnowaly. Na dol jak mi drugi bufet chlopaki zniosa, tam pojda, bo nad nim wieszam to wielkie lustro.
    Dzis zaczelam malowac ta na biurko.

    z ciekawostek o tej lampie, bo sie wam nie widzi (wiem wiem) i dziwna sie wydaje.
    Potocznie na nia sie mowi candlestick od swieczki ale nazwa z francuza jest - bouillotte lamp. A wziela sie od nazwy gry w karty w 19 wieku.
    Na stolach wtedy mieli lampy, mialy metalowe abazury a w srodku prawdziwe swieczki i mozna bylo je obnizac jak sie swieczki spalaly, na rozna ilosc swieczek byly, teraz to jest dekoracyjnie


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Suprême_Bon_Ton_n°4_-_La_Bouillotte_Parisienne.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	77,2 KB
ID:	354555


    a ze nie nowos i w Polsce...Sienkiewicz te ja mial, na 4


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	henryk_sienkiewicz_forum_portret.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	354556Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Henryk-Sienkiewicz.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	21,2 KB
ID:	354557


    to tak gwoli historii - ze kazdy mebel dodatek staroswiecki ma swoja historie i poczatek i nie jest to nic nowego
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 01-05-2016 o 01:55

  18. #5398
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Barley na srebrno...??????


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	il_340x270.835707274_jogw.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	23,2 KB
ID:	354558

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAN58-s-French-carved-silver-leaf-4-post-bed--front-basic.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	73,6 KB
ID:	354559Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAN58-s-French-carved-silver-leaf-4-post-bed-slats.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	75,1 KB
ID:	354560


    jeszcze mojego nie ruszylam

  19. #5399
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    noo srebrny też fajnie wygląda

    jeżeli myszka lubi nasionka trawy to jej sypnij do łapki. łapkę postaw dokładnie tam gdzie chodzi.

  20. #5400

    Domyślnie

    W srebrze chyba wszystko wygląda fajnie.
    Mania, a może nie ma u Ciebie kotów, bo masz Chińczyka

Strona 270 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony