dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 155
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 3100
  1. #1021
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mati8201
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Łukowa
    Posty
    104

    Domyślnie

    a czy macie doświadczenia z firmą
    castel garden

    W Tarnowie mam dostęp do serwisu
    Stigi
    Oleo- Mac
    Castel Garden
    MasterCut

    Oglądałem oleo-mac i sprawa wygląda tak
    model GV53
    z silnikiem B&S - 1750
    z silnikiem emka - 1500
    czy warto dopłacać do B&S

  2. #1022
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Pewnie że warto dołożyć w kupić z silnikiem B%S,a silniki są robione chyba 750 DOV w Chinach reszta nie,pisza tak ci co sprzedają Chińskie silniki ze względu na wysoka marżę na częściach a co za tym idzie większy zarobek

  3. #1023

    Domyślnie

    Warto to dołożyć do silnika Kawasaki lub Hondy
    jak ma być chińczyk no name to oczywiście lepszy B&S.
    A B&S ma chyba kilka zakładów w CHRL, więc wątpię żeby to były tylko 750 DOV. Zawsze można zadzwonić do Chabina i ich po prostu zapytać:

    http://chabin.pl/kontakt/



    p.s
    Ja nic nie sprzedaje

  4. #1024
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Do Kawasaki warto ale do Hondy to już bym polemizował,ale pisząc na temat wolę jednak B%S,ta Firma będzie a Chińskie nigdy nie wiadomo dziś są jutro ich nie ma chociaż cena jest niższa zawsze znajdą swoich zwolenników i jak tu kolega powiedział marża na częściach jest nie 20-30% tylko minimum 60%

  5. #1025
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mati8201
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Łukowa
    Posty
    104

    Domyślnie

    Panowie i Panie
    Dziś zrobiłem kolejny objazd po sklepach i marketach w celu zakupu kosiarki i sprawa wygląda następująco
    1. Oleo-Mac GV53 TK Allroad 4 silnik Emak K800 OHV - cena 1500 zł

    2. Oleo-Mac GV 53 TBX ALLROAD 4 silnik B&S Seria 625 - cena 1700 zł

    3. Castel Garden -XC 53 BSW4 silnik B&S 650 EXi series Ready Start - cena 1350 zł

    Gdzie zajadę to każdy mówi co innego
    w jednym serwisie powiedzieli zeby brać z B&S
    w kolejnym gość który ma same oleo -mac sprzedaje i serwisuje powiedział ze nie warto dopłacać do B&S i zeby brać Emak ponieważ sprzedaje ich dużo i niema z nimi problemów
    znowu w innym gdzie gosć miał z pięci firm kosiarki (min. oleo mac) mówił, że obudowa w OLEO MAC to tragedia
    i bądź tu człowieku mądry

    Każda opinia będzie mile widziana

  6. #1026
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rustin

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Usa
    Posty
    1.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Ja osobiście bym brał numer jeden. Ponoć kosiarka roku

  7. #1027
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mati8201
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Łukowa
    Posty
    104

    Domyślnie

    Sprzęt zamówiony w lokalny sklepie z serwisem
    Oleo-Mac GV53 TK Allroad 4 silnik Emak K800 OHV - cena 1470 z olejem
    do odbioru we wtorek
    Dziękuję wszystkim za pomoc

  8. #1028
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jaro4

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Śląskie
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    161

    Domyślnie

    Witam czy dobrym pomysłem będzie zakup kosiarki w Castoramie. Kosiarka oczywiście markowa AL-KO ale czy warto w casto.

  9. #1029
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Faktycznie w Oleomacu obudowy są słabe ale przy odrobinie szczęścia można trafić na "żle wykonaną" czyli lepszą,silnik wiadomo Chiński bez rewelacji ale i nie najgorszy i trzeba dbać o paliwo bo zaraz serwis zarobi,ogólnie jakość na poziomie średnim,ponadto piasta noża jest aluminiowa więc jak lekko nawet w coś uderzysz to zaraz będzie do wyniany,niektórzy wymieniają te piasty 3-4 razy e sezonie

    Widzę że mamy tu "psychofanatyka"który za wszelką cenę stara się wynieść pewną markę na wysokość "Jarusia"w pewnym obozie,no coż każdemu wolno pisać co uważa za stosowne lub jak ma w tym własny interes ale kosiarką roku to nigdy nie było i ne będzie z tą jakością wykonania i na szczęście ludzie na poziomie nie dadzą się nabrać
    Ostatnio edytowane przez zagorski-tomasz ; 03-04-2016 o 10:17

  10. #1030
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaro4 Zobacz post
    Witam czy dobrym pomysłem będzie zakup kosiarki w Castoramie. Kosiarka oczywiście markowa AL-KO ale czy warto w casto.
    Firma jak najbardziej tak ale dla tego że w Castoramie to ja bym nie kupował,lepiej iść do dealera i tak dokonać zakupu przynajmniej jak dobry dealer to wszystko ci wytłumaczy i pokaże aby kosiarka jak najdłużej działała bezproblemowo,podejrzewam że u dealera zapłacisz tyle samo a i sam model kosiarki będzie świeży bo do marketów często dają to czego sprzedać nie można

  11. #1031
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jaro4

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Śląskie
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    161

    Domyślnie

    Cytat Napisał zagorski-tomasz Zobacz post
    Firma jak najbardziej tak ale dla tego że w Castoramie to ja bym nie kupował,lepiej iść do dealera i tak dokonać zakupu przynajmniej jak dobry dealer to wszystko ci wytłumaczy i pokaże aby kosiarka jak najdłużej działała bezproblemowo,podejrzewam że u dealera zapłacisz tyle samo a i sam model kosiarki będzie świeży bo do marketów często dają to czego sprzedać nie można
    Tak myślałem, tylko w moim mieście nie ma dealera al-ko

  12. #1032
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    A szkoda bo kosiarki mają fajnie wykonane i dobre jakościowo tym bardziej że spalinowe robione są w Austrii,ew internet ale z dobrym instruktarzem

  13. #1033
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rustin

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Usa
    Posty
    1.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    zagorski sam jesteś sprzedawczykiem i wciskasz swoje kosiarki. Ja nie ma nic do tego co kto kupi, tylko czytam, oglądam i uzywam. czy to będzie stig czy inna , nie moja sprawa. ciebie już w spodniach pili bo nie twój towar

  14. #1034
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Jak chcesz coś reklamować rustin to daj ogłoszenie do gazety bo jak na razie nic sensownego nie napisałeś

  15. #1035
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rustin

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Usa
    Posty
    1.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    nie ma co reklamować bo nic nie sprzedaje w przeciwieństwie do ciebie, wiec zmień majty synku

  16. #1036
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    AL-KO super kosiareczki,dopracowane pod każdym względem,funkcjonalne i sporo nowinek technicznych pomagających w komfortowym koszeniu,produkowane w Austrii,jak wspomniał kolega brać w sklepie stacjonarnym lub przez internet a nie w markecie

    A pan rustin faktycznie żadnych konkretów tylko jakaś dziwna niczemu nie służąca reklama,słownictwo też niczego sobie,jakieś ziółka proponuję na uspokojenie

  17. #1037

    Domyślnie

    Posiadam kilka sprzętów ogrodowo-leśnych Husqvarna. Bardzo wytrzymały sprzęt. Polecam
    Stihl - ta sama wysokiej jakości półka.
    Nie jestem sprzedawcą tylko użytkownikiem. Sprzęty mam od kilkunastu lat.

  18. #1038
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rustin

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Usa
    Posty
    1.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    panie michalbyk a jakież to konkrety pan podał ? Super nowinki i produkcja w austrii ? Chyba jak im tam zawieziesz , żeby ci ja złożyli z chińskich części.

    99% opinii w tym temacie to wpisy ludzi którzy się nie zajmują kosiarkami tylko na własnych doświadczeniach bazują.
    sam mam kosiarkę olemaca i tak samo mogę pisać, super wykonanie, lekka, plastikowy kosz dzięki czemu lepiej nabijany do trawy, do odpalania nie potrzeba żadnej siły, wystarczy pociągnąć delikatnie starter i pali co jest plusem dla kobiet. Nóż do mulczowania itd itp.
    Lepsza opinia panie byczku ?

    powtarzam sprzedawczyki, nie muszę nic reklamować bo nie handluje niczym , jest to moja opinia i jak ktoś chce skorzysta.

  19. #1039
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Cytat Napisał rustin Zobacz post
    Super nowinki i produkcja w austrii ? Chyba jak im tam zawieziesz , żeby ci ja złożyli z chińskich części.
    .
    Nawet nie wiesz co piszesz,twoja wiedza kończy się na tym co ci inni powiedzą lub to co chcesz usłyszeć i do końca życia będziesz myślał że to prawda,zero praktyki,nie dopuszczasz myśli że "kupiłeś" coś niższej klasy niż AL-KO i widać zazdrość cię zżera,to jest to co Polaków wyróżnia,jak go oszukują to myśli że prawdę mówią i odwrotnie i,to teraz widać z ciebie wyłazi,nie przejmuj się jak ci się ta co masz rozsypie to zawsze będziesz mógł kupić AL-KO

  20. #1040
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Napisał rustin Zobacz post
    nie ma co reklamować bo nic nie sprzedaje w przeciwieństwie do ciebie, wiec zmień majty synku
    Nie chciałbyś mieć takiego "synka"buraczku bo wpie....dol co dziennie byś dostawał,tak jak pisze kolega micbyk nie wyżywaj się na innych żę masz nabyłeś coś słabszego( a może nie nabyłeś tylko popeline robisz) kto cie tam wie

Strona 52 z 155

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony