dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 130
  1. #21

    Domyślnie

    Teraz dopiero widzę ,że założyłaś swoją galerię,super!
    Będę wpadała częściej,powodzenia
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    00marta

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zaczarowana Kraina
    Posty
    232

    Domyślnie

    Alutka bardzo ładnie ! bedę częsciej zaglądać ! świetne poręcze przy schodach

    w sypialni salonie co to za podłogi ? bo chce podobne

  3. #23

    Domyślnie

    NADULKA bardzo miło Cię gościć, podglądałam też Twoje poczynania i były dla mnie dużą inspiracją

    OOMARTA witam serdecznie!! W sypialni to panele krono iroko ale tych nie polecam bo strasznie łatwo się rysują i takie jakieś przykurzone w odbiorze wizualnym. Nadal mi się podobają ale wiem, ze będą szybko do wymiany. W salonie natomiast to parkiet merbau z dlh (kupiony w castoramie bo był o 30% tańszy po klejeniu ryczałam i na kolanach zmywałam klej rozpuszczalnikiem klepka po klepce ale było warto!! Wygląda rewelacyjnie i jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości!! Co prawda mogę prześledzić drogę chłopaków jedzących ciacha i bułki ale co tam ) UWIELBIAM GO!!

  4. #24

    Domyślnie

    Alutka chodzi mi o górną łazienkę
    Gdzieś czytałam,że nie za tanie są te płytki

    jeszcze mam troszkę czasu do wyboru płytek,bo narazie budujemy stan surowy..no ale..

  5. #25

    Domyślnie

    OJAKA
    "nie za tanie" to one nie są one są drogie w pie... na szczęście moja stella taniutka

  6. #26

    Domyślnie

    a możesz zdradzić dokładną nazwę tych płytek?i gdzie można je dostać?
    pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    stella beige z polcolorit z tego co wiem to sa w ofercie le roy. My kupowaliśmy na www.ebudujemy.pl

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    00marta

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zaczarowana Kraina
    Posty
    232

    Domyślnie

    bardzo dziekuje ! kurcze przy kotach to też bedzie jazda z czystością przemysle tę kwestie

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    piękne meble masz w salonie, zupelnie nie moje klimaty a jednak.......prostota i drewno to jest to , super !

  10. #30

    Domyślnie

    Witam BETIB własnie o to mi chodziło. Dla mnie prostota i natura sa ponadczasowe. Chciałam takie meble, które doczekają wnuków i prawnuków. Żeby były częścią rodziny i dotrwały do pokoleń, których ja juz nie będe znała. Szkoda, że nie znam historii mojego bufetu, gdzie i komu służył. Wiem, ze przetrwał dwie wojny. Dla mnie meble drewniane w domu to podstawa.

  11. #31

    Domyślnie

    oj dawno mnie nie było..
    w ogrodzie, który raczej przypomina poligon zaowocowały dzikie maliny mniam
    Ostatnio edytowane przez ALUTKA W ; 04-07-2011 o 08:56

  12. #32

    Domyślnie

    dorobiłam brakujące zdjęcia
    tu reszta górnej łazienki:



    Ostatnio edytowane przez ALUTKA W ; 04-07-2011 o 08:59

  13. #33

    Domyślnie

    i wiatrołap muszę chyba zrobić za dnia bo wyszło dość upiornie :


    z widokiem na hall:

  14. #34

    Domyślnie

    i najweselsze miejsce w domu dziecięca sypiałnia i bawialnia, malowana moimi ręcami osobiście. Jeszcze pustawo ale jak się rozprężyliśmy z małego pokoiku to efekt jest jaki jest. W bawialni doszedł stolik a wraz z parapetówką dojda dwa krzesełka:





    i kącik sypialniany:





  15. #35

    Domyślnie

    hejka Alutka znowu ja, tak sobie pomyślałam przemaluj te komody w sypialni na biało i te szafę w bawialni, pieknie bedzie wyglądało , zgra ci się z łóżeczkiem i będzie kontrastowo dla podlogi i drzwi

  16. #36

    Domyślnie

    hejka Reni
    tylko, ze to białe łóżeczko lada dzień wyjeżdża i pojawi się identyczne jak ma starszy

  17. #37

    Domyślnie

    a kumam, no nic, poprostu teraz kocham białe meble u dzieci w pokojach, naszczęście u syna kupiłam

  18. #38

    Domyślnie

    u mnie dwóch chłopaków i nie bardzo pasują mi do nich białe mebelki. Te są bo mieliśmy całą kolekcję i reszta jest w sypialni i gabinecie, wiec też nie bardzo chciałabym je zmieniać. Teraz mogę zrobić roszadę między pokojami. Ale nie powiem w temacie pokoi dziecięcych ostatnie zdjęcia mnie zachwyciły ale co tam a) nie mam córeczki, b) dzieci chciały kololowo i tak mają. W sumie ja u nich też się dobrze czuję ( w bawialni spaliśmy 3 tygodnie zanim przenieśliśmy się do swojej sypialni) jest tak milutko i cieplutko.

  19. #39

    Domyślnie

    Alutka, jaką masz bidetkę w górnej łazience? I jak się ona sprawdza? Czy ma przycisk na główce otwierający strumień wody, czy tylko odkręca się wodę wajchą na ścianie?
    Bardzo podoba mi sie kształ tej bidetty i chciałabym też taką kupić, ale nie wiem, jak będzie z użytkowaniem. Będę Ci wdzięczna za odpowiedź
    Tylko tu i teraz.

  20. #40

    Domyślnie

    No hej alutka! Mnie tez dawno u Ciebie nie było a tu proszę....górna łazienka spadła mi jak z nieba Proszę napisz jaka masz wannę i jaki jej wymiar.otwory na baterie juz były czy robił je fliziarz? szukam takiej wanny ale nie moge znaleźc właśnie takiej, zeby na obrzezu miała dość miejsca na baterie.A tu proszę Ja tez mam te mebelki co Ty u dzieciaków i tez bede je brała do nowego domku. Marzy mi sie dziewczynka i przeznaczam je na dzień dzisiejszy do jej pokoju tylko tak jak Reni zaproponowała chciałabym je pomalować na biało A jak będzie chłopczyk to może na jasny szary....

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony