dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 280 z 1588
Pokaż wyniki od 5.581 do 5.600 z 31759
  1. #5581
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Rama drewniana i można robić lustro wielkości 72 x 170. W tym na około po 1 cm jest rant. Teraz proszę, mądre głowy o wyliczenie fazowanych lustereczek.
    Większe czy mniejsze kupić?
    Emi, Sylwia je wylukała

  2. #5582
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    to jedna drewniana a druga byla odlew??

    wielkosc od Ciebie zalezy, ja wole mniejsze, moje sa 25x25 bo wiecej ich wchodzi i mi sie bardziej to podoba. Ale moze wolisz te na 30cm. Jakby byly na 20 tez bym wsadzila, ale nie bylo, a szkoda.
    Moje "wnetrze" na lustro jest 83 x 183, dodac trzeba to co wchodzi pod rame - rant?? o tym mowisz? to jak z 25tkami widzialas wyglada.

  3. #5583
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Tak, ramę miałam na myśli. Twoje pięknie wyszło, tylko ja się boję cięcia. Ale na razie Kasi lustro stoi, więc się nie śpieszy z moim
    Jej lustro ma plamy, jasne, nie takie czarne jak robisz kwasem. Czyli jest stare '' inaczej'' I ma małe pęknięcie koło ramy, ale już je widzę oczami wyobraźni w ogrodzie i kwitnącą glicynię (z inspiracji Ani

  4. #5584

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Mika a wiesz Ty ze sama to lustro wymyslilam?? znaczy ze szybkowe w takiej ramie. Nigdzie na necie nie widzialam jak szukalam wiec zaryzykowalam i strzal w 10tke to beda dwa na swiecie, chyba ze gdzies sie jeszcze chowaja - Twoja to dopiero bedzie na bogato
    Sprawdz tyl jak zaczepisz, moja drewniana wiec latwo bylo. Masz jakies lusterko? wez wsadz w szparke i zobacz ile masz miejsca na deske - u mnie bylo za duzo, musialam listewke wsadzic, pstrykne Ci fotke i deche mam po calosci od gory do dolu i wszerz - zeby bylo stabilne i mocne i sie nie gibalo i stalo prosto jak zolnierz - czy wiesz o czym mowie?? bo normalnie jak lustra wsadzaja to zakrywaja deseczka tylko lustro ale nie rame.
    Maniu, a pamiętasz tę inspirację, którą wklejałam u siebie?

    Nazwa:  10-home-décor-with-mirrors.jpg
Wyświetleń: 324
Rozmiar:  91,2 KB


    To właśnie to lustro oraz Brinkley PB były pierwowzorem dla mojego Tyle, że obie zrobiłyśmy bez rozetek A ramy można wymyślać na milion sposobów

  5. #5585
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Myślałam że ramy są identyczne, ale mają troszkę inne zdobienia. Maniu, rama drewniana i chyba gipsowe te ozdoby są. Ta z lustrem jest z jakimiś ciemnymi plamami. Moja zostanie bez przemalowywania.

  6. #5586

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmikka Zobacz post
    Rama drewniana i można robić lustro wielkości 72 x 170. W tym na około po 1 cm jest rant. Teraz proszę, mądre głowy o wyliczenie fazowanych lustereczek.
    Większe czy mniejsze kupić?
    Emi, Sylwia je wylukała
    Podaj dokładne wymiary ramy takie, jakie ma od tyłu miejsce na zamontowanie płyty, bądź lustra.

  7. #5587
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Mika może weż brystol namaluj sobie różne warianty lusterek, zobacz jakie najlepiej pasują

  8. #5588
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Tył : Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ramatyl.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	355562 Wymiar: 72,2 cm i 170,2 cm.
    a przód taki jest Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ramaprz.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	355563 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ramaprzo.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	355564 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ramaprzo.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	355564 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ramaprzod.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	355565

  9. #5589
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka a wiesz ze wklejalam to lustro? jeszcze kazalam dziewczynom popatrzec jak fajnie jest "wbudowane" w sciane ze te scianki sa pochyle, piekne jest!
    A jak da sie i roslinka przezyje to jak nie ma tu poprosze M zeby przywiozl, ale powinni miec.

  10. #5590
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Emi, wszystko pasuje co ma najmniej cięcia

  11. #5591
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tomkowa ja wiem, ja nie pisalam ze wymyslilam lustro jako lustro
    chodzilo o to ze wymyslilam wlasnie kawalkowe w TAKIEJ ramie. Bo owszem mozna rame jaka sie da - ale nigdzie nie spotkalam sie wiec sama machlam.
    Zrobilas piekne lustro ale ja chcialam bardziej wypasione, ja lubie ramy

    Rozetek nie dalam bo nie mam ale chce tez zrobic to co pierwsze bylo w planie z ta zaokraglona rama, w niego chce rozetki wsadzic. Tylko musze je kupic, nie chce dawac gwozdkow meblowych bo moze sa grubsze?
    a jakbym jeszcze znalazla prostokatne lusterka to juz w ogole wymiata, ale to pewno na zamowienie tylko, chociaz znalezlismy z M ostatnio, ale sa duzo wieksze, o ile pamietam 60x30 cm. Tez niezle moze byc!

  12. #5592
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika mozsz peczniec z dumy - przepiekne ramiszcze az Ci zazdorszcze
    ciecie nie jest trudne, dlatego pisalam ze takim malym gowienkiem sie robi i zadne nam nie trzaslo - latwe bardzo. Nie ma sie czego bac, a najlepiej sprobowac na jakiejs starej szybie/lusterku. Nawet sily nie trzeba duzo bo sie tylko nacina gore a potem szast prast i lamie

  13. #5593

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmikka Zobacz post
    Tył : Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ramatyl.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	355562 Wymiar: 72,2 cm i 170,2 cm.
    a przód taki jest Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ramaprz.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	355563 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ramaprzo.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	355564 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ramaprzo.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	355564 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ramaprzod.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	355565
    25x25 cm będzie u nas trudno kupić. Jak dasz 4 płytki 20x20, to po bokach utniesz je tylko po 4 cm z każdej strony. Pionowo wejdzie ich 9 i ścinka na górze i dole też będzie 4 cm, więc ten rozmiar chyba będzie optymalny
    Możesz też dać lusterka 20x30 cm i wtedy ścinki też wychodzą po 4 cm, więc też będzie super z prostokątnymi

  14. #5594
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Eeeeeee, Mania mi się Twoje bardzo podoba, w tej prostokątnej ramie. Te jest do naszego pokoju za bardzo ozdobne
    Kiedyś kupiłam w komplecie z witryną lustro w drewnianej ramie, wisi teraz nad wersalką. No i nie pasują do siebie te ramy chyba. Jeszcze remontowego kółka w domu nie zatoczyliśmy,y a już mi się lustra gryzą w pierwszym zmienianym pokoju Kąt TV też woła o pomoc

  15. #5595
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika lustro bedzie ciezkie, a dokladnie lusterka - im mniejsze masz ich wiecej i sa ciezze.
    Moja deska ma 14mm grubisci

    tu jest wykrojona na wiekosc lustra z rama





    rama nalozona i jak sie przyjrzysz deska jest pod spodem





    potem zamalowana i sie w oczy nie zuca, a lustro jest solidne i trzyma pozadnie - na sam tyl w srodku ramy ja osobiscie bym sie bala - ze cieraz lusterek w koncu pusci zaczepy i spadnie





    przez ta deske ani drgnie i stojac na podlodze - opeira sie ta deska o podloge a nie rama przz co rama sie nie zniszczy.

    oczywiscie mozesz inaczej zrobic, ja pokazuje jak ja zrobilam.



    a tak na marginesie - dzis z ciekawosci przelecialam sie po domu - mam 36 luster i to tylko te co widzialam, nie wiem gdzie jakie poupychane jeszcze i nie liczylam tych w lazenkach bo to 3 dodatkowo

    i jak myslicie ze to koniec to w bledzie jestescie

  16. #5596
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Aniu, dziękuję Jutro może podjadę do sklepu niedaleko i zobaczę jakie lusterka mają. Zapisałam sobie wymiary na kartkę.
    A płytę zamawiać taką jak Ty miałaś?

  17. #5597

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Tomkowa ja wiem, ja nie pisalam ze wymyslilam lustro jako lustro
    chodzilo o to ze wymyslilam wlasnie kawalkowe w TAKIEJ ramie. Bo owszem mozna rame jaka sie da - ale nigdzie nie spotkalam sie wiec sama machlam.
    Zrobilas piekne lustro ale ja chcialam bardziej wypasione, ja lubie ramy

    Rozetek nie dalam bo nie mam ale chce tez zrobic to co pierwsze bylo w planie z ta zaokraglona rama, w niego chce rozetki wsadzic. Tylko musze je kupic, nie chce dawac gwozdkow meblowych bo moze sa grubsze?
    a jakbym jeszcze znalazla prostokatne lusterka to juz w ogole wymiata, ale to pewno na zamowienie tylko, chociaz znalezlismy z M ostatnio, ale sa duzo wieksze, o ile pamietam 60x30 cm. Tez niezle moze byc!

    Maniu, Twoje pomysły są rewelacyjne U nas są 20x30, a nawet 30x40 można znaleźć. Mocno zastanawiałam się, czy nie dać prostokątnych, bo wymiar wychodził podobny Jednak z rysunków wychodziło mi, że kwadraty będą najlepsze Remont sypialni coraz bliżej i nie wiem, czy takiego z prostokątnych nie machnę na zabudowie skosu

  18. #5598
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka z Warszawy leci bo z Lublina jest, tutaj tylko z Warszawy leca szkoda, bo ja sie musze do Krakowa przesiadac na drugi samlolot

    to jak tak to super, jak nie bedzie tu to dam Ci znac

  19. #5599
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tomkowa u mnie nie ma takich prostokatow a jak sa to diabli wiedza gdzie ich szukac, przekopalam juz caly dostepny rynek za "ludzka" cene. Na zamowienie sa i owszem nawet u mnie na rogu u szklarza ale cena zaporowa a mnie nie powalilo....niestety lusterka z Pl wiesc - sie nie da, za ciezkie

  20. #5600
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Rzeczywiście nic nie widać tej deseczki z boku.
    ahahaha u nas jest 5 luster, nie licząc malutkich w kosmetyczce ( z łazienką i korytarzem )

Strona 280 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony