dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Kupno zbiornika na gaz propan butan (dolnoslaskie) + pomoc w wyborze kotla

    Witam,

    Pewnie bylo walkowane juz nie raz ale nie moge znalezc firmy badz prywatnego sprzedawcy zbiornikow podziemnych przydomowych na gaz propan butan na terenie dolnego slaska. Interesuje mnie zakup na wlasnosc zbiornika o pojemnosci 2700l (chyba ze sa mniejsze) wraz z instalacja.

    Dodatkowo chcialbym sie Was poradzic i zapytac co mozecie powiedziec na temat zestawu Viessmann Vitodens 200-W 19kw + podgrzewacz 120l + czujnik pogodowy. Mam mozliwosc zakupu w/w zestawu po promocyjnej cenie i interesuje mnie wszystko na jego temat.

    Czy w/w kociol dobrze sprawdzi sie z propan-butanem i czy rowniez latwo przestawi sie na GZ w niedalekiej przyszlosci...

    Dom 140m2 - sciany 24cm porotherm + 15cm styro - dach 20cm wlena pod dachowke + 10cm na strop + okna z pakietem 3-szybowym

    Dzieki z gory

    L
    Ostatnio edytowane przez Luccca ; 15-06-2011 o 15:41 Powód: dodatkowe informacje na temat domu

  2. #2

    Domyślnie

    Witam ponownie,

    Czy jest tak malo ludzi korzystajacych z gazu oraz kotlow viessmana czy nie chce sie Wam czytac mojego poematu?

    Nie jestem budowlancem i zalezy mi na Waszych opniach.

    Dzieki

    L

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luccca Zobacz post
    Witam ponownie,

    Czy jest tak malo ludzi korzystajacych z gazu oraz kotlow viessmana czy nie chce sie Wam czytac mojego poematu?

    Nie jestem budowlancem i zalezy mi na Waszych opniach.

    Dzieki

    L
    zapytaj się najbliższej małej prywatnej stacji gazowej kto im instalował i kto robi przeglądy -> tak będziesz miał firmę zajmującą się instalacjami. zbiornik nie musisz kupować w okolicy, dostarczą je wszędzie.
    desmear

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedz. Pozagladam do prywaciazy w okolicy.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    vitek80

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    tutaj masz ogłoszenia w kategorii kotły gazowe - z tego co widzę jest też jedna firma z dolnośląskiego. Z resztą w opolskim lub wielkopolskim możesz tez poszukać, ze 100-150 km spokojnie Ci przyjedzie ekipa i zrobi. Niektórzy instalatorzy gazowi jeżdżą po całej Polsce praktycznie.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzieki za linka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony