dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2137

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    Witam w te pochmurne, poniedziałkowe przedpołudnie

    Bdan, baardzo dziękuję za informacje o oknach. Nie miałam o tym bladego pojęcia. Mąż kategorycznie kazał zrezygnować Tym bardziej,ze nie mamy jakiś ogromnych wymagań.

    Ala, dziennika nie masz>? Podziwiam,ze sami sobie "dłubiecie"

    Martuchna, ubawiłaś mnie tym,ze działka piekna owszem, nam sie podoba, ale widziałam ładniejsze Tyle,ze coś za co. Zrezygnowalismy z pieknych widoków i lasków na rzecz bliskiej odległosci do sklepów, przychodni, przedszkola, szkoły itp.

    W sobotę bylismy na rodzinnym spacerze i przy okazji weszłam do sklepu z oknami i teraz czekam na wycenę Dupa jestem a nie negocjator, ale czas się tego nauczyć. Nie moze mąż wszystkiego robić,bo się biedak zajedzie. No więc postanowiłam ze okna są moje jesli dzieciaki pozwolą to podjadę dziś do oknoplastu. O ile dobrze kojarzę,to na ulicy,gdzie oknoplast,to jeszcze jest parę innych sklepów z oknami. Mam nadzieję,ze dam radę oblecieć wszystkie Najwyzej starszy zostanie z tatą, a ja młodszego do chusty i w drogę

    Mąż ma od dzisiaj dwa tygodnie urlopu. Urlop zaczął mu się od tego,ze po 7 pojechał do dwóch hurtowni budowlanych negocjować ceny. Mam nadzieję,ze wróci zadowolony

    A ja sobie uświadomiłam,ze rzutu nawet nie pokazałam

  2. #2

    Domyślnie

    A i jeszcze jedno.. to forum to skarbnica wiedzy.. gdybym wiedziala tyle co teraz to trochę inaczej by wygladał mój dom.
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony