dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 761 z 1588
Pokaż wyniki od 15.201 do 15.220 z 31759
  1. #15201

    Domyślnie

    mmika bardzo ładny!!

    U nas wieje do teraz, rolety pospuszczałam, żeby mi nic szyby nie wybiło. Klon stracił wszystkie liście, a trzmielinę na pniu targa, jak by miało z korzeniami wyrwać. Nienawidzę jak jest taki wiatr, burzy się nie boję, ale wiatru tak.

  2. #15202
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Pokazałam teraz fotki dywanu mojemu M. Cytuję - No ładny, ale po to go kupujesz żeby mi życie utrudnić?
    Burze lubię, nie boję się. Kiedyś widziałam jak piorun walnął w dom sąsiada. Większość urządzeń podłączonych do gniazdka popaliło mu, miał farta, że ogrzewanie elektryczne domu nie wysiadło, tylko się włączyło i zaczęło grzać. M ma znajomego co naprawia agd/rtv. Po każdej burzy jest zawalony robotą.

  3. #15203
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Joana, dziękuję. Właśnie nad takimi rozwiązaniami stołu się zastanawiam. Zeszliwuję z całego stołu lakier, bo jego i tak po tylu latach już nie daje sie łatwo doczyścić. W fornirze na blacie są 2 malutkie ubytki i trochę pęknięć. Też delikatnie (bo to fornir) zeszlifuję i zobaczę, czy da się mu kolor drewna zmienić. Chciałabym ciemniejsze i to dużo. Nogi zeszlifuję i przyciemnię jak blat. Ramę pod blatem zależnie od tego co uda się z blatem, albo pomaluję na kolor obicia krzeseł, albo tylko przyciemnię. Krzesłom zrobię makijaż tapicerski i przyciemnię nogi.
    Podobają mi sie krzesła zrobione jak te. Oczywiście nie mówię o kolorach, bo obicie pewnie będzie granatowe, albo bardzo ciemny morski granat wpadający w turkus. Zależy jaki materiał uda się kupić w rozsądnej cenie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Courtney+Tufted+Velvet+Side+Chair.2jpg.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	64,8 KB
ID:	399688


    Mmikka, odważnie z tym dywanem. Majpierw pomyślałam, że nie za bardzo on, ale jak popatrzyłam dłużej, to jest niezły, choć wzór bardzo mocny.

    U nas też wieje, ale nie mocno. Za to 2-gą dobę pada, a ja mam rozgrzebaną rabatę cebulową na froncie przy domu. Nie mogę skończyć Poza tym płot nie ostrzyżony.

    Piorun nie koniecznie musi w dom strzelić, żeby sprzęty uszkodzić. Anteny satelitarne jakby pobierają prąd z wyładowania w atmosferze i to leci po kablach do tv itp. Nie pomaga wyłączenie prądu przed burzą. Powinno się porozłaczac kable. Kilka lat temu piorun strzelił jakieś 100 mb od naszego domu. U nas nic sie nie stało, ale u sąsiadki szlag trafił sprzęt video i tv, i cała instalację alarmową.
    Byłam kiedyś w takim domu jak w niego walnęło. Przypaliło dach koło komina, a w pokoju, gdzie siedzieliśmy, na chwilę zrobiło się jasno jakby lampą stroboskopową blysnęło.
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 29-10-2017 o 11:28
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #15204
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zescie mialy speed

    Mika - dywan super.
    Dobrze ze tamtego nie wzielas.
    Kiedys z 20 lat temu a moze i wiecej mielismy bialo czarny - w zebre. Szybko sie go pozbylismy, nie moglam doczyscic. Jesli takie dywany sa tanie wiec zla jakosc i sie brudza jak nieszczescie i mordega uprac.
    ten co wzielas w zblizeniu - w koncu duze fajne zdjecia wsadzilas - ma wloski jak moj granatowy na gorze.

  5. #15205
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Joana ubieglas mnie z tym stolem i krzeslami.
    Ja wlasnie myslalam o zabejcowaniu gory na ciemniej, ubytki mozna zaszpachlowac, najlepiej jakbys miala jakies "trociny" ze szlofowania i wymieszac to co z pasta do szpachlowania, wtedy ladnie sie zabejcuje. Jak go bedziesz scierac zbierz na kupke, pierwszy "kurz" wywal bo bedzie lakier a drugi zgarnij i zostaw do szpachlowania.









    jakbys blat zmieniala jednak myslalam zebys sobie ladnie rogi obrobila jak na stolach wyzej, zeby taki kanciasty nie byl. Ale frezarke trzeba. Calkiem mozliwe ze moglabys to zroic tez na tym blacie co masz. Ze bedzie warstwy widac jakies? to nic, pamietasz moja wyspe? Jest z bambusa i wlasnie zrobilismy wzorek, blat nabral oglady, a brzegi mimo ze warstwowe nabraly wygladu.







    krzesla - tu masz dwa linki do obrobienia krzesel bez tylow







    link do powyzszych:


    http://lazylizonless.blogspot.ca/201...shed-them.html


    i jeszcze jedno:





    i link:


    https://www.youtube.com/watch?v=Qd_NJRjAfYE





    na stol jelsli potraficie robic mozna tez zrobic nakladke - o ile go czesto nie otwierasz a jak juz - jesli chce Ci sie sciagac







    jakie masz blaty w kuchni? kolor znaczy. Moze taka sama bejca?

  6. #15206
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zostalo mi 6 schodow do wyciagania zszywek, M polozyl spod pod podloge. Moze, ale to moze dzis zacznie klasc podloge??
    bardzo bym chciala bo niecierpliwa jestem

  7. #15207
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Fotki są skopiowane z ogłoszenia. Wczoraj o północy z panią pisałam, dzisiaj kasę przelałam. Dobrze, że mnie pogoniłaś z tą kończyną. Te dwa niewiele droższe od tej kończyny.
    Maszyny do prania nie mam. Włochacza woziliśmy do prania.
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; 29-10-2017 o 13:02

  8. #15208
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ale lepiej dac taka sama cene za uzywany ale lepszej jakosci niz nowka za ta sama cene zlej jakosci. No i lepiej czesciej odkurzyc bo na ciemnym szybciej smieci widac niz na kolanach kleczec i szorowac szczota albo ciagle do pralni wozic bo juz taki czarny ze patrzec nie mozna. ja mam jasne tez, duzo bialego ale moje sie tak latwo myje ze czasem nawet nie musze maszyny wyciagac. Pryskam plynem i moge papierowymi recznikami badz szmatka myc. I nic nie zostaje.

    Dobrze to to ze pokazalas i zalowac nie bedziesz. Zreszta pisalysmy niedawno o tej koniczynie - ze sie juz przejadla, pamietasz??
    znudzilby sie sie szybko, a tak ma normalny klasyczny dywan ktory nigdy z mody nie wyjdzie, a zmieniac mebli i stylu i tez nie masz narazie w planach wiec sie elegancko wpasuje. zreszta takie dywany do kadego mebla pasuja.
    a jak juz mowa o koniczynie sklamalam...okazalo sie ze nowa nazuta co kupilam do Granatowego ma koniczyne Jest dwustronna, a kupilam ja ze wazgledu na granat z drugiej strony czyli koniczyna i tak bedzie w dol.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 29-10-2017 o 13:11

  9. #15209
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka a ten dywan z kawalkow fajny. Duzy pamietam, wklejalas jak swoje kupilam.

    czy to nie byloby fajnie jakby Pestka pokazala swoj pokuj z kominkiem z tym dywanem.... no nie uprosisz sie , szkoda. A taki piekny sufit tam ma. To nic malpa nie pokaze

  10. #15210
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    i troche z jaskiniowych przerobek.
    Moj pokoik ma podloge

    najpierw folia a potem listwy i dechy, sciaanka tez juz jest przesuneta z drzwiami, za tymi drzwiami majaczy M salonik ze sciana kominkowa







    tam gdzie okno chyba bedzie kanapa stala a tv naprzeciwko


    a tu beda lecialy te dlugie szafy







    ta szafe musze polaczyc ze skrzynka, tam jest cala eletryka , za drzwiami beda i sie ma ladnie zlac, czyli trzeba bedzie nadbudowac wypustke jak z boku





    caly dol jest gotowy do kladzenia podlogi.


    a na koniec schody....nie tylko ja ale wiekszosc ludzi w takich zejsciach nie ma swiatla nad schodami - z lenistwa, bo lampa zaraz za winklem jest, nie chcialo im sie montowac nad schodami




    bo pstryk jest podwojny, na gorze i na dole, ale swiatlo skubance wsadzili zaraz za ta scianka.


    puscilam wczoraj listwe ledowa bo ciezko bylo wyciagac zszywki




    lezy wiec duzo nie oswietla, w kazdym badz razie bedzie tak - chce ja pod poraczke wsadzic jak tutaj na zdjeciach







    i na koniec drzwi




    moje w calym domu te po lewej, wymieniam wszystkie na te co po prawej, bo te co mam za bardzo nadziubane.
    Jedne mamy tylko bo sotaly nowe po tych co nam dom sprzedali, szkoda ze tylko jedne zostawili, mieli ich wiecej ale zabrali - nigdy nie zmienili.
    Na dole takie i na calej gorze bede zmieniac.

  11. #15211
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    U Pestki pamiętam tą wielką choinkę na tle biblioteki.

  12. #15212
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no, biblioteke ma swietna, olbrzyma

  13. #15213

    Domyślnie

    Ja też pamiętam...

  14. #15214
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Dziewczyny, da się z takiej komody zrobić szafkę na telewizor? Marzyłoby mi się do środka upchnąć wysokie kolumny
    Fotki usuwam, nieuczciwy sprzedawca.
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; 30-10-2017 o 16:05

  15. #15215

    Domyślnie

    mmika nie da się, lepiej ją przywieź do mnie, zeby się, nie zmarnowała

  16. #15216

    Domyślnie

    A tak na serio, nie jest za wysoka? Myślę, że wszystko sie da, ale Mania to specjalistka, nie ja. Dalej stoi jakaś fajna z ładnymi złotymi nóżkami

  17. #15217
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    da sie szafke na tv zrobic bo juz jest gotowa
    pod tv moze byc kazda szafka jaka sie wypatrzy
    wysoko? zalezy jak wysoko sie chce wieszac tv, telewizory wisza nawet wyzej na scianach
    nie wiem jak ta, masz jak sprawdzic? moja na dol ma 87cm wysokosci. I jest bufetem do jadalni. To juz indywidualne jak wysoko sie chce miec. Osobiscie odkad zaczelam miec wysoko telewizory nie wyobrazam sobie ich nisko jak na zwyklych szafkach pod TV. Kwestia przyzwyczajenia.

    za to jesli chodzi o glosniki - za szyba sie nie da, a otwierac za kazdym razem jak chcesz cos ogladac? Musialabys drzwi z szybami sciagnac, a takie ladnie .

  18. #15218
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Joana ta dalej - patrz jaka super, na granatowo ja i juz ma zlote nozki

  19. #15219
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    moj M sie dzis leni
    lezy i tv oglada zamiast sie wziasc za dol, mowil ze podlogi nie zacznie bo musi sciany scuchac co zaklejal
    no ale NIC nie robi i sie mnie pyta - co ci sie tak spieszy. Kurna! Podloga lezy od maja? ja juz nie jajo zlozylam ale kilka kop jaj! juz bym chciala zobaczyc chociaz pare zadkow

    i tak wogole musze sobie rozrysowac jak kafle na kominek polozyc.

  20. #15220

    Domyślnie

    Mania jak tyle tych jaj złożyłaś, to do nas podeślij, u nas kryzys jajowy Wczoraj puste półki i naklejki, brak towaru!!

    Ja dziś szafkę całą w środku pomalowałam, i szuflady podkładem.

Strona 761 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony