dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 3102

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArturoK4 Zobacz post
    Zaczynam więc szukać nowej elektrycznej kosiarki na kablu z nożem nie mniejszym jak 35 cm.
    Nie chcę żadnej spalinowej ani elektryka na akumulatorze, bo kabel w niczym mi nie przeszkadza a zakup wychodzi dużo taniej.
    Budżet na tą chwilę, to 600 zł.


    .
    Zrobisz jak uważasz ale podyskutowałbym nad tym stwierdzeniem że elektryczna wychodzi dużo taniej od spalinowej

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Zrobisz jak uważasz ale podyskutowałbym nad tym stwierdzeniem że elektryczna wychodzi dużo taniej od spalinowej

    To może napisz jakieś sugestie jeżeli tak jest,jakieś wyliczenia bo coś mi się wydaje że jest odwrotnie

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Zrobisz jak uważasz ale podyskutowałbym nad tym stwierdzeniem że elektryczna wychodzi dużo taniej od spalinowej
    Nie mam zamiaru się spierać, bo przy moim skromnym "areale" i tak wolę cichszego elektryka z ogonkiem

    Wracając do mojego pytania: czy ten podany przeze mnie model "AL-KO Comfort 34 E", jest dobrym wyborem czy takim sobie, ktoś z Was ma lub miał z nim do czynienia ?

    A może dołożyć 100 zł i wybrać model ciut większy "AL-KO Comfort 40 E" ?
    Ostatnio edytowane przez ArturoK4 ; 14-11-2020 o 18:53

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArturoK4 Zobacz post
    Nie mam zamiaru się spierać, bo przy moim skromnym "areale" i tak wolę cichszego elektryka z ogonkiem
    Ok, najważniejsze że wiesz czego chcesz i że ten wybór wg ciebie jest dobry.
    Cytat Napisał ArturoK4 Zobacz post
    Wracając do mojego pytania: czy ten podany przeze mnie model "AL-KO Comfort 34 E", jest dobrym wyborem czy takim sobie, ktoś z Was ma lub miał z nim do czynienia ?

    A może dołożyć 100 zł i wybrać model ciut większy "AL-KO Comfort 40 E" ?
    100 zł to nie duża różnica, pierwszą czy drugą jak kupisz trawę skosisz
    Co do wyboru to jak sam wiesz, bo już przerobiłeś kilka kosiarek w swoim życiu wybór jest ogromny dzisiaj, kupując kosiarkę zwróć uwagę na markową (czy to będzie renomowana firma czy tzw chińszczyzna która też jest dobra) abyś miał w razie problemu serwis i części.

  5. #5

    Domyślnie

    Po przeanalizowaniu sytuacji: kto u mnie kosi i jak do tej pory "operowało" się kosiarką przy rożnych przeszkodach - zdecydowałem się na zakup modelu "AL-KO Comfort 34 E".

    Odpowiadając na pytanie dlaczego akurat ta firma i ten model: bo nikt nie polecał mi innej a wyroby tej firmy w postaci przyczep i akcesoriów są mi bardzo dobrze znane i bardzo wysoko przeze mnie oceniane.

    Jest jeszcze jeden aspekt tematu o zakupie kosiarki do trawy teraz w połowie listopada. Moja dotychczasowa, zepsuła się w połowie koszenia trawnika a pogoda i warunki, dalej zachęcają mnie do koszenia

    Po zakupie i pierwszym koszeniu, podzielę się uwagami.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.269

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArturoK4 Zobacz post
    Nie mam zamiaru się spierać, bo przy moim skromnym "areale" i tak wolę cichszego elektryka z ogonkiem

    Wracając do mojego pytania: czy ten podany przeze mnie model "AL-KO Comfort 34 E", jest dobrym wyborem czy takim sobie, ktoś z Was ma lub miał z nim do czynienia ?

    A może dołożyć 100 zł i wybrać model ciut większy "AL-KO Comfort 40 E" ?
    Ja mam alco ale model 38 E 1300W z silnikiem indukcyjnym co ważne powiem tak mocna to kosiarka i bardzo dobrej jakości , kosi u mnie ok 9 arów od 10 lat zalety dodtkowe to mocna dmuchawa która ładuje kosz do pełna kosz też wykonany z plastiku nie jakiejś szmaty łatwy do opróżniania i utrzymania w czystości. Kosiarka wży 14 kg jest lekka łątwa do koszenia detali i zaułków. Gorąco polecam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony