dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 1588
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 31759
  1. #1001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    przerabiamy rekawy ze swetrow na....oslonki na kwiatki i wazony:







  2. #1002
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a jakby dalej sie komus nudzilo w zimie to nastepne robotki reczne - z gazet itp























  3. #1003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dzis pobuszowalam po eBay'u, szukalam fajnych materialow na poduchy itp...i wynalazlam takie:














  4. #1004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a teraz troche inspiracji z uzyciem tych materialow

    w tym ponizej jestem totalnie zakochana!!!!!!!!










    podobnie jak w tym:

    obrus


    fotele, lozko itp












    to jeszcze piekny material

    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 23-11-2011 o 19:13

  5. #1005
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    ha bede miala worki jutowe mąż od kolegi mi zalatwi coś wymyślę do powieszenia na ścianę bo większość mam tak pustych że az zal. dzięki za pomysł

  6. #1006
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Maniu... a te materiały są gdzieś w Polsce osiągalne... ?

  7. #1007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    pszczolka no widzisz, bedziesz miala...ale pokazesz mam nadzieje co zrobilas!

    niemodna no wlasnie problem mam...nie moge w PL znalezc Albo sie klania moj zasob slow i nie wiem jak to nazwac, albo nie ma?? Szukalam i nic. A tu pelno i to tanie jak barszcz.
    Kupilam dzis dwie szmatki ale pokaze potem, najpierw pare znow fajnych inspiracji dla Was.

    zaczynajac od atmosfery swiatecznej:

















    Jako ze mam swira na pinkcie wzorow damask...






    jak widac mozna wszystko, nawet ciacho zrobic uzywajac stensils

  8. #1008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    przyklady innych metod: stensils, malowania z szablonow znaczy badz decoupage badz tez transfer





    a tu kilka ladnych przykladow stensils i transfers













    czarne sa za darmo, te pokazane juz na burlapie nie, ale sa taniutkie (przewaznie 1$ i wysylane na @), jesli ktos jest zainteresowany to gadac i podam adresy. Jest ich multum.

  9. #1009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    cos co mi sie bardzo podoba...i jest do zrobienia








    a to...mniam....




  10. #1010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    gdybym tylko miala kuchnie w innym stylu, nawet zwykla klasyczna to bym to kupila, jest sliczne








    i galki do mebli - pikneeeee



  11. #1011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no to co oczywiscie mnie jara - typography, no mam juz kilka ladniutkich sztuk





    oj mam za maly dom, bym odwalila taka scianke w jakims pokoju, albo w korytarzu jakbym miala. najpelsze jest to ze sa to najprostsze obrazy do zrobienia.

  12. #1012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Moj M dzis gadal z bratem i mu powiedzial ze ma dwie prace, w jednej pracuje normalnie a w drugiej (swojej firmie) pracuje dla zony, myslalam ze padne.
    Dla tych co znaja sytuacje - tesciowka nadal nic nie zalatwila
    Az nie chce mi sie tego komentowac....

    Po drodze zajchalismy znow do mojego sklepu gdzie robie polowania...bo chcialam zeby mi M sukienke kupil. Znow

    Oto moja nowa sukienka



    juz mam dwa druciaki...




    Ta sukienka nie jest wieszaczkiem na bizuterie, chociaz na upartego moglaby byc. To jest jako typowa dekoracja.
    Ale co pokazac chcialam...kluczyki tu pokazwyalam. Male kluczyki.
    A to to sa KLUCZYSKA.................





    Najwiekszy ma 70cm. Nie moglismy sie oprzec. Gdzies na dole beda wisiec (kuchnia??). Ciezkie jak diabli bo metalowe no ale jak je zobaczylismy to odrazu cap. Bo Najwieksze byly dwa, najmniejsze tez dwa ale ten sredni byl tylko jeden. Moj M sie zarazil dekorowaniem chyba. Tylko sie zastanawia gdzie ja to wszystko postawie, popowieszam...nie wiem??!!! Bede myslec jak bede stawiac. teraz jestem happy ze mam cos fajnego bo jak dlugo zyje to tak wielkich kluczy nie widzialam.
    A w powrotnej drodze zajechalismy do sklepu z materialami....ooooo niestety nie mieli tego co chcialam i trzeba bedzie na ebay'u kupic bo taniej wynosi niz jezdzic po miescie i szukac i tracic benzyne, juz sie najezdzilismy za tapeta jak pamietacie i guzik kupilismy. Ale kupilam takie dwie szmatki...byly na przecenie 40% to wzielam jednej pol metra a drugiej metr. W nutki cieniutka na obrazek - moze tak jak poprzednio opkazalam naloze szablon glowy na to, nutki w srodku), a te drugi gruby, na poduszki albo wytapicerowac siedzenie w krzesle? Nie wiem, pomysle. Warto miec, malo kosztowalo, jesc nie wola, mole nie zezreja bo ich nie mam.



    to bylo takie polowanie dzisiaj. A klucze mnie rozwalaja i tak leza tu na stole i zerkam na nie bo sie napatrzec nie moge. No nie wiem, ja lubie takie smiszne rzeczy, z metalu. Jakies takie zboczenie mam, no ale kazdy ma jakies.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 25-11-2011 o 04:11

  13. #1013
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Maniu... a dałabyś się wykorzystać w przyszłym roku jak będziesz do Polski leciała i mi zakupić trochę tego typu szmatek? Ja sobie później bym do Ciebie po nie pojechała... Bo właśnie problem jest w tym, że niektórych szmatek w Polsce nie widziałam, a to boli, zwłaszcza jeśli mi się cos podoba...

  14. #1014
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    żeby nie bylo ze tylko przychodze i korzystam to dzis cos przynosze

    http://tunitkatukafka.blogspot.com/s...JAPO%C5%83SKIE

    edit:

    kobieta ma jeszcze inne materialy niz na stronie. jak chcecie moge wam wkleić. juz sie z nia kontaktowalam moze wyslać ile trzeba. sprzedaje tez na allegro.
    Ostatnio edytowane przez pszczolka m ; 25-11-2011 o 15:18

  15. #1015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    pszczolka....................no fantastycznie, czyli jakies sa! Gazetka cacko, wczoraj je tez ogladalam tutaj na ebay'u szkoda ze nie ma scriptu



    niemodna jasne ze mozesz, ale musisz powiedziec jakie Cie interesuja, z czym i jakie duze kawalki, podesle Ci linki innych bo nie wszystkie da sie zdjecia skopiowac to nie moge wkleic

  16. #1016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wczoraj na ebau'u znalazlam jeszcze takie:









    guziczki tez






    i znalazlam jeszcze jedna laweczke w skrypcie, te skrypty bardzo za mna chodza do obicia krzesla/pufy




  17. #1017

  18. #1018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no super dziewczyny, czyli szmatki SOM W Polsce znaczy...tylko nadal scryptu nie ma wiec zostanie mi tu kupic...na ten stolek do bialego albo na poduche na stolek. Albo na bench do sypialki. Ale za to maja tam u zosikowej damask material i we wzory ktory jak najbardziej mi sie podoba i go lykne na zaslony/podychy czy cus.

    A dzis mielismy duzo zalatwiania. Ale najwazniejsze...skopcila mi sie kuchenka jak wylaczyli prad i tego pradu nie bylo przez 8hr. Windy chodzily, swiatlo na korytarzach tyz ale w mieszkaniach kaput. No i jak tak wlaczyli po tych 8hr okazalo sie ze wylacznie takie nagle spapralo mi kuchenke. I co...z 5 palnikow dwa nie dzialaja i piekarnik nie dziala Pojechalismy wiec zapytac sie ile by to kosztowalo ...no i nie oplaca sie, tak powiedzieli wraz z moim M. jakies 500 jak nie wiecej bo poszedl panel elektroniczny A tu swieta za pasem i co...jak mam ciasto upiec, jak zapiec bigos, jak mieso zrobic. M powiedzial zebym przetrzymala, ze nie warto, naprawia i kuchenka znow dup, kupi mi po Nowym Roku nowa induction. Ta nie jest induction, ale kocham ja miloscia pierwsza bo ma flowating glass i jest biala a top czarny. I trudno. Zmieni sie na nierdzewke, okap tez trzeba bedzie zmienic zeby pasowalo. A swieta no coz, upichce u mlodej co ma isc do piekarnika.

    Co za tym idzie teraz sie skupiam na mieszkaniu tutaj. Czyli bede robic upgrade kuchni. Bo juz patrzec na nia nie moge. Co prawda kupimy blat i nowe plytki ale szafki przerobie. I wiem ze latwo nie bedzie, sa mdf czy laminat, bede sie musiala nagomnastykowac zeby ja przemalowac, dodac chce tez molding...eee..sztukaterie na nie bo jest bardzo prosta. Zmienic raczki, szybki sa biale szklo a raczej boale pleksi, zostawie. Mysle ze wyjdzie ok...Przy okazji przetestuje moj jeden z pomyslow czyli...subway tiles. Czyli mugaty (tak sie to chyba nazywa).



    Teraz mam tez biale ale nie subway. Trza bedzie zbic wsio na amen.

    Bo chce zrobic taka kuchnie:



    w takim stylu znaczy sie Okna nie mam w kuchni, kuchnie mam przejsciowa z dwoma wejsciami. Teraz mam blat pomaranczowo - rozowy (co za debil daltonista to wkladal) szafki mam jak jasne drewno, biale kafle. Ale ten blat sie mi gryzie z tymi drzwiczkami wiec poleci blacik w smieci i zalozymy ciemny a la granit. Ikea wygrala...pojezdzilismy dzis po sklepach i najtaniej wychodzi a i najladniej.
    Nie mylic tej kuchni z moja kuchnia w Polsce!!

    No i zostanie kwestia fugi ...

    biala...




    czy "I don't care what will splash on it"....ciemna



    nie wiem kiedy to zrobie...szafki napewno przemaluje na swieta sobie, blat i kafle pewno po...Jak bede robic to pokaze.
    No i wlasnie, pozyje z tymi subway tiles i zobacze czy jednak nie wywrocic moich kuchnianych planow do gory nogami i wlasnie je zalozyc.

    Z molding zobacze jaki, moze najlatwiej takie cienkie



    przyklad przerobionej kuchni, a mam takie szybki i te cienkie by najlepeij pasowaly

    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 27-11-2011 o 02:57

  19. #1019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    pomysly
    Fajne.




    taki prysznic i po co lampa ...ehh...slicznosci



    to jest pralnia. Nigdy bym na to nie wpadla...pomijajac zarabista MISKO-ZLEW....ale kran. Kto by pomyslal zeby tam baterie wannowa zainstalowac?? Nie wpadlam na to a jednak - jak praktyczne - wezem mozna wode nalac poza zlewem:



    co mozna zrobic ze starych drzwiczek...? ..tacke






    co mozna zrobic z wypieczonych nutek na herbacie w piekarniku:





    jak zrobic







  20. #1020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jak zrobic pikowany zaglowek:
















Strona 51 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony