dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 848 z 1588
Pokaż wyniki od 16.941 do 16.960 z 31759
  1. #16941
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika zeby nie bylo jak z moim odkurzaczem. Mialo byc 2-3 tyg, ale potem zmienilo sie na 7, a teraz spowrotem na 12 , jak przyjdzie w tym miesiacu to cud, u nich nadal na stronie tez wykupione. Nakladka dodatkowa co potrzebuje tez.


    Ogolilam Maniusia. No happy to nie byl musialam na dwie tury wzu=iasc bo mi plecy odlatywaly. Po obcieciu dostal szalu, najpierw po domu jak szatan latal a potem po ogrodku.

    Od ostatniego ciecia zmienil juz sylwetke. jeszcze ostatnio mial sykwetke dziecka, taka okragla i grubasny byl jak male dzieci. Grubas na niego wolalismy. teraz jak go zgolilam to juz ma ladna , wyciaglo go

  2. #16942
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ty, no ale pokaz go

    na naszego mlodszego Wicia tez wolamy kluska albo gruby. bo on taki zaokraglony i zadna dieta mu nie pomaga

  3. #16943
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    material ktory kupilam, mial byc czarny, jest czarny na zdjeciu? ano jest




    a przyszedl taki





    wiec albo sie pomylili albo ich zdjecie zle, w kazdym badz razie mi sie bardzo podoba i sie ciesze ze nie jest czarny


    tutaj jest z ta probka ktora dokuilam, znow zielone widac widzicie??





    i oba do krzesla przylozylam, probowalam w kazdym swietle i zadnej zieleni na tym nowym nie wylazi, na probce tak





    ciekawe czy sie zbiore i zrobie te krzesla do swiat.

  4. #16944
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    nie kapalam go jeszcze, juz w zlewie sie nie da za duzy, juz do wanny trzeba, to bedzie pierwsze kapansko w wannie dzisiaj.









  5. #16945
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zakaska???



  6. #16946
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    no sliczny paszczak uszy mu tez na krotko pojechałas?

  7. #16947
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    tak, co drugie golenie na krotko a tym razem co nie na krotko tylko podcinam na rowno. Nie wiem jak bialasy ale moj ma dwie warstwy, wlosy i futerko podspodem. Futerko jak na mlodym baranku, na samym spodzie, lubi sie skoltunic z wlsami jak tarza uszami po podlodze

  8. #16948
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    bialasy maja wlosy i tez mam wrazenie jakby dwie warstwy z tym, ze kazdy ma inne. Kasti ma jak jedwab, gladkie, proste, mocne i srebrnobiale na wierzchu i delikatne gladkie pod spodem. a Wicio ma jak pierze, przy czym z zewnatrz piorka wieksze a pod spodem pierze kaczuszki ten sie strasznie koltuni ale ja je codziennie lub co drugi dzien czesze dla mojego odstresowania i ich przyjemnosci
    wtedy oba sie pchaja na kolana - ktory pierwszy ten lepszy, wtedy drugi zawsze pyszczy

  9. #16949
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Sernik z mascarpone chętnie zjem
    Maniuś proporcjonalny się robi, młodzieńcowi niedługo będą panienki w głowie. Lubię głaskać po strzyżeniu "maniusia" siostry M, jest miły jak velvecik.

  10. #16950
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ja moim tylko ogon i uszy czesakam i czesze bo reszte zawsze gole na krotko
    moj ma - zreszta senior tez mial, wlosy jak jedwab, miekkie i dlugie i zawsze paszcze w to futerko klade. Teraz z tym jest tak ze dlatego ze czarny - nie wiem czy widac na fotkach, ale mimo ze umorusany i zakurzony bo go 2 tyg nie pralam przez te roboty domowe, nadal sie mu kudly swieca jak psu jajca Na Seniorze tak widac nie bylo bo jasno szary byl.
    Kurde, ostatnio ogladalam jakies stare fotki i sie za num pobeczalam znow


    ten, nie mowilam, zdewastuje mi ogrodek. Trawe zawsze mialam jak na polu golfowym, nie duza, ale mialam hopla na jej punkcie. I latalam jak kolo dziecka.
    Manius senior lazil w rabaty, zadne drzewko przez to nie zdychalo na szczescie, no ale - trawe mialam przez to piekna. Niestety ten robi gdzie popadnie. najgorsze siku, wypali mi trawe w cholere i pewno bede zmuszona zlikwidowac trawe

    TAR jak to z Bialasami jest?

  11. #16951
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika, mial 6 tyg jak go M przywiozl i na nastepny dzien juz sie "zabawia;" z zabawka

  12. #16952
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    moje siqu i qpe robia gdzie akurat stana. czesto na trawe ale nie mam jej wypalonej tylko zielensza w tych miejscach gdzie robia, duzo mocznika po czasie sie wyrownuje jak posypie nawozem. i jest ten plus, ze nie wypalaja czarcich kregow
    a jak czesto Maniek wychodzi na sika?

  13. #16953
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Mania nie chcesz mu drugiego kupic do towarzystwa?

  14. #16954
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Czarnego Ibędą tu dwa aniołki, a tam 2 diabełki
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #16955
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    szukalam, byl nawet taki sam jakis czas potem, ale nie wzielam. Ciagle sie zastanawiamy czy brac czy nie.

    krazki wypalone po siku widzialam u Ricka na ogrodku, ale oni inne psy maja. Po seniorze nie wiem co sie dzialo no bo w krzakach robil. najlepsze jest to ze Manius ten nauczony w krzaki isc, cale lato w lesie trenowalam go i sam lecial pod krzaki, a w domu leje gdzie popadnie. I leje nadal pod slupy na tarasie

    jak czesto?? ano wylazi jak tylko drzwi sie otworzy. Cwaniak jest. jak uczylam go ze w domu sie nie sika to w nagrode dostawal chrupke. To sie nauczyl ze nie ze bo siku ale ze bo wyszedl na dwor, to teraz szelma jedna - wyjdzie, stanie na 2-3 deski przed drzwiami i wskakuje do srodka i jape drze ze chce chrupe bo byl na dworzu
    normalnie oszust do potegi!

  16. #16956
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    z tymi slupami to prawdziwy facio obszczymurek namawiam cie na drugiego psiura i nawet lepiej jak Maniek jeszcze mlodziak, szybciej sie zgraja i maly bedzie mial towarzystwo swojego gatunku. czego zaluje to tego ze drugiego tak pozno wzielismy, wszystko przez meza, bo sie wzbranial ale przyznal mi racje, ze moglismy wczesniej. psy bylyby wtedy bardziej zzyte. gdybym nie musiala pracowac to na stowe jeszcze jednego lub dwa bym wziela wez Mania, wez podwojne szczescie patrzenie na bialasy jak sie bawia, gupieja ganiaja to istne kino.

  17. #16957
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Czarnego Ibędą tu dwa aniołki, a tam 2 diabełki
    tia, moje to tylko z wygladu aniolki, bo z zachowania czorty i diably a nie diabelki

  18. #16958
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR, pies kosztuje wiecej niz granitowy blat na wyspe
    jeszcze nie trafilam na zyle zlota
    a mieszanca za pol ceny nie chce

    pomysle za kilka miesiecy, psa na zime brac to tez nieciekawie, jak to uczyc psine jak przyjda 40stopniowe mrozy

  19. #16959
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    cos o tym wiem, Wicio jest po zwyciezcach swiata wiec jak dwa blaty granitowe ale co tam blat, ikeowy tez sie nada ale Wiciu jest jedyny i daje mi tyle radosci a Kastusio to moj dobry aniol, psi aniol. wiele mu zawdzieczam. nie mam tu na mysli zachowania bo to szatan ale aniol, no wiecie

    pierwszego wzielismy zaraz po przeprowadzce do pierwszego domu, nawet do konca nierozpakowani a Wicia w listopadzie 3 lata pozniej, i sie nauczyl szybciutko. ale sniegu nie lubi, za to Kastus do zmrozenia lapek gania

  20. #16960
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wiesz, wzielam raz psa na zime i mam nauczke, nigdy wiecej
    pomysle na wiosne. Na maj byloby dobrze, jak pojade znow w las, nauczyc tam.

    Ikea nie ma bialego blatu na szerokosc wyspy, tylko te normalne przeciez nie bede kleic i miec kreske hahah


    pisalam pstatnio ze bede pakowac prezenty co mam dla dzieci, wiec nie spakowalam bo dopiero co wyciaglam papier wcoraj spod schodow. Zapakowalam jeden dla natki i wsadzilam pod choinke - manius jak to manius - szczeka na paczke juz z 15min

    za druga bombke sie wzial, musialam przewiesic. Zobaczymy czy paczek tez chowac nie bede musiala, uwielbia papier drzec

Strona 848 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony