dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Które z poniższych ugrupowań uważasz za najmniejsze zło i ewentualnie ją poprzesz

Głosujących
66. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • SLD

    2 3,03%
  • SDPL

    3 4,55%
  • Samoobrona

    30 45,45%
  • PO

    16 24,24%
  • PIS

    3 4,55%
  • PSL

    1 1,52%
  • LPR

    1 1,52%
  • UW

    3 4,55%
  • UPR

    3 4,55%
  • Jagieli

    0 0%
  • 1 1,52%
  • 0 0%
  • 3 4,55%
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qura
    Cytat Napisał markus_gdynia
    LITOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

    TO BYŁO APOLITYCZNE FORUM. BŁAGAM NIE RÓBCIE TEGO.
    Jest tu tyle różnych tematów, że i ten się zmieści. Nie chcesz, nie czytaj.
    NIE BĘDĘ - OBIECUJĘ

  2. #22

    Domyślnie

    A dlaczego !@#$%^ znowu mniejsze zło. Przeciez od czasów Tymińskiego, a może nawet wcześniej za każdym razem wybirałem mniejsze zło. I do czego to doprowadziło.
    Ja dziękuję, już nie, zło to jednak zło, mniejsze, czy większe bez znaczenia zawsze pozostanie złem. A mnie naiwnemu marzy się normalnośc

  3. #23

    Domyślnie

    Karolf uogólniając, wszyscy politycy to szumowiny, krętacze i złodzieje. Niestety ktoś rządzić musi i taki urok demokracji, że to my wybieramy czy będzie to większy, czy mniejszy złodziej, taki z odrobina honoru czy zupełnie bez.
    Można z takiego wyboru zrezygnować i dać sobie przysłowiowy święty spokój, jednak nie zmieni to faktu, że ktoś rządzić będzie, ktoś go wybierze i będzie miał duży wpływ na nasze życie. Lepiej więc spróbować wybrać tego złodzieja, który widzi interes w tym, aby miał nas z czego łupić przez długi czas i nie obedrze do skóry.

    Co ciekawe dotychczas najgorsze rządy to rządy ugrupowań na literę S. Nie dopuśćmy aby następne ugrupowanie na S doszło do władzy.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qura
    ...uogólniając, wszyscy politycy to szumowiny, krętacze i złodzieje...
    ...oprócz ckwadrat-a!

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzegorz63
    Cytat Napisał Qura
    ...uogólniając, wszyscy politycy to szumowiny, krętacze i złodzieje...
    ...oprócz ckwadrat-a!
    Dzięki Grzegorz za zaufanie ale moja niegdysiejsza przygoda z polityką to było innego rodzaju zawodostwo - od drugiej strony mikrofonu .

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    zastanawia mnie jedno, większość osób tutaj sie wypowiadających poparłoby PO (ja też ). Nie znalazłem żadnego postu osoby opowiadającej się za Samoobroną. Z kolei z aktualnych wyników tej ankiety wynika że prawie co drugi z głosujących w tej ankiecie poparłby Samoobronę....wstydzą sie wypowiadać ?

  7. #27

    Domyślnie

    Dużo osób z samoobrony - ciekawe czy z aktywu partyjnego? Chyba tak skoro tak sie zaczeli budować. Co się będzie działo po wyborach wygranych przez samooborę. Budowlańcy! Głosujcie na Andrzeja I.

    Pytanko przy okazji mam; jak myślicie, jak zmienią się wasze dochody w przypadku dojścia do władzy PIERWSZEGO MULATA RP?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony