dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 144
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 2874
  1. #1001
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    dziękuje za nic niewnoszący wpis ... skoro już coś jest zrobione - a TY widzisz jakiś błąd to wskaż go proszę "palcem" a nie odsyłaj mnie do 500- stronnicowej encyklopedii bo nie mam jej zamiaru teraz studiować
    poddasze robione własnymi siłami (ekipa od KG pracuje na dole, płyty kręcili moi pracownicy na co dzień pracujący w innej branży) - jeśli chodzi Ci o narożniki i nie zachodzące na siebie płyty - mam tego świadomość

    popołudniu potwierdziłem zamówienie na płytki do garażu
    25 m2 Hiszpańskiej terakoty z wyprzedaży firmy Metropol Fenix Antracita 60x60
    cena za 1m2 39 zł cena katalogowa ok 32 Euro czyli kupione 3,5-4x taniej

    fotki katalogowe


    Ostatnio edytowane przez R&K ; 23-03-2012 o 19:32

  2. #1002
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kamila i Marcin
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Jarnołtówek
    Kod pocztowy
    48-267
    Posty
    1.501

    Domyślnie

    No ładnie, ja podobne do kuchni, a Ty do garażu.. To się nazywa burzujstwo nie no żartuje, ale kafle piękne
    Dom w daliach 4 - Opolskie - komentarze w dzienniku
    mieszkamy od 2.11.2012
    Pow.podłóg grzanych 190m2. Podłogi 10cm styropian λ=0,032, 20cm keramzytu pod chudziakiem. Ściany BK 24 (gęst.400)+20cm styropianu λ=0,032. Dach 30cm Superrock λ=0,035. Rekuperator, brak kominów. PC Sofath 9kW+MI134 (0,7kW) do CWU

  3. #1003

    Domyślnie

    piękne te płytki
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  4. #1004

    Domyślnie witam

    Mam pytanie bo nie widziałem ceny tej oczyszczalni ile kosztowała , i czy to biologiczna ?
    dom bliźniak ok140m2 ścisny styropian 10cm,podłoga styr.10cm , kominek pw sezon 8m3

  5. #1005
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamila i Marcin Zobacz post
    No ładnie, ja podobne do kuchni, a Ty do garażu.. To się nazywa burzujstwo nie no żartuje, ale kafle piękne
    Cytat Napisał aksamitka Zobacz post
    piękne te płytki
    nam tez się podobają ... garaż faktycznie będzie odbiegał od standardu ... ale z tym burżujstwem bym nie przesadzał- zobaczymy jaki będzie stan zakupionych płytek - oby choć część nadawała się do położenia ... bo to też jakiś III gatunek - dlatego atrakcyjna cena

    Cytat Napisał IRENEUSZ KUBIK Zobacz post
    Mam pytanie bo nie widziałem ceny tej oczyszczalni ile kosztowała , i czy to biologiczna ?
    oczyszczalni jeszcze nie kupiłem - jest zamówiona i czekam aż producent będzie wybierał się w tą stronę Polski ... jego cena na ten model to 2999 zł+ transport w moim przypadku jakieś 100-150 zł

    dziś ok 6:30 pobudka i chwilę później byłem już na budowie ... przyjechał teściu i razem robiliśmy stelaż pod podbitkę
    udało się obrobić część konstrukcji przy murze pod listwę J na trzech bokach domu w tym cały przód (jak wiadomo nie jest to linia prosta jak w przypadku pozostałych 3 boków )

    edit: fotki
    początki prac



    tu widać paskudnie powpychaną wełnę prze moich pracowników - tuż przed założeniem podbitki będę ją poprawiał

    ściana południowa


    front domu


    ściana północna

    w ty pospiechu nie ściągnąłem druta którym przyczepione do rynny były rury od konia kozy, na ścianie widać paskudny zaciek od tych rur , w tyle widać wystającą rurę od czerpni WM , rura oczywiście do odcięcia

    we wtorek ciąg dalszy - zrobimy 4 bok - stronę wschodnią i rozpoczniemy układanie środkowych listew - okap mamy dość spory - długość podbitki to 99 cm - wykonaliśmy dziś 1 cięcie paneli i przymiarkę - ale montaż podbitki będzie może końcem przyszłego tygodnia lub w tygodniu przedświątecznym
    zanim ją położymy trzeba zmierzyć się z tematem obróbki okien , poprawić 1 warstwę elewacji w niektórych miejscach które podczas budowy uległy uszkodzeniu (siatka i klej) a następnie zagruntować i położyć tynk - dopiero po tym można przykręcać listwę J i układać panele
    w narożnikach zdecydowałem się na układanie w jodełkę - najbardziej mi podoba się takie łączenie
    w poniedziałek odbiorę płytki , pewnie je rozpakuje i sprawdzę co udało się kupić ... jeśli będzie OK rozpocznę walkę z wiatrakami .. czyli 1 w życiu samodzielne kładzenie płytek , sprawa tym bardziej trudna że płytki muszą być ułożone pod kątem ze spadkiem do odpływu liniowego
    tu powraca temat ocieplenia wjazdu (zmniejszenie mostka linowego pomiędzy bramą wjazdową a podłogą) wg projektu asolt'a - trochę mi się nie chce tego robić - ale jeśli się powiedziało A i B i C to trzeba dobrnąć do X, Y, Z (mam nadzieję że nie pominąłem liter z ogonkami, kropkami, kreskami itp)

    dziś ekipa Darka miała wolne
    do końca przyszłego tygodnia mają KG w całym domu zrobić na tip top
    w tygodniu przedświątecznym będę robił malowanie 1x by sprawdzić czy gdzieś nie trzeba poprawić
    po świętach będzie można zająć się malowaniem na gotowo , przyklejaniem tapet, kładzeniem tynków strukturalnych oraz przyklejaniem kamienia i montażem biokominka

    od ok 20 kwietnia do 10 maja mam czas na ogarnięcie podłogi w salonie, kuchni oraz korytarzu , między czasie jeszcze wykończenie 2 łazienek i WC i ... dom prawie gotowy ... ? tak ?
    Ostatnio edytowane przez R&K ; 25-03-2012 o 08:58 Powód: dodałem fotki

  6. #1006
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kamila i Marcin
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Jarnołtówek
    Kod pocztowy
    48-267
    Posty
    1.501

    Domyślnie

    no no no napięty grafik.. mocno trzymam kciuki oby się udało..


    chociaż nie powiem, nam też przydałoby się trzymanie kciuków ..
    Dom w daliach 4 - Opolskie - komentarze w dzienniku
    mieszkamy od 2.11.2012
    Pow.podłóg grzanych 190m2. Podłogi 10cm styropian λ=0,032, 20cm keramzytu pod chudziakiem. Ściany BK 24 (gęst.400)+20cm styropianu λ=0,032. Dach 30cm Superrock λ=0,035. Rekuperator, brak kominów. PC Sofath 9kW+MI134 (0,7kW) do CWU

  7. #1007

    Domyślnie

    Ojjj dawno mnie nie było a ja widzę że lecisz lecisz z robotą aż miło patrzeć no cóż przegoniłeś mnie ale mam nadzieję że w przyszłym tygodniu wejdzie kafelkarz i powalczy
    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?190289-W-90-dni-dooko%C5%82a-domu-)&p=4998718#post4998718] W 90 dni dookoła domu + komentarze [/url]
    O farbach wiem prawie wszystko
    PV 5,5kWp Połódnie 15x Longi Solar 0,37, na Froniusie
    O zamocowaniach też już coś wiem

  8. #1008
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar DEZET
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Dygowo
    Posty
    2.953
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Idziesz jak burza. Z płytkami sobie poradzisz- dobra poziomica, paca zębata i nie za dużo kleju.
    Swój pierwszy raz z płytkami mam za sobą (wc i łazienka od podłogi po sufit, do tego w skosach).
    Teraz wiem, gdzie mogło być lepiej- przyda się jak będę płytkował w domu, choć to jeszcze daleko.
    JAK IRYS POWSTAWAŁ

    Dom za 200k? - TAK, ale praca WŁASNA jest najważniejsza! Amen.

  9. #1009
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    piękny post nr 1000 w moim Dzienniku Budowy .....

    płytki odebrane , rozpakowane i posegregowane
    24 paczki x 3 szt = 72 szt
    rozmiar 60cmx60cm
    gatunek III
    cena 39 zł za 1m2

    uwagi po rozpakowaniu - BRAK


    pionowe płytki wg mnie nadają się do położenia w 100% - kryterium sortowania - brak uszczerbanych krawędzi po stronie wierzchniej

    w śród pionowych płytek 2-3 były takie


    płytki poziome - 7 szt (10%) posiadały takie ubytki






    Ostatnio edytowane przez R&K ; 26-03-2012 o 11:03

  10. #1010
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kamila i Marcin
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Jarnołtówek
    Kod pocztowy
    48-267
    Posty
    1.501

    Domyślnie

    Piękne.. te 2-3 sztuki z plamami to na docinki mogą iść te 7 zresztą też, lub przy ścianie
    Dom w daliach 4 - Opolskie - komentarze w dzienniku
    mieszkamy od 2.11.2012
    Pow.podłóg grzanych 190m2. Podłogi 10cm styropian λ=0,032, 20cm keramzytu pod chudziakiem. Ściany BK 24 (gęst.400)+20cm styropianu λ=0,032. Dach 30cm Superrock λ=0,035. Rekuperator, brak kominów. PC Sofath 9kW+MI134 (0,7kW) do CWU

  11. #1011
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar DEZET
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Dygowo
    Posty
    2.953
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Ooooo i niepostrzeżenie to ja Ci wbiłem 1000 na licznik Płytki piękne, aż szkoda do garażu .....
    JAK IRYS POWSTAWAŁ

    Dom za 200k? - TAK, ale praca WŁASNA jest najważniejsza! Amen.

  12. #1012
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    podjęta decyzja co do zlewozmywaka w kuchni i baterii







    po namowie Pawła (Piczmana) zamawiamy na spółkę cegłę klinkierową na słupki do płotu (wymóg pełne palety) model cegły Wienerberger model Frankfurt kolor antracytowo-niebieski, cegła drążona, strukturyzowana, piaskowana



    do przeliczenia tylko dokładna liczba sztuk i układ słupków

    wezwały mnie panie z US w sprawie rozliczenia VAT - kilka faktur wymagało opisania , na 1 produkt miałem fakturę zaliczkową a chciały zobaczyć fakturę ostateczną - czekam na nią - jak im dostarczę lada dzień odzyskamy kilka zł , pozycje które były błędne (nie podlegające zwrotowi Vatu pani wykreśliła)
    kasa ze zwrotu na waciki dla żony ... a tak naprawdę żona ma wybrać kanapę do salonu

  13. #1013
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    cegłę na płot zamawiamy w poniedziałek , do tego czasu (w czwartek?) Paweł ma otrzymać próbkę cegły od przedstawiciela

    Wojtek z Grześkiem skończyli dziś płytować łazienkę na górze
    Paweł cały dzień z papierem ściernym ściana po ścianie tarł, tarł a później znów tarł
    Waldek z Krzyśkiem wczoraj obkleili wszystkie ściany na poddaszy KG a dziś miedzy innymi były "bandaże"
    ja z Teściem skończyliśmy na ścianie wschodniej listwy przy murze pod listę mocującą "J" do podbitki i na 2 ścianach zrobiliśmy listwę środkową - niestety brakło materiału ... mam parę grubszych desek trzeba będzie je pociąć na listwy ... ale to za kilka dni ... na razie nie jest to pilne
    jutro c.d. ocieplania bramy garażowej i dokończenie obróbki styropianem okien, w piątek z teściem będziemy siatkować wszystkie narożniki

    wybrane są już baterie do umywalek, bateria 5 otworowa do wanny, kinkiety do korytarza i salonu oraz lampa nad stolik przy kuchni
    odnoszę wrażenie że z grubsza wyposażenie mamy ogarnięte
    szukam jeszcze tanich i w miarę ciepłych drzwi między garaż a przedsionek i garaż a PG - jakieś propozycje ? podpowiedzi ? mile widziane

  14. #1014
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    aby dziennik był dziennikiem ... należy uzupełniać go codziennie

    dziś obrobiłem kolejne 2 okna z zewnątrz - tzn przykleiłem styropian , obkleiłem też w połowie otwór od bramy garażowej - ale brakło styropianu grubości 1 cm - muszę sprawdzić dostępność na składzie budowlanym
    zostało jeszcze 1 małe 120x60 w łazience i obróbka Fixa w przedsionku z 1 strony i z 2 strony drzwi - ale nie mam jeszcze rolety zamontowanej więc musi to poczekać jeszcze jakiś czas ... 2-3 tyg , tynkowanie więc się opóźni a co za tym idzie robienie podbitki ...

    obciąłem wystającą rurę od czerpni do WM - teraz wygląda zdecydowanie lepiej ... żeby nie mówić że super


    chłopaki zakończyli płytowanie łazienki - dziś zobaczyłem efekty , koło okien na poddaszu poodcinałem folię ... jutro sprzątanie poddasza i 2 łazienek na dole , na górę trafią wszytskie resztki styropianu grafitowego, może w końcu ocieplę ścianki działowe miedzy częścią użytkową a nieużytkową

    ociepliłem dziś od wewnątrz 2 bok bramy garażowej - pozostałą mi jeszcze góra - to zadanie na jutro
    jutro też generalne porządki w garażu, trzeba wynieść wszystko, zamieść , zagruntować ... czwartek, piątek i sobota może bym poukładał trochę płytki ?

    teściu dziś dzwonił że dociął łaty - w przyszłym tygodniu skończymy stelaż pod podbitkę
    jutro lub pojutrze przyjeżdża wanna i ostatnia misa do łazienki na górze - będzie można zająć się stelażami pod umywalki, obsadzeniem wanny i zabudowaniem jej
    Ostatnio edytowane przez R&K ; 30-03-2012 o 15:39 Powód: dodałem fotke

  15. #1015
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar DEZET
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Dygowo
    Posty
    2.953
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Zlew śliczny, podobne oglądałem wczoraj w casto... i ceny jakby niższe niż w zeszłym roku. Bateria nie w moim guście- denerwuje mnie ta sprężynka, jednak układ uchwytu obok wylewki, jak najbardziej popieram- przy tradycyjnym uchwycie na górze wylewka wiecznie uciapana kroplami wody i potem plamkami po wyschnięciu . Wiem, wiem, można wytrzeć, ale... robić to po każdym użyciu kranu i zamoczeniu rąk... brrrr....
    JAK IRYS POWSTAWAŁ

    Dom za 200k? - TAK, ale praca WŁASNA jest najważniejsza! Amen.

  16. #1016
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kamila i Marcin
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Jarnołtówek
    Kod pocztowy
    48-267
    Posty
    1.501

    Domyślnie

    Cegiełka cudna

    Nie powiem mi także bateria się podoba.. zlew także.. mamy podobne gusta

    Dezet my ostatnio kupiliśmy właśnie zlew i baterie w castoramie.. a miałam brać z allegro, a okazało się, że mają takie same ceny na te modele co wzięliśmy
    Dom w daliach 4 - Opolskie - komentarze w dzienniku
    mieszkamy od 2.11.2012
    Pow.podłóg grzanych 190m2. Podłogi 10cm styropian λ=0,032, 20cm keramzytu pod chudziakiem. Ściany BK 24 (gęst.400)+20cm styropianu λ=0,032. Dach 30cm Superrock λ=0,035. Rekuperator, brak kominów. PC Sofath 9kW+MI134 (0,7kW) do CWU

  17. #1017
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Lobo_M
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Maczo-łajno
    Posty
    3.294
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    36

    Domyślnie

    oczywiście pytam o podbitkę
    jak to robiłeś pierw mocowałeś pionowe "zwisy" do krokwi, a do nich poziomą łatę? czy mier na ziemi skręcałeś zwisy z łatą, a potem całośc do krokwi? Jak sobie mieżyłeś, względem czego żeby szło to "maszynowo".
    Dziennik Budowy i Komentarze
    parterówka 152m2/12,8kW kable grzejne/Hajduk Volcano AT/WM-Bartosz/Galmet 120/MS-termo 3-szyby/ocieplenie: 25/25/50
    2011/2012: nCO 4108kWh + 1mp drzewa kominkowego; CWU 1825kWh
    2012/2013: nCO 4754kWh + 1mp drzewa kominkowego; CWU awaria podlicznika nowy licznik dziala od 04/2013
    2013/2014: nCO 3797kWh + 0,45mp drzewa kominkowego; CWU 1971kWh/rok
    2014/2015: nCO 3123kWh + 0,01mp drzewa kominkowego; CWU 2536kWh/rok

  18. #1018
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    obróbkę deski przy rynnowej mam zrobiona tak że będzie tam wchodzić jeden koniec podbitki - względem deski przyrynnowej ustaliłem poziom na elewacji domu , odjąłem 5m (grubość łaty) i wyznaczyłem długość pionowych "zwisów" - całość była wykonywana z rusztowania więc nie więcej niż 3 krokwie były w zasięgu rąk - takimi odcinkami wszystko było robione i na bieżąco sprawdzane (poziomy)

    tu ładnie widać jak przez zimę łaty wyschły i jak co niektóre powyginało - najgorsze poszły na środek - bo nie muszą być równe - nie ważne jakie są i jak zostały zamocowane - ważne że po prostu są ! i są wypoziomowane

    listwy przy murze będą jeszcze łączone płaskownikami za pomocą małych wkrętów



    dużo trudniejsze jest wyznaczenie "zwisu" środkowego - zrobiłem taką deseczkę która symulowała podbitkę - jedna strona wchodziła w szczelinę w obróbce przyrynnowej - 2 strona zrobiona tak by zahaczać ja od góry na listwie (normalnie podbitka przybijana będzie od spodu) po stronie elewacji - na to kładziony był mały kawałek łaty i na krokwi odznaczałem górny koniec łaty przybijanej w pionie


    rysunek który wkleiłem Ci w DB byłby aktualny gdyby podbitka była mocowana równolegle do ścian - przy wyborze sposobu jej mocowania trzeba wziąć 2 rzeczy pod uwagę - szerokość podbitki i ilość odpadków oraz względy estetyczne - tak jak pisałem u mnie szerokość okapu wynosi 99 cm
    długość 1 listwy to 4m - tak więc odpadków praktycznie nie będzie ! dlatego montaż prostopadły do ściany

    jutro może będę kończył (jeśli wiatru nie będzie) to pstryknę fotkę - bo nie wiem czy w sposób wystarczający to wytłumaczyłem

    układanie płytek w garażu przełożone na po świętach - w garażu mam kran z wodą - a woda non stop potrzebna ...

    Dandi dał d... i nie powiedział że brakło mu kabla do nagłośnienia - myśląc że skończył chłopaki połatali wszystkie otwory, które powycinał by móc poprzeciągać kabelki , właśnie dzwonił że jest na budowie i kończy ... chłopaki nie byli zadowoleni że znów będą łatać dziury i 3x podchodzić do szpachlowania i gładzenia ....

    w tygodniu przedświątecznym będę malował parter z 1x - później chłopaki będą nanosić ewentualne poprawki na ścianach i sufitach

    dziś w 80% zakończyłem ocieplanie bramy garażowej - nie wiem czy pisałem - ale montaż bramy .... nie ma nic wspólnego ze szczelnością i ograniczeniem strat ciepła ... byłe zamontować ... byle się trzymało ... byle działało .... chcesz mieć ciepłą bramę - uszczelnij ją sobie sam ...

    WC na dole posprzątane
    reszki KG zebrane w 1 miejscu
    styropian grafitowy zniesiony z całego domu w 1 miejsce na poddaszu - jutro lub w sobotę będę ocieplał nim ściany - muszę tylko mieć do dyspozycji (mojego) halogena i przedłużać - na razie potrzebny jest ekipie przy docieraniu ścian
    Ostatnio edytowane przez R&K ; 30-03-2012 o 15:44 Powód: fotki

  19. #1019
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Lobo_M
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Maczo-łajno
    Posty
    3.294
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    dziś w 80% zakończyłem ocieplanie ocieplanie bramy garażowej - nie wiem czy pisałem - ale montaż bramy .... nie ma nic wspólnego ze szczelnością i ograniczeniem strat ciepła ... byłe zamontować ... byle się trzymało ... byle działało .... chcesz mieć ciepłą bramę - uszczelnij ją sobie sam ...
    Z tego też fot mile widziane
    Dziennik Budowy i Komentarze
    parterówka 152m2/12,8kW kable grzejne/Hajduk Volcano AT/WM-Bartosz/Galmet 120/MS-termo 3-szyby/ocieplenie: 25/25/50
    2011/2012: nCO 4108kWh + 1mp drzewa kominkowego; CWU 1825kWh
    2012/2013: nCO 4754kWh + 1mp drzewa kominkowego; CWU awaria podlicznika nowy licznik dziala od 04/2013
    2013/2014: nCO 3797kWh + 0,45mp drzewa kominkowego; CWU 1971kWh/rok
    2014/2015: nCO 3123kWh + 0,01mp drzewa kominkowego; CWU 2536kWh/rok

  20. #1020
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar DEZET
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Dygowo
    Posty
    2.953
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Konrad, a podbitkę masz już kupioną, bo coś mi uciekło chyba... Ta "moja" biała ma 6m długości. Niedawno rozmawiałem z kolegą- kupił podbitkę "sidingową" - taka z pojedynczą ścianką - jest dość giętka, nie jak komorowa. Po ostatnich wiatrach gdzieś coś poderwało i cały kawał podbitki pofrunął... Być może coś mu źle zrobili, ale fakt- poleciało.
    JAK IRYS POWSTAWAŁ

    Dom za 200k? - TAK, ale praca WŁASNA jest najważniejsza! Amen.

Strona 51 z 144

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony