dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Limonka78

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-984
    Posty
    33

    Domyślnie

    Czy producent, po wizycie kierownika sklepu (nie tego, w którym kupiłam parkiet, tylko sklepu producenta), który nie zrobił żadnych zdjęć, nie zaproponował żadnej analizy (czy też badań) aby stwierdzić z czego powstają plamy może odrzucić moja reklamację uznając, że powstałe plamy są czymś naturalnym w termo jesionie?

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał Limonka78 Zobacz post
    Czy producent, po wizycie kierownika sklepu (nie tego, w którym kupiłam parkiet, tylko sklepu producenta), który nie zrobił żadnych zdjęć, nie zaproponował żadnej analizy (czy też badań) aby stwierdzić z czego powstają plamy może odrzucić moja reklamację uznając, że powstałe plamy są czymś naturalnym w termo jesionie?
    Oczywiście że może. Może również nie reagować na reklamację. Może także i to zrobił gadać rzeczy, których tak od ręki nie sprawdzisz, a on wystąpił jako fachowiec obrońca interesów swojej firmy. Ma prawo do takiej obrony. To, czy jest to słuszna ocena czy nie zależy od dalszych twoich kroków. Na temat jego opinii dotyczących naturalności tych plam, możesz poprosić o dokładniejsze podanie źródła powstawania tych przyczyn (plam). Dlaczego akurat w jesion termicznie modyfikowanym te plamy występują. Jeżeli jest to naturalne, to jest im znane itd.....będzie to ping-pong. P{rzeciwnik będzie liczył na to, że jesteś nie obznajomiona z materią i na twoje zmęczenie materiału. W końcu odpuścisz...Poczekaj na pismo od nich.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony