dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 28
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    alice

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    518
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie "Bziabzia" komentarze do dziennika Alice

    W tym wątku postaramy się w miarę możliwości odpowiedzieć na wszystkie ewentualne pytania, konstruktywną krytykę podziękować za cenne rady.
    Zapraszamy do wymiany poglądów

    Kasia, Tadek/Wojtek, Alusia

  2. #2

    Domyślnie

    Brawo, będę czytał i uczył się razem z Wami.

  3. #3

    Domyślnie

    Dawno tak dobrego języka na forum, gratuluję nie tylko stawiania czoła przeciwnością moi Przyjaciele, ale również lekkiego pióra. Czyta się na prawdę z przyjemnością.
    Mam skromną prośbę osobistą o fotki z cyfraka-cudaka

  4. #4

    Domyślnie

    Kasiu/Wojtku, dziennik się rozwija i fotki są, szkoda tylko, że będąc w czwartek nie zajechałem do Was.
    Mam pytanie:
    1.Beton, 2. Stal - cena + konkretnie o namiary tez proszę. Z pewnością Kasia wysondowała najlepsze rozwiązanie, poszedłbym waszym tropem.

    pozdrowienia

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Alice


    fajnie,ze zdecydowaliscie sie na pisanie dziennika....czekam na c.d

    Pozdrawiam

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    i jakie tempo
    oby tak dalej
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    alice

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    518
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    MIK, Teska, Magi dzięki za miłe słowa. Jak widzicie z samego dziennika ja jestem tą osobą od załatwiania spraw ,a mój małżonek od pisania o nich .Czyli wszystko tak jak powinno być zgodnie z naszymi zawodami i predyspozycjami.

    KAsia

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo fajnie się czyta ( sama pamiętam jak byłam nakręcona- zakręcona budową, andrenalina lepsza niż bungee ) , z ładnymi kolorowymi fotkami . SUPER!!! Doklejam się do innych śledzących Waszą budowlaną przygodę ! Trzymajcie się ! Życzę tylko pozytywnych wrażeń i prawdziwych fachowców ! Do miłego ..., mniemam zobaczenia!

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Witajcie - gratulacje z okazji rozpoczęcia dziennika.
    Pozdrowienia
    am

  10. #10

    Domyślnie

    Gratulacje!!!
    Praca wre, czyta się wspaniale (ja tak nie umiem, więc dziennika nie mam). Zdjęcia rewelacyjne!!! miło mi poznać mika99 (na zdjeciu), z którym często "wymieniamy" uwagi. Życzę wszystkiego dobrego!!!

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    ale jesteście szybcy !!!!! nieźle nastukaliście ...czytałam i czytałam....a jak już przeczytałam to czekam z niecierpliwością na cd

    pozdrawiam

  12. #12

    Domyślnie

    Ja też się cieszę. Kolejna zajmująca super nowela budowlana.

  13. #13

    Domyślnie

    Alice No ja rozumiem, że budowa, że brak czasu itd ale dopisz coś do dziennika. Jakieś newsy, doświadczenia. Normalnie czekam i czekam
    Wygląda na to, że nie ma rzeczy niemożliwych...

  14. #14

    Domyślnie

    Witam, tak jak przedmówcy też za jednym zamachem przeczytałam Twoją "nowelę" zwłaszcza, że miesiąc temu kupiliśmy działkę w Jabłonnie w szczerym polu przy ul. Chotomowskiej (no, w niedalekiej odległości od samej drogi) i uczymy się z tutejszych "lektur" co robić dalej, żeby się przyuczyć do "zawodu" - inwestor. Chciałam zobaczyć lokalizację grupy chotomowskiej, bo mam blisko ale klikając w kwadraciki na mapce nic mi nie wchodzi. Czy coś robię nie tak?

  15. #15

    Domyślnie

    Kasia, Tadek proszę o nowości z budowy !

    Cytat Napisał Ewa Wójcik
    Witam, tak jak przedmówcy też za jednym zamachem przeczytałam Twoją "nowelę" zwłaszcza, że miesiąc temu kupiliśmy działkę w Jabłonnie w szczerym polu przy ul. Chotomowskiej (no, w niedalekiej odległości od samej drogi) i uczymy się z tutejszych "lektur" co robić dalej, żeby się przyuczyć do "zawodu" - inwestor. Chciałam zobaczyć lokalizację grupy chotomowskiej, bo mam blisko ale klikając w kwadraciki na mapce nic mi nie wchodzi. Czy coś robię nie tak?
    Nie wszyscy mamy pozakładane już własne stronki w necie , ale trochę czasu wolnego (jesienią pewnie) i będzie grało. zapraszam do klubu naszej grupki każdy pomoże...

  16. #16

    Domyślnie

    czołem
    serdecznie prosimy o worek RAD jak tu zacząć,jakie kroki poczynić,i co po drodze załtwiać by muc zostać jadnym z was DUMNYCH WŁAŚCICIELI swego miejsca na ziemi.
    cel w tym roku mamy prosty ziemia <jabłonna,Dombrowa chotom.albo ..........>
    serdecznie dziękujemy i będziemy w czuwaniu na forum

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    alice

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    518
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Wreszcie uzupełniłem nasz dziennik budowy
    Przepraszam za zwłokę, ale..... (jak przeczytacie dziennik to skojarzycie dlaczego).
    Ci co buduja wiedzą o co chodzi, a Ci co dopiero się szykują, przeżyją to na własnej skórze
    Na dodatek, po sprzedaży mieszkania stracilismy na kilka tygodni dostęp do netu (pracy nie liczę, bo - przynajmniej w moim przypadku - nie mam praktycznei szans wejść na dłużej niż kilka minut dziennie).
    No ale dorobiliśmy się z braku laku neostrady u teściów więc sytuacja powinna się poprawić.
    Pozdrawiam.

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    no nie było Was nie było...ale teraz idziecie jak burza fajnie że dopisany cd. Trzymam kciuki za następne etapy i pozdrawiam

  19. #19
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    alice

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    518
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Ivonesco

    Dzięki za miłe słowa.

    Kasia

  20. #20

    Domyślnie

    Ciąg dalszy budowa story przeczytałem w kilka minut
    Chciałoby się powiedzieć - jednym tchem...
    To kawał(ek) dobrze skrojonej fabuły.
    Jestem pod wrażeniem i treści i determinacji na placu boju.

    Do soboty

    Jacek
    Wygląda na to, że nie ma rzeczy niemożliwych...

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony