dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 1588
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 31759
  1. #1021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jak zrobic szafeczke do lazienki














  2. #1022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    burlapowe szalenstwa ponownie

















  3. #1023
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    burlap przez szybe:







    na szybe, skopiowac, zamalowac i gotowe. Dobre na male obrazki jak sie komus wycinac nie chce szablonow

  4. #1024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mozna zrobic samemu poleczki bez duzego nakladu kasy i rozmiarowo odpowiadajace beda nam i naszym wymiarom a nie temu co w sklepie...ja sie zastanawiam nad taka wysoka na dol na moje twarze, chce zrezygnowac z wiszacych kul w kacie, bedzie tylko ta na podlodze i male za sofkami przed obrazkami, bo moj M dzis mi cos fajnego kupil i byloby za duzo. Za duzo tego srebrno-metalowego. Chociaz i tak salon spusci z tonu bialo/czarnego nie tylko przez ten kominek ktory jest jak drzewo i schody ale przez obrazy w brazach, wiec nie bedzie juz tak zimno i sterylnie.



    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 27-11-2011 o 04:58

  5. #1025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zainspirowana moimi upolowanymi skarbami jak ten obrazek i to pzdereczko dla mojego M na zegarki.....



    chce szmatki w takim skrypcie

    poducha?Obicie krzesla? abazur? itp...itd...cos co bedzie sie do kompletu. Szmatki som ino kupic trzeba, a potem pomyslec co znich zrobic.
















    a tooooooooooooooooo.......cudo...do Bialego np??...hmmm...



    a o takim blaciku tez mysle na maszynie do szycia. Styknie szmatka i szyba na wierzch, zeby zmienic w razie "znudzenia sie" albo zmiany dekoracji np na typ "gazetowy".



    i fotel jutowy



    Dzis kupilismy zegarek do sypialni. Taki jak chcialam. I ot mala metamorfoza stolika w sypialni przez sam zegarek sie wydazyla:








    zdjecia do dupy Jest na zywo bardzo ladny, czarno-srebrny. I teraz caloscia pasuje do calej sypialni. A elektroniczne straszydlo wyeksmitowane zostalo do "elektronicznego mlodego".

  6. #1026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    aha...a mam takie cus






    M sie smial ze przeplacilam za chipsy 2x tyle bo chcialam WOREK...no worek, z burlapa, czy juty jak to sie mowi. Ale mam worek A chipsy tez skorzystal elektorniczny chlopak bo z octem to big no no dla mnie i w ogole nie jadam junk food. Ale woreczek jezD

  7. #1027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    sukienka dostala naszyjnik
    Powiesilam krysztal. Za to metka wisi nadal. Nie chcialo mi sie po nozyczki isc (lenistwo jesienno-zimowe). Nie widac na zdjeciu ale sie przepieknie mieni.





    A musze sie wziasc za jakas konkretna robote. |wyciagnac maszyne do szycia i uszyc poszewki na poduszki - zwykle biale do spania.
    Niestety len tez mnie trzyma Tyle ze z nim wygralam i popralam zaslony, firany i umylam wsie okna. Poki nie ma sniegu.

  8. #1028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jesli dam tapete w pasy ( a coraz bardziej sie do niej przychylam) to mysle o fotelu w pasy tez. Moze byc obojetnie jaki, sama bym sobie go obila, wystarczy material i odpowiednie narzedzia. Cos w tym stylu.







    PASY SA COOL.....................



    ewentualnie...mix - pasy i damask



    lub sam damask do pasow na scianie






    napewno bede chciala go odpowiedni NABIC...tymi pinezkami czy jak to sie nazywa




  9. #1029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czy pasy i damask work together? yes they do!







    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 28-11-2011 o 05:10

  10. #1030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    temat- poduszki. Mozna uszyc samemu. Mozna i kupic. Mozna i zrobic.



    od wczoraj jestem posiadaczka takich kilku szablonow i taka poduche moge sama zrobic. Badz obrazek. Zyrandole zawsze mi sie podobaly.



    ta poducha ...naklejana. Do zrobienia, kupic szkielka, hot glue i na wzor ponaklejac. Pieknosci.




    te poduszki mam teraz - uwielbiam je, sa flokowane. Czarny wzor jak aksamit. Mam do tego bieznik i to jedyne cos ze lezy mi jako "serwetka" na komodzie, bo sama szyba jakos mi tam nie pasowala w sypialni.



    musze jeszcze takich kupic do PL. Sa tez srebrne i biale. Do kazdej ida biezniki.




    ta tysz pikna







    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 28-11-2011 o 05:19

  11. #1031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mam jeden pomysl jeszcze na sciane za lozkiem zamiast tapety. Szablonem ja. Ale nie byle jaki stensil, o nie....Szukajac moich skryptow trafilam na ten szablon....i sie zakochalam. Gdyby go tak na ciemno szarej scianie jasnym szarym zrobic.....

































    Moze by tak cos innego jak to? Zamiast farb samych, tapet, obrazkow itp?
    Podoba mi sie to...

    w tlumaczeniu na angielski jest tak (bo jest po francuzku):

    Springtime in Paris

    Look at the boughs,
    How white they are,
    It’s snowing flowers!
    Scoffing at the rain,
    The sun dries
    The weepy willow.
    And the sky reflects
    In the violets
    Its pure colors…
    The fly opens its wings
    And the dragonfly
    With the golden pupils,
    And the wasp-like corset,
    Unfolding its silky wings,
    Has resumed its flight.
    The water happily babbles,
    The tiny fish wriggles
    It’s Springtime again!

    Musze pomyslec bo nie jest tanie (w zalezn osci od sklepu 89-129$) ale czasem warto dac za cos orginalnego. Pomysle. Pogadam z M. Zobaczymy czy mu sie spodoba.
    Aaaa......Dzis M sprawdzal juz bilety do PL bo trzeba duuuuzo wczesniej kupic zeby zalapac sie na tansze. No i stanelo na tym ze....lecimy znow przez Paryz, znow tam zostaniemy kilka dni i dobrze. Chce odwiedzic muzem Baccarata, Napoleona w katakumbie jego i lochy z czachami, bo nam wtedy czasu nie starczylo. M sie smial....................ze pewno i Castorame. Byc moze. Moze dokupie se kontaktow do mojej serii damaskowej - jak beda. Ale napewno, ale to napewno musze isc na pchli targ ze starociami! Do dzis zaluje ze nie wzielam slicznej, przeslicznej lampki naftowej starej i z wyrytym skryptem po francuzku. M wie, sam dzis powiedzial ze wie ze tego zaluje..ehhh...No ale napewno cos zgarne. Tak ze znow sie wycieczka szykuje super.
    A ten targ ze starociami najbardziej mnie rajcuje

  12. #1032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Silhouettes































  13. #1033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie


























  14. #1034
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Fajne te nadruki , mi szczególnie wpadł w oko stolik-pufa

  15. #1035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzieki pszczolce pobuszowalam dzis po sklepach. Kupilam pare pierdulek.
    pszczolka naciaglas mnie....i musialam niezle walczyc z moim M o ten pojemnik ale MAM



    za cale 3.99 zlotego kupilam tez sobie podstawki pod szklanki:



    Wzielam dwa komplety, razem 8 zlotych.
    pojemniczek na cytryne szklany (mam teraz plastykowy) i puszke na kawe do cisnieniowca na espresso.




    najwiecej kosztowala mnie nazuta, ale juz kiedys ja pokazywalam i zachorowalam na nia. Mimo mojego M obiekcji - bo mu sie guziki nie podbaly, bo beda przeszkadzac, musialam perswadowac ze sie spi POD a nie NA....a ja sobie upatrzylam na moja koncepcje do sypialni zeby byla do szarego lozka i jestem baaaardzo happy ze ja wzielam.




    oczywiscie to bedzie jedna z kilku na zmiane ale od czegos trzeba zaczac.

  16. #1036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    nastepny zakup a ten byl bardzo wazny...................TAPETA.
    M kombinowal bo chcial damask a ja sie uparlam na pasy, podchodzil mnie z kazdej mozliwej strony ale sie nie ugielam.
    podejrzewam ze na orginalnym zdjeciu jednak jest ta wlasnie tapeta.....wiec ja kupilam:






    Tapeta JEST Rasch Vanity Fair 2013 nr. 785128 jakby ktos chcial.
    Rasch mam teraz w sypialni ale w damask bialo-srebrno-czarny.
    Ta na flizelinie, czyli zedre na sucho jak sie mi znudzi i powiesze latwo druga...albo i nie. Poki co nic innego nie chce. Tylko te pasy.

    Upatrzylam kiedys fotel.....

    I mysle ze bede M o niego gluszyc. Cos ma w sobie ze mi sie podoba i poprostu go chce. Pasuje kolorystycznie...Z tej serii maja tez krzeselko ...ewentualnie, ale tansze o 200 zl tylko wiec nie wiem czy sie oplaca brac krzeslo.



    wypatrzylam tez lampki. Te ktore bym chciala sa za drogie, za fotel moge dac ale nie za lampki, a potrzebuje 3, dwie po bokach i jedna na komode tak jak mam teraz. lampki sa czarne i biale i tylko 164 zl, a nie prawie 500. Abazurki mozna zawsze zmienic ale ogolnie - sie mi podobaja.





    wzielabym czarne oczywiscie.

    I sie wiec pobawilam troche. Zaden spec ze mnie we wklejaniu tego co chce wiec jest jak jest....ale juz mi sie podoba!





    jest jeszcze wersja zz obrazem, znaczy damask tapeta w ramkach...jakby co...




    i jest opcja z innymi lampkami plus poduszki damask.



    well....I like it Mysle ze M przekonam do tych pasow. Bo nic nie stoi na przeszkodzie damask wsadzic w postaci poduszek czy zaslon czy nawet pudelek dekoracyjnych. Nie beda sie gryzly, pokazywalam poprzednio. Wazne ze mam wszystko w glowie i poki co wychodzi tak jak se umyslilam.
    To do sypialni zostalo mi tylko dokupic lozko i dywan. Cala reszte mam. Aha...lampki i zyrandol tez, ale to juz szczegol bo tu zawsze cos sie moze zmienic - np nie bedzie tych lampek jak juz bede chciala kupic, roznie bywa.

    No, szwagier dziwil sie kilka dni temu co taka susza, nic nie musi odbierac, za nic placic, no to ma. Musi moje paczki odebrac.
    A ja mam tapete i jak oni beda robic dol ja sie zajme sypialnia i bede malowac, tapetowac, wieszac karnisze i kombinowac inaczej bym stala nad nimi jak kat a bardzo im sie ten pomysl nie podoba....)
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 30-11-2011 o 22:10

  17. #1037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wlasnie gadalam z M na Skypie. Poslalam mu te fotki i co? Nagle sie mu paski zaczely podobac! No. I dobrze. Bo tapeta i tak juz kupiona . Spodobal mu sie tez fotel i krzeslo ale jak powiedzialam jaka roznica w cenie doszedl do wniosku ze mu sie fotel bardziej podoba Well done Manka...wszystko jak w planach.

    A teraz jeszcze mam takie pomysly...
    Do sypialni chce kupic taki wysoki podlogowy swiecznik postawic gdzies w kacie. Kolor nie wiem jaki. Srebrny badz czarny.






    Gdzies w sklepie w PL wynalazlam takie pudelka:



    tutaj w sklepie gdzie robimy polowania sa podobne, ale z papieru sliskiego z napisami tez ale po calosci i mam zamiar kupic dwa-trzy bo to fajnie wyglada...o np tem pomysl ze swiecami uwazam za genialny:



    Lubie swieczniki w kupce na roznych wysokosciach, takie cus im w tym pomoze.

    te obrazki starych kamienic a Krakowie sie mi podobaja, ale akurat to mozna samemu zrobic...wyprintowac takie obrazki i sru je w ramki



    ten plaster drzewa tez mi sie podoba...w sklepie drogi jak diabli a mozna go miec za darmo



    i wypatrzylam fajne skrzyneczki



    i lampe oliwna w ksztalcie....moich kul



    i znalazlam takiego konika



    i te misy mi sie bardzo podobaja



    mam trzy lusterka o ktorych kompletnie zapomnialam, leza juz pol roku w szafce i czekaja na jakios project. No wiec mam zamiar je powiesic o tak, na aksamitnych tasiemkach...oczywiscie moje sa srebrne.



    w sklepie BRW gdzie kupilam narzutke maja jeszcze taka:



    sek w tym ze jest tylko na 150 szerokosci Ale ten a la sztruksowy i szary kolorek mi sie podoba i zastanawiam sie ....jest dosc tani, jakby tak pokombinowac, przeciac , pozszywac z innym, moglaby wyjsc niezla narzutka.

    a na koniec tego watku -fajne smiszne dekoracyjki, tylko nie moge ich nihdzie znalezc




  18. #1038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie






    zrobilam side by side dla M.................przekonal sie ze pasy lepiej. Nie bedzie takie przeladowane i bedzie nadal nowoczesnie chociaz z mala nutka elegancji i baroku...ale o ile o tyle...mozna latwiej grac dodatkami jak sa pasy.

    COOL

  19. #1039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a teraz totalny mis-marsz ...

    kto wie ten wie w jakich schodach jestem zakochana...ale dzis znalazlam przez przypadek drugie i juz nie wiem ktore ladniejsze



    pelne i puste razem, plus ze zarabiscie czarne...no odjazd jak dla mnie. Musze pomyslec. Jeszcze szkieletowcow nie kupilam.

    Nie trzymam nigdy owocow na zewnatrz bo lubie zimne owoce, jablka, gruszki, winogrona etc. jedyny owoc ktory lezy na wierzchu a i to krotko bo znika szybko to banan. Z tego wzgledu nigdy nie mam miski na owoce bo po co...co nie znaczy ze mi sie nie podobaja. Ale jak maja stac puste albo chwilowo wypelnione bananmi i zajmowac miejsce...ale dzis znalazlam takie cos i jest genialne Na pare owocow a nawet jak stoi puste to ladnie wyglada i zajmuje minimalnie miejsca. No i wcale nie trzeba tam owocow trzymac, choc co tam moze wyladowac...kule dekoracyjne, bombki na swieta etc,etc. No i jest LADNE. takie jak ja lubie - metalowe.
    Juz wiem ze wraz z wyciskarka pajaczkiem Alessi to bedzie stac u mnie w kuchni. I wraz z moim mood bedzie ladwoac na zmiane w salonie na kulki.





    i troche odjazdowej typography




    schody sa extra




    a teraz cos na swieta....mam taka miske, trochu nizsza ale taki ksztalt ma. No i mam zamiar teraz na weekend taki stroik zrobic, tylko musze isc po te bniale styropianowe kulki.



    te bombki mi sie podobaja...moze gdzies powiesze na scianie no i wykorzystam moje klatki



    i pomysl na Sylwestra...zwykle baloniki a jaka maja urode. I co? I znow moja piekna kula na podlodze
    Niestety moja spakowana w pudelku. Nie pasuje mi tutaj nigdzie, tylko w tamtym salonie bedzie pasic.




    a jak juz osiade w PL i bede w koncu tam swieta spedzac to tak bede stroic kominek - badz bombkami jak powyzej na wstazeczkach, bo skoro mam cala gore plaska to nic innego tam nie powiesze




    a teraz ide ubierac choinke. Dzis spadl pierwszy snieg. Co prawda polezal do poludnia i znikl, za to zimno jak diabli ale spadl. Znak ze trza CHINKE ubrac. Juz stoi. Przeszla test swiatelkowy i zabieram sie za robote. M wraca rano z wloczegi tygodniowej znow to bedzie mial "welcome home honey" bo wiem ze juz czeka na choinke.

    A na koniec....KODAK MOMENT.......................priceless !!!



  20. #1040
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    no to zaszalalas więcej nic nie pokarze bo jeszcze będę przyczyną rozwodu

    Moje wczorajsze zakupy mniej udane. zamówilam gry dla dziewczyn i dzis zadzwonili ze jedna uszkodzona kurcze jakby wczoraj nie mogli zadzwonic. gdzie indziej bym zamówiła. a tak jak mam zamowic dzis i zaplacic za przesylke to bez sensu. czeka mnie wyprawa do sklepu, a tak przed świętami nie lubie. no kupilam sobie troche gwiazdek, sniezynek, misiow itp do dekoracji ciasta to taniocha i dlatego bylo mi szkoda zawsze takie rzeczy zamawiac bo przesylka tyle kosztuje co te rzeczy, ale wkoncu wczoraj mogla sobie poszalec. niedlugo pieczemy pierniczki to sie przyda

    Maniu pokarz ten śnieg. u nas ciągle brak...

    Wnusio wyglada slodko

Strona 52 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony