dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 501 z 1588
Pokaż wyniki od 10.001 do 10.020 z 31759
  1. #10001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    w ikei dzis kuoilam jeszcze szybki do szuflad - o tych ich szufladach napisze osobno. I koszyczek na zlew do plukania. Pasuje, balam sie ze bedzie zly rozmiar.
    Trafilam tez na drzwiczki na bok, jeszcze mi dwoch wysokich brakuje na ta witrynke.

    ale dzisiejsze moje skarby ...






    MARMUREK kupilismy na sciane
    w koncu! ponad 3 lata czekania


    mieli kilka wybralam ten -
    1. bez zadnych zylek - bo nie wiem jaki blat bedzie, nie chce za duzo zylek, wole pole do popisu miec z blatem
    2. wybralam najbielszy jaki mieli z szara nuta (bo sa jeszcze ze zlota)
    3. na wysoki polysk (bo sa jeszcze honed czyli matowe)








    myslalam jeszcze o oktagonkach bo sie mi bardzo podobaja, ale zrezygnowalam - one ladnie wygladaja w wielkich kuchniach ktore maja duzo wolnych scian.
    byly tez bez polysku ale odpadly, ja chce zeby sie odbijalo
    byly tez 3D ale raz ze jedne byly bez polysku a drugie wymieszane polysk i bez to dla mnie to lapacz kurzu, nie bede jeszcze scian w kuchi odkurzac plus one bardziej do nowoczesnej kuchni pasuja
    byly bardziej szarawe ale jak pisalam nie chcialam. Ani z zylkami nie chcialam bo jakbym tak wlanela jakis blat z zylkami byloby juz za duzo.


    a teraz moj nastepny skarb...kupilam taki








    Nie jest to Delta ale nie musze miec delty, ten jest tanszy o 100$ a nawet wiecej. A jest podobny ze hej. Mialam zupelnie tani wziasc za grosze ale wolelismy dolozyc, no i byl trochu na przecenie to sie udalo - ma tez dobra recenzje. Niestety musialam online kupic ale - zero vatu i wysylka za free.

    M wlasnie pojechal do sklepu po rurke miedziana, musi do Ricka zaniesc zeby nam kawalek zespawal. Tylko ta czesc w scianie co bedzie szla. Reszta bedzie flex line czyli takie jak mam rurki w calym domu plastykowe czy z czego to tam jest - wyginaja sie na wszystkie strony nie trzeba kolanek ani spawac robic.
    Kranik powinien byc w przyszlym tygodniu.

    M niestety jutro idzie do pracy, albo raczej - na szczescie, wiec tak hop siup tego nie zrobimy. Trzeba rurke zrobic, trzeba rozwalic kontakty i poprzenosic bo jak pisalam likwiduje te na widoku i beda listwowe pod szafkami no i - trzeba znow zlew rozebrac, zmienic blat, wyciac dziure i na nowo ta strone zrobic.
    Mam nadzieje ze do konca niedzieli bedzie juz wszystko zafugowane elegancko.
    dobrze ze cieplo, musi maszyne do garazu wyniesc i ja umyc i tam bedzie cial, w kuchni odpada bo trzeba wodna ciac wiec bylby syf.

    ZACIERAM NOGAMI ZE SZCZESCIA
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 26-01-2017 o 20:11

  2. #10002
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dawaj nicka albo linka, albo napisz do mnie na pintereście

    Płyteczki śliczne i kranik też
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #10003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ale to nie moje imie i nazwisko
    swoich nie podawalam wiec nie orzejmuj sie Alicja

    zanim wkleilas ten domek ja nawsadzalam czarnych okien - smialam sie potem sama do siebie ze jakas telepatia


    jeszcze tam nie ma wszystkiego, to dopiero poczotek, czesc musze wsadzic z moich folderow


    https://www.pinterest.com/alicjapuryniec/


    a na temat tego domu i stylu amerykanskiego jeszcze cos napisze

  4. #10004
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Dziewczyny laptop leżał do góry podwoziem rozkręcony - na fotelu. Kot nalal w dziurę po wyjęciu dysku... jakby nasikał na klawiaturę albo w jakies inne miejsce normalne nic by się nie stało bo laptop ma WSZEDZIE uszczelki...
    Kompa nie mam, korzystam z telefonu.... nie mam pojęcia kiedy będę mieć nowego kompa, tak jak pestka pisała poluje na all na mojego, bo żaden nowy nie spełnia moich oczekiwań... nie produkuja już takich....

    Mania zakupy super, płyteczki śliczne. Kraniku zazdroszczę.

  5. #10005
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    GRATULUJĘ !!!!
    Zajebiste zakupy
    Dzięki za pojemniczek, kupię i zrobię jak piszesz, z deseczką, bez strachu o dziury w lakierze
    Wczoraj puszczałam przez zmywarkę kieliszki, kurwa, nie wiem po co ich tyle trzymam. A i tak część wydałam.
    Miejsca mało i szufladeczka się przyda

  6. #10006
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Czy na Pinterest trzeba być koniecznie zalogowanym żeby popodglądać zdjęcia?
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; 26-01-2017 o 22:07

  7. #10007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika zeby sie nie pytalo ciagle o zalogowanie - zaloguj sie. Tylo @ dajesz i wtedy swoje podpinki zrobisz.

    Ja dzis z tym pojemniczkiem...pozbieralam w Ikei co mialam pozbierac i juz wychodzilam i nagle mnie olsnilo I mowie do M - F*** , pojemniczek! bo Mika czeka
    A kieliszki - jak zrobilam witrynke kazalam M kupic dwie paczki kieliszkow w Ikei zeby ja zapchac, niby nieduzo bo 12 ich a jak je ustawilam mowie do M - i po CH*** mi tyle kieliszkow jak wina prawie nie pijemy

  8. #10008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Emi to faktycznie pech - myslalam ze na skrecony nalal.
    I co, nie wiesz ktory??
    kocham koty ale nie chce kota, juz mialam, dziekuje bardzo.

  9. #10009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czekalam i czekalam na wycene carrary - z ciekawosci. Myslalam ze mnie zlala, okazalo sie ze jej moj @ do spam'u wskoczyl.
    NO WIEC.....za Carrare do kuchni wycenila mi na...tyle samo co za kwaecowke, czyli 4 tys za kuchnie i 1300 wyspe.
    A kwarcowke pod calacatte - na przecenie za tyle samo do konca stycznia tylko. A potem cena w gore.
    Mowilam Wam ze ceny takie same albo wyzsze
    Granitu nie wycenila bo nie wiedziala o ktory mi chodzilo a ja zdjecia nie pstryklam. Musze sie przejechc.

    czekam tez na wycene krzyzakow na szyby, do zrobienia tylko prosili o dokladne wymiary. Zobaczymy ile u mnie zawolaja i potem zrobie wycene w Overlay's w US.

    pasek - jedni mi napisali 15-20 i na miejscu utna, drudzy chca 100
    oczywscie odpadli w odbiegu.

  10. #10010
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Właśnie jak oglądałam pestki pinterest, to się zalogowałam i zaraz konto usunęłam, bo mam imię i nazwisko i się przeraziłam jak zobaczyłam adres.
    Nie mam już siły pamiętać pinów, puków i haseł do wszystkiego i dlatego nie założyłam lewego konta jeszcze Ale, jak mus, to mus.
    Ja też najwięcej kieliszków do wina mam z Ikea. One kuszą - kup mnie- są ładne i tanie

  11. #10011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika nigdy sie na swoje imie nie zaklada
    wymysl

  12. #10012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Emi, posłałam Ci priv o komputerze.
    Sorry, Dziewczynki, nie mogę w net tego puścić
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #10013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka bYznesy kreci

    No wiec....
    M wrocil z rurka juz zespawana, Rick odrazu zrobil.
    Odkrecilismy plyty z sufitu w jaskini, M zaznaczyl i przewiercil dziury na rury,
    posciagal drzwiczki nad okapem i z witrynki, ja juz olowe wypakowalam...witrynka po raz enty idzie w dol, okap bedziemy przerabiac na inny...znow caly dom zawalony

    zacznie robic po pracy.

    zima sie konczy a ja nie wzielam sie uporzadkowac swoje DIY jak sobie obiecalam. Musze poszukac i wklepie na pinresta, zaiast jakies galerie diabli wiedza gdzie robic

  14. #10014
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    To ja się podepnę pod problemy komputerowe. Od jakiegoś czasu moja lepsza połówka gada mi, że kupiłby komputer stacjonarny, używany.
    Potrzebny do oglądania stron w necie i jakieś filmy można oglądać. Nie gramy. Monitor mamy, Pestka, Emi- rzućcie jakimś linkiem do czegoś wartego zainteresowania

  15. #10015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Żadne interesy No, po prostu rozważaliśmy ze 2 lata temu robienie czołówek do filmów i montowanie dla znajomego operatora, ale się rozleciało Wtedy złapaliśmy kontakt do takiego jednego czarodzieja, który potrawi dużo, oj, bardzo dużo i nie jest na dodatek pazerny finansowo.

    Mmikka, ja Ci oczywiście polecę appla. Filmy można spokojnie oglądać nawet na dosyć starym już minimacu. Mamy jednego z naszych staruszków, który już do pracy za wolny, podłączonego do projektora i do netu
    Dużo jest tego:
    http://allegro.pl/komputery-stacjonarne-486?id=486&order=p&string=apple&bmatch=base-relevance-floki-5-ele-1-3-1018

    Podpytaj Twojego M coś dokładniej, to ja poproszę mojego, żeby wyszukał dobry egzemplarz

    Tak na szybko dobry i tanio MacPro
    http://allegro.pl/apple-mac-pro-2x-x...666697984.html
    Wada – jest duży i slychać troszkę wiatraczek
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 27-01-2017 o 13:19
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #10016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka zartowalam

    Mika podpinam sie pod Pestke, wez Mac'a. Mini jest tak maly ze praktycznie miejsca nie zajmuje, nie widac go i mozesz wszedzie zabrac - mniejszy od lapa.
    I zamiast pod monitor do filmow podlaczyc do TV ktory wiekszy jest i po ludzku ogladac.

  17. #10017

  18. #10018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ten to dosyć już stary. Mogą być z nim problemy z systemem, bo nie wszystkie programy na starym będą chodziły, a on już nowszych nie udźwignie. Czekaj wyszkam Ci nowszego za dobre pieniądze i... będzie o połowę cieńszy
    Klawiaturę i mysz do maca potrzeba taką, która ma w opisie, że chodzi z Mac OS
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #10019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    tego grubasnego nawet nie pamietam ze byly
    mala pamiec ma, zeby minimum dysk 500 mial

    mysza i klawiatura kazda dziala bezprzewodowa, nie musi byc koniecznie z Apple, byle wi fi bylo , nie kazdy lubi myszy z Apple, np moj M nie i uzywa innej

  20. #10020
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Klawiatury nie mamy, tylko M swój lapek podłącza do większego monitora. Ja ze swojego lapka korzystam.
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; 27-01-2017 o 14:32

Strona 501 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony