dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2874

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamila i Marcin Zobacz post
    czemu uważasz, że lubi się "toto" psuć.. tez kupiłam płytę indukcyjną, ale mastercooka tylko, że mega wielką, bo aż 92cm z 5 polami grzejnymi.. wykupie za 150zł przedłużenie gwaracji i mam 5 letnią gwarancję producenta..

    R&K też się zastanawiam nad piekarnikim HOTPOINT ARISTON Luce FK 1041L P.20 X/HA albo HOTPOINT ARISTON FK 103ENP.20 X/HA
    i zdecydować nie mogę..

    PS idziesz z tymi kafelkami jak burza..
    W internecie duzo jest o awariach plyt, mozel lepiej kupic 2 oddzielne z np 2 palnikami
    Technik budowlany, ekspert w dziedzinie nowoczesnego budownictwa pasywnego minimalnym kosztem.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    o tym że płyty indukcyjne się psuja wiadomo - ale też jeśli ktoś wie co się psuje - można je tanio i szybko naprawić - na allegro sprzedają "zestawy naprawcze"
    nie ma co straszyć na zaś ....

    rano rozpocząłem dzień od obcięcia płyt KG w korytarzu (cokoły) , pozamiatania oraz zagruntowania podłogi , ostatnie 5 paczek płytek zostało ułożonych - salon w 99% kompletny, również wnęka na stół

    jutro płytek już nie kładę ... i to nie dlatego że mi się nie chce tylko dlatego że mi ich brakło - nawet nie chce mi się szukać wyliczeń i maila z zamówieniem , ale wygląda na to że płytki zamówiłem tylko do salonu i kuchni a nie doliczyłem korytarza - na szczęście mam znajomego co regularnie jeździ do łodzi - i w ciągu tygodnia pewnie dowiezie mi płytki - dzięki temu nie będę płacił za transport
    tak naprawdę na jutro zostały mi 3 płytki do docięcia i 1 płytka do pocięcia na cokoły do kuchni - tak by kuchnie wymalować i przygotować na tip to p do montażu mebli

    kolejną rzeczą jaką dziś zrobiłem to dociąłem płytki w pomieszczeniu technicznym i zafugowałem podłogę, jutro mycie płytek , do domycia też są płytki w przedsionku , sprzątanie garażu i fugowanie

    od ok godziny 16 razem z tatą założyliśmy rewizje na 2 rynny, oraz odprowadzenia w dół, wykopaliśmy rowy i w nich położyliśmy rury i całość z pieliśmy razem - jutro popołudniu ma padać - będzie test odprowadzenia wody z rynien - jeśli instalacja da radę zasypujemy ją - chodzi też oto by deszcz "zamulił" nieco piasek którym obłożyliśmy rury z 2 stron - jutro zrobię fotki i wrzucę do tego postu

    edit 2 fotki

    rów wykopany wzdłuż ściany wschodniej


    widok z 2 strony już po zmontowaniu wszystkich rur i kolanek - ziemia się osunęła


    tu na razie kończy się "instalacja"


    zasypane spusty rynnowe z rewizją


    do ułożenia pozostał styropian stanowiący opaskę anty wysadzeniową


    teściu obrobił z 1x narożniki przy drzwiach tarasowych , ja zapiankowałem kasetę od rolety , jutro pewnie teściu skończy te drzwi obrabiać , dodatkowo zapiankowałem otwór z kablami głośnikowymi na taras - Dandi lubi dziurawić mi dom ... grrr
    zrobił też 2 dziury na oświetlenie przy oknie kuchennym na zewnątrz - finalnie z tego oświetlenia zrezygnowaliśmy , ale dziury zostały

    jutro z teściem muszę zacząć robić półki pod umywalki - trzeba kupić obrysy i profile - przyda się później też zielona płyta

    edit 1:

    Cytat Napisał Kamila i Marcin Zobacz post
    R&K też się zastanawiam nad piekarnikim HOTPOINT ARISTON Luce FK 1041L P.20 X/HA albo HOTPOINT ARISTON FK 103ENP.20 X/HA
    i zdecydować nie mogę..
    skorzystaj z porównywarki modeli - do tego porównaj cenę i wszystko jasne

    http://pl.hotpoint.eu/sprz%C4%99t_ag...3296PL,73470PL
    Ostatnio edytowane przez R&K ; 11-05-2012 o 21:04 Powód: edit 1 - odpowiedz dla Kamili i Marcina, edit 2 fotki

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony