dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 588 z 1588
Pokaż wyniki od 11.741 do 11.760 z 31759
  1. #11741
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mam kilka paczek Maciejki.
    kupilam je w Polsce tylko dlatego ze tak mowie do M
    nigdy ich na oczy nie widzialam na zywo ani nie wachalam, naprawde tak ladnie pachna?

  2. #11742
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Pachną ładnie, ale kiedyś jak miałam posiane w skrzynce, to był jeden motłoch, brzydko mi rosły.
    Miałam Tar pytać o pachnące clematisy, w opisie jest napisane, że pachną. Prawdę piszą? Bo może o takie bym się pokusiła

  3. #11743
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wiecie co, facet z wyceny poszedl pol godziny temu.
    Na nasze realia - nie na polskie sie rozumie - powiedzial ze mam zajebisty ogrod i zajebisty front a ze w domu mam najladniej jak ostatnio widzial rozplywal sie nawet nad durnymi listwami na scianach i przy suficie bo mowil ze ludzie sa leniwi i nic nie robia, kuchnie chyba z 5x chwalil a jak wszedl do M lazienki w jaskini to go rozwalilo i odrazu wiedzial ze to meska podloga
    Powiedzial ze cena pi-razy-drzwi co wpisal moj broker jest o wiele zanizona i ze moj dom jest wiecej warty
    czyli mam wiecej nabudowane niz myslalam - to sa moje dzisiejsze GOOD NEWS z ktorymi sie musze podzielic bo cala w skowronkach jestem

    tylko mnie moja adwokatka wnerwila i zmieniam na kogos innego, broker juz szuka mi.


    aha........lodowke obudowalismy pol godziny przed jego przyjsciem.
    Wystraszyl mnie, stalam na tarasie z tylu i slysze ze ktos mi bokiem lazi i strzela fotki, zaszedl mnie od tylu najpierw, myslalam ze jakis sasiad - ze cos mu sie nie podoba u mnie i mnie pstryka zeby mnie podkablowac


    a uciac boki przyszed Jerry, czyli Ricka zieciu, powiedzial ze Rick zly jak osa ze nie poczekal roku jeszcze ze sprzedaza domu, nie chce z nikim gadac i sie wscieka bo domu na moim osiedlu zaczely schodzic za astronomiczne ceny. A mowilismy im zeby poczekali jeszcze rok, nie chcieli sluchac, a dokladnie Kathy, tak jej sie spieszylo do corki do domu.
    No coz, madry i Kanadol po szkodzie, ale po co sluchac bylo Polaczkow???!!

    ide pstrykne lodowke

  4. #11744
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    MAnia, maciejka pachnie zarabiscie ale wyglad i zapach uwalnia sie wieczorem, w dzien lekki zdechlak z niej. ale zawsze warto pomiedzy krzakami maciejke posiac, super jest. ja tez przy tarasie i oczku posieje, niech pachnie, zapach jest cudownie upajajacy

    Gratulacje z tytulu faceta z banku, przynajmniej masz satysfakcje z wlasnych pomyslow i wyborow a wiem ze pochwaly uskrzydlaja

    Mikka nie wiem, nie mialam pachnacych. ty wez lepiej wsadz te co masz i na razie nie kupuj innych. najpierw musisz sie z nimi zapoznac, moje pierwsze clematisy okazaly sie niewypalem, 6 poszlo na smietnik, dopiero potem przy drugim podejsciu cos sie zmienilo. te ktore ci podpowiedzialm sa w miare latwe w uprawie i dosc pancerne nawet dla poczatkujacych

  5. #11745
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wiedza znow sie sprzydala .............





    nie skonczone bo jak pisalam zapomnialam wziasc w Ikei listwy na gore i zaslepki, musimy tez poprawic listwe przy podlodze bo trzeba bylo obciac i scienna i wykonczyc gdzie dochodzi do sciany - ale czasu nie bylo

    znalazlam starsza fotke w trakcie, pamietacie ze mnie te szare boki wnerwialy i balam sie ze bedzie za bardzo widac i nawet na probe kupilam tasme srebrna - ktora sie okazala beznadziejna i kolo nierdzewki nie lezala.

    tu widac ten bok caly odsloniety





    po zalozeniu okow okazalo sie nie trzeba zadnej tasmy i elegancko sie gubi





    tylko taka ciupka wystaje














    a tu otwor na wywiew, kratke musimy kupic i sie ladnie zasloni wyciecie




    z czasem moze przeniose ta lodowe jak pisalam na sciane obok i sie drzwi przeniesie, narazie mi nie przeszkadza bo jest jak bylo.

    no, to taki male przerywnik miedzy kwiatkami i drzewkami

  6. #11746
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania,
    GRATULUJĘ!
    Bardzo się cieszę, że jest jeszcze lepiej niż zakładałaś. Ale......... to wasza zasługa i ciężka praca. Warto było
    ps. wczoraj w nocy zasnąć nie mogłam, Pestkę przestraszył łoś, a kogo niedźwiedź? Czy mi się ubzdurało z tym niedźwiedziem?

  7. #11747
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tar nie wiem jak w Polsce ale tutaj kazde takie pierdolkowate upiekszanie domu podnosi cene domu.

    A ta Maciejka to moze w cieniu czy musi na sloncu? mozna ja prosto do ziemi siac? czy jak poziomki najpierw wysiac do doniczek a potem rozsadzac?

  8. #11748
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika warto bylo
    nawet po kawalku, a najlepsze to ze on sie wcale nie skapowal ze to kuchnia z Ikei, myslal ze to na zamowienie znaczy udalo sie Ikee zabic

    to teraz moge powoli myslec o nowch blatach, roboty zaczely wpadac - wiosna ruszyla

  9. #11749
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    slonce woli, do ziemi

  10. #11750
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    najbardziej co mnie wystraszylo to byly kojoty chyba bym wolala losia zobaczyc, misia tez dziekuje nie chce a mamy je tutaj
    ale na losia najechac to niedobrze, bydle jak wyskoczy to z samochodu czesto nie ma co zbierac, z losia tez nie

  11. #11751
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Na polskie / europejskie realia też masz i ogród, i dom na co najmniej bardzo dobrym poziomie Można nie lubić tego stylu, ale Ty masz dobre oko i konsekwentnie się go trzymasz. Po prostu musi robić wrażenie.

    Zapominam... Wycena przez rzeczoznawcę bankowego PKO BP kosztowała do niedawna 900,00 zł. Jak inne banki nie wiem. My robiliśmy podchody do kredytu. Ale u nas banki wyceniaja tak, żeby mieć dupochron, czyli zawyżają wyceny i to bardzo. Nasz dom wyceniono na ponad milion, ale gdybym chciała go sprzedać... Hm, w okolicy podobne domy, choć z mniejszymi działkami są w widełkach 450– 600 tys. Zależy czy ktoś chce szybciej sprzedać.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #11752
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Do ziemi z nią Poziomek nigdy nie siałam, kupiłam w szkółce, całe 3 sztuki w ubiegłym roku, owocowały do października.
    Super ta ścianka wygląda.

  13. #11753
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Krateczkę nawiewnikową pomiędzy lodowkę a szafkę nad nią proszę mi tu założyć I miodzio jest.

    Podłoga calkiem przestała do kuchni pasować. Masz wymyśloną?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #11754
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Też mam poziomki z sadzonek. Poletko pod dereniem jadalnym i aronią.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #11755
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    to jest moj Clematis





    bramki juz nie ma, tylko reszta zostala, M zrobil tam mala pergolke dla niego ale nadal Clematis rosnie jak chce i nie moge go ujarzmic
    nawet nie wiem co to za rasa

  16. #11756
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    tam zaslepka wlasnie idzie, wywietrzniki sa z boku lodowki - debile zrobili z boku zamiast z przodu

    Pestka podobnie jak tu - z wycena, zaplacilam 400$. Dzieki - bylam ciekawa
    Roznica znow jest w czym innym....wycene zanizaja dla banku
    ale jak sama dla siebie robisz wycene "z ciekawosci" dadza normalna wycene. Narazie i tak sie nie ma to nijak do tego za ile sprzedasz - jest bidding war czyli kto da wiecej. Malo ktory schodzi za tyle ile wystawiony, a robienie okazji ze taniej kupisz minely kilka miesiecy po tym jak go kupilismy, nam sie udalo jeszcze kupic za taniej niz cena wystawiona.
    dwa domy w ciagu tygodnia zeszly u mnie osiedlu , w niedziele jeden parterowiec z dwoma sypialniami (trzecia w jaskini byla) , wystawili za 650, zszedl za 830 w JEdEN dzien.
    drugi tez mniejszy od mojego dwa dni temu wystawiony byl za 600 zszedl za 650.
    oba mniejsze od mojego, jeden nawet mniejsza lote mial, oba wychodzily na domy z tylu. Lyse ogrodki. A w domu jak builder zostawil czyli sieczka. Zastanawiam sie kiedy te wojny o domy sie skoncza.

    wiem ze wykonczenie kwestia gustu, ale tutaj bardzo malo ludzi robi super nowoczesnie jak w Europie. Nie wiem dlaczego.

  17. #11757
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    poziomki u nas nie do zdobycia...zapomniec o sklepach, na poczatku kupowalam na ebay, potem z l zaczelam przywozic - nie ma, ani sadzonek ani nasionek.
    chyba nie znaja

    a wlasnie mialam pisac, poziomki i truskawki na zime przykrylam sloma - maja nowe listki, i jedne i drugie
    chodze tylko i przewramam ta slome zeby wyschla i sie nie zrobil grzyb

  18. #11758
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    moje sadzonki truskawkowe przyjda w piatek, a skrzynie jeszcze nie zrobione. ale i pogoda dupna

  19. #11759
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    w tym roku jeszcze wiszace bede miala w pojemnikach, Edek to Edek ale wszystkich mi nie moze zjesc
    rozrabia codziennie na ogrodku

    w sklepach u nas nadal nic, moze w polowie kwietnia sie cos dopiero pojawi, jutro deszcz ze sniegiem zapowiadaja a macalam dzis kolo roz i nadal zamarzniete


    TAR a kiedy zabierasz sie za kopanie dziury pod oczko sie rozumie

  20. #11760
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka a podlogi drewniane sie rozumie
    trochu sie rozgladalam ale nie za bardzo, msimy do Mlodego pojechac, pracuje teraz gdzies gdzie sprzedaja dla builderow wszystko wlacznie z podlogami, pstryknal mi troche ftek reszte na miejscu, powiedzieli ze dadza mu taniej bo tam pracuje wiec trochu przyoszczedze.
    Najpierw chce blaty nowe wsadzic bo juz mam dosc tych z ikei tymczasowek. I M musi caly dol wykonczyc, podlogi potem, nie wiem czy sie wyrobie w tym roku bo jeszcze duzo na ogrodzie robimy , ale kto wie jak dobrze pojdzie.

Strona 588 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony