dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 949 z 1588
Pokaż wyniki od 18.961 do 18.980 z 31759
  1. #18961
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Z dostępnych w Polsce plafonów jeszcze nie widziałam ładnego poniżej tysiaka więc tego nie będę proponować choć tu najbardziej by się sprawdził.

    Lustro też bym zostawiła bo mi się bardzo podoba a po bokach dałabym lampy, mogły by być to zwisy oddalone od ściany na tyle by jej nie dotykać. Ewentualnie kinkiety. Konsolkę możesz dać przed lustro jak na jednej z inspiracji Pestki.

    Tar, ale farta miałaś z tym piekarnikiem, jak dobrze że wybuchło zanim otworzyłaś bo mogło by się to naprawdę źle skończyć.

  2. #18962
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    konsolki na nóżkach albo wiszące koniecznie z szufladami. O ile pamiętam nawet w IKEA coś takiego prostego widziałam.<br>
    Nawet ta nowoczesna ma 4 pokaźne szuflady, a stoi na tle lustra.

    Zwis bym rozparcelowała i powiesiła jak pisze Doriko, albo w kącie 3 razem za to blisko siebie i na różnych wysokościach. Ja mam żyrandol na środku wiatrołapu i przynajmniej raz w tygodniu czymś o niego zaczepiamy. Ostatnio zapomniałam, że ten pseudo Tiffany tam wisi i otworzyłam parasol. Ciągle umieram ze strachu, że go strącimy.

    Moment przerabiam twój wiatrołap
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #18963

    Domyślnie

    Pestka !

    Doriko fajnie że Ty tez napisałaś o lustrze, ciągle nie byłam pewna czy ma tam zostać, ale nie bardzo wiedziałam gdzie je dać, A lustro dostało mi się od brata, jak zmieniał mieszkanie

  4. #18964
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    mi sie podoba ta konsolka granatowa ktora pokazalas. jak dla mnie dobrze by bylo gdyby siedzisko zostalo

  5. #18965
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    sluchajcie bylismy dzis w przytulisku zawiezc dary, dostalismy podziekowania na pismie i jeszcze ma byc artykul w lokalnej gazetce. miala tez byc pani z regionalnej tv ale juz nie chialam takiego szumu i ucieklismy
    sluchajcie jakiego maja tam kota cudnego do wziecia to szok. ktos mu uszy obcial ale kolor ma przepiekny, szarobrazowy przydymiony, troche jak moje okna. kitek przytulas niezly, ogon puszysty i caly jest do wziecia.
    bylismy tez swiadkiem smutnej sytuacji kiedy rodzina pozbyla sie swojego psa i wlasnie go przywiezli. pies wczesniej adoptowany trafil na lancuch, uciekl i walesal sie po okolicy a rodzina smsem sie go zrzekla podajac jakies absurdalne powody.
    ale psiaki zadbane, na pewno im lepiej niz w przegnilych budach czy na lancuchach. bardzo sie ciesze ze nasza akcja tak sie zakonczyla Wam tez dziekuje za pomoc

  6. #18966

    Domyślnie

    Tar, jak w przyszłym roku nie będą mieli problemów technicznych z głosowaniem, to wygramy !

  7. #18967
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    pojechalismy sie posz;ajac, kupilam kfiotki na wyspe
    Pestka nie moge tak wsadzic kwiatow jak mowilas bo to nie ten wazon. Za szeroki jest i brzydko wyglada, zrobilam tak jak mialam tylko ze jasne.

    ale co za chamstwo, pojechalismy do sportowych sklepow, ten sam sklep ale jeden kolo mnie a drugi na drugim koncy miasta - tam daleko wszystko na przecenie, a tu NIC, ale sie wkurzylam.

    mamy dzis kupic Mlodej szafke do lazienki i jutro zawiezc, mamy u nas long weekend teraz, Family Day, czyli dzien rodzinny, zostaniemy tam na noc, M jej to wszystko zainstaluje. A myslalam ze bede lezec do gory nogami i drapac sie po brzuchu

  8. #18968
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Joana szaliki chustki powinny byc w szafiem a nie pod konsolka, specjalne wieszacki na to sa, malo miejsca zajmuje w safie, a jak nie - pufki dwie badz jedna pod konsolke otwierana i w srodku trzymac.
    Lustro pisalam czy nie? zeby je powiesic, wtedy podniesie sie wyzej i ladnie wsuniesz cos pod spod, zamiast pudelek na polce? lepiej z szufladka jak mowisz i pute pod spodem na siedzenia jakies. Na filcowych podklejkach, wtedy ladnie beda jezdzic po kaflach i nie zrysuja.

  9. #18969
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ak widze psa na lancuchu to mi sie noz w kieszeni otwiera
    na szczescie widze to tylko w Polsce, ale wtedy mam zepsuty caly pobyt i tak, przez te biedne psiaki

  10. #18970
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    słusznie Mania, tez wole czapki i szaliki w szafie. w konsolce trzymam klucze, woreczki na psie qpki, serwetki, latarke i jakies drobne pierdoly ktore moj maz wszedzie upycha

  11. #18971
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    matko kochana jak ja pisze!!! mam nadzieje ze rozumiecie


    no bo ja mysle tak - ladny korytarz, ladne szafy, ladna podloga - trzeba by go ladnie dopicowac a nie jakiesz kosze stawiac

    czapki szaliki trzymam w szafie, tej mojej mikroskopijnej, mam koszyk na szafce nad wieszakami, klucze latarki itp - pokazywalam, w kuchni w tych ukrytych szufladach - no bo NIESTETYN nie mam korytarza ani konsolki ktora bardzo bym chciala

  12. #18972

    Domyślnie

    Mam jeszcze w szafie dwa, trzy razy większe pojemniki z
    szalami Ale zgadzam się z Wami, Mania pomysł z pufami super!,ze też na to nie wpadłam, zamykane, Pestka pokazała przecież wcześniej też.

    Ciągle tylko myślę, konsolka, pod nią pufa, lepiej dwie, a lustro obok?

    U nas na wiosce jest też jeden pies na łańcuchu, zawsze się zastanawiam po co im ten piesek? Bo przecież domu nie pilnuje, furtka i brama wiecznie otwarta

  13. #18973
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie











  14. #18974
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a bardzo zalezy ci na lustrze z gory na dol? na drugim zdjeciu jest powieszone horyzontalnie, tak tez mozna, chyba ze chcesz sie ogldac z gory na dol.
    zawsze mozna cienkie lustro do ogldania sie z gory na dol nalozyc w szafie na drzwiach od srodka.
    ale jak chcesz mozesz postawic obok, tylko wtedy musisz cos tam sciane (obraz?grafika?) nie bedzie za duzo??

  15. #18975
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Joana pamietasz moj wiatrolap? tam stala taka laweczka pufa. ona tez jest otwierana z pojemnikiem, tam trzymam akurat psie ciuchy codzienne i recznik do osuszania siersciuchow. teraz przy odwilzy sa mega mokre po powrocie. u mnie lustra nad konsole nie ma kto zawiezc do szklarza by przlozyc zawieszki z pionow na poziomy obok szafy stoi lustro i w nim sie mozna przejrzec w calosci za lustrem sa zawieszki na drobiazgi i parasole a ponizej ukryty smietniczek. lustro ladnie wpasowalo sie w kat. z laweczki prawie nie korzystam ale starsi goscie jak mama lubia przysiasc i buty ubrac na siedzaco. laweczke kupilam na alegro za 180 zl., taniej jak ikea

    a przypomne moze:


    zdjecie zrobione kiedy konsoli jeszcze nie bylo, w sumie nie tyle to konsola co moja stara toaletka, stoi kolo kastosia, widac tam takie biale kartony z kafekami Joana cos ci to przypomina
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 17-02-2018 o 19:41

  16. #18976

    Domyślnie

    Mania z wiekiem, coraz mniej jest mi lustro potrzebne, sama świadomość ,że jestem piękna mi wystarcza

    Duże lustro zawsze na holu na dole mogę gdzieś powiesić, tym bardziej,że to co mam ma kolor taki czarno brązowy ( znacie to lustro chyba wszystkie) szafa szara, drzwi wejściowe ciemny grafit, a te przeszkolone białe, więc niezły misz masz kolorystyczny

  17. #18977

    Domyślnie

    Tar, pamiętam twój wiatrołap, nawet mojemu twoje szafki na buty pokazywałam Ty jednak masz więcej miejsca zdecydowanie A Białas w obiektyw zawsze się wetknie

    Nie wiem jaką konsolę dobrać do tej mojej szafy, błądzę trochę.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	konsola-lustro-2.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	407561

  18. #18978
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    tiaaa, biale zawsze pchaja sie w obiektyw, straszne parcie maja
    ja mam taka konsole, myslalam by przemalowac ale co dziwne pasuje do reszty, stoi na innej scianie, betonowej nie rzuca sie w oczy. jest jednak przydatna
    na tym zdjeciu jest bardzo jasna, w rzeczywistosci jest w kolorze venge orzech

  19. #18979
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    link do sprzedawcy stolika:https://www.olx.pl/oferta/stolik-kon...tml#04fa53aebc
    Mój wniosek co do luster- wiszą na ścianie i nie przeglądam się. Tylko czasami, jak sprawdzam jakiś ciuch.

  20. #18980
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a u ciebie moze taka, pomijajac lampy chyba by sie nadala:

Strona 949 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony