dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 9
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 166
  1. #21

    Domyślnie

    Właśnie przyszłam prosić o zdjęcia ogrodu i jaka niespodzianka są Kasiorku KLASA za ten ogród

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    witaj stęskniłam się ... nie wiem jak to jest, że wszystkie mamy mniej czasu ... wszystkie w znaczeniu drugorocznych ... dzięki opatrzności za kontynuowanie Twoich obrazków z wnętrz i ogrodu ... nie pojmuje zeszłorocznej porazki ogrodowej ... było i jest slicznie a rośliny potrzebują czasu ... niestety na zaistnienie i oszołomienie swą urodą ... tegoroczne fiolety bardzo mi się podobają bo i u mnie kwitnąca lawenda zadecydowała o tej kolorystyce ... surfinie wybrałam w fioletowo niebieskim odcieniu o pełnych kwiatach ... róże w planach wciąż ... i białe zeszłoroczne donice ... u mnie też odrapane ... natural shabby ... ... a reaktywacja domku w galerii świetny pomysł ... tylko brakuje holu z tą super szafeczką i jednym takim czerwonym ... pozdrawiam
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  3. #23

    Domyślnie

    piękny dom i ogród, już pedzę studiowac dziennik wczorajszy wieczór spędzilam w dzienniku Beauty, dziś będzie jeszcze więcej inspiracji

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    ... tyle z siebie wykrzesam w temacie ogrodu No po prostu jakaś bajka
    Wnętrza dobrze znam, ale taka skumulowana dawka zdjęć pozwala jeszcze bardziej je docenić i się pozachwycać - choć dla mnie wciąż mało
    Super, że dołączasz do nas - GALERIANEK
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar honey83
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Józefów
    Kod pocztowy
    05-420
    Posty
    7

    Domyślnie

    Kasiorku bardzo się cieszę że znowu jesteś z nami z utęsknieniem czekam na nowe zdjęcia, przedewszystkim czarnych scian ja mam w łazience i innego koloru tam sobie nie wyobrażam. Może w koncu sie zbiore i założe mój wątek ...

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    Matko jedyna- cudnie!!!! Chociaż też jestem zwolenniczką nowocześniejszych wnętrz, to muszę przyznać, że u Ciebie jest bosko!!!

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    o jak fajnie, że jesteś

    będę tu zaglądać a za jakiś czas pomęczę Cię trochę zawodowo
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  8. #28

    Domyślnie

    Witam Kasiorku - bardzo się cieszę że założyłaś swoją galerię, bo męczyło mnie wchodzienie na dzienniki tylko po to, żeby zobaczyć czy u Ciebie jakieś nowe zdjęcia się nie pokazały.

    Bardzo piękny ogród i dom. Te czerwone akcenty - mniam

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Oo Kasiu ,jak dobrze ,że jesteś!!Często zaglądałam do dziennika z nadzieją,że zamieścisz nowe zdjęcia.Bardzo dobry pomysł z tą galerią ,łatwiej będzie oczy nasycić cudnościami.A ogród?wygląda jakby miał kilka lat ..bajkowy.Mam do Ciebie pytanie-czy nie został Ci kawałek tapety" z twarzami"?odkupiłabym

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    witaj stęskniłam się ... nie wiem jak to jest, że wszystkie mamy mniej czasu ... wszystkie w znaczeniu drugorocznych ... dzięki opatrzności za kontynuowanie Twoich obrazków z wnętrz i ogrodu ... nie pojmuje zeszłorocznej porazki ogrodowej ... było i jest slicznie a rośliny potrzebują czasu ... niestety na zaistnienie i oszołomienie swą urodą ... tegoroczne fiolety bardzo mi się podobają bo i u mnie kwitnąca lawenda zadecydowała o tej kolorystyce ... surfinie wybrałam w fioletowo niebieskim odcieniu o pełnych kwiatach ... róże w planach wciąż ... i białe zeszłoroczne donice ... u mnie też odrapane ... natural shabby ... ... a reaktywacja domku w galerii świetny pomysł ... tylko brakuje holu z tą super szafeczką i jednym takim czerwonym ... pozdrawiam
    Niestety ogród po zimie wygladał nieciekawie, wypadly mi cisy 16 szt, reszta potopiła się w wodzie stojacej na rabatach.Roże też mi w części wypadly. Więc podnioslam rabaty, nasadziłam szmaragdow, dokupilam roż i teraz dopieszcam przedogródek ( roże i hortensje) i jedną dużą rabatę, ktora zapelniona jest tylko w malej części ale ponieważ maja tam być bukszpany to troche potrwa bo nie chce dać od razu majatku na formowane okazy
    na twe wspomnienie Wacław

    i komoda
    Ostatnio edytowane przez Kasiorek ; 21-06-2011 o 08:13

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Beauty muszę sie dokopać do kartonu z resztkami tapet, bo pojęcia nie mam ile zostalo ale to chwilke potrwa, bo u mnie totalny sajgon i mam część kartonów niedostepną

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Poczekam ...to nie jest taka pilna sprawa...potrzebuję dosłownie kawałek na położenie pod skosem.Szkoda mi kasy na kupno całej rolki.a wkurza mnie ,że tej tapety tam nie ma.

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    A masz ten sam odcień, taki lekko oliwkowy ?

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    O qrczę,chyba jednak mamy inne tapety,a myślałam ,że mamy takie same.To cały mój misterny plan padłmuszę kupić całą rolkę.

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    o i z Wacławem to od razu inaczej ... zdiwiłam się, że nie pozwoliłaś Wacławowi nas zaprosić do galerii ... za to nowa Kasia w avatarku ... wow
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    a mnie cieszy widok białych schodów (chociaż malutki) bo siedzą u mnie w głowie i za nic nie chcą wyjść
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    o i z Wacławem to od razu inaczej ... zdiwiłam się, że nie pozwoliłaś Wacławowi nas zaprosić do galerii ... za to nowa Kasia w avatarku ... wow
    Bo Waclaw opuścił juz dom i stoi teraz w jednej z galerii, ale mam go choc na zdjęciach

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    że dom ekstraklasa to się nie dziwię, ale zaglądając do mieszkania było wiadomo,
    że musi być i jest wyjątkowy, ale że ogród po roku może tak wyglądać
    chyba mój zaoram

  19. #39

    Domyślnie

    Kasiorku slicznie
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  20. #40
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar dagunia
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa/Włocławek
    Posty
    418

    Domyślnie

    wow podglądałam trochę dziennik... ale teraz efekt końcowy jest powalający Kasiorku kuchnia twoja mnie rozwaliła na łopatki ... cały domek jest przepiękny.
    Daga
    Mój jest ten kawałek podłogi ...
    Moje szare klimaty

Strona 2 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony