dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kaktus24

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Tarnów - Kraków
    Posty
    8

    Domyślnie Co sądzicie o tej firmie ?

    Witam
    Planuję zakupić dom który robią w fabryce i składają na miejscu w 1,5 msc do stanu zamkniętego z oknami grzejnikami kominem gazowym bramą garażową i drzwiami frontowymi razem z płytą fundamentową. Efekt końcowy z zewnątrz taki jak na projekcie jedynie co bym zmienił to izolację styropianową na 10 lub 15.

    Co sądzicie o takim domku :

    http://www.domymax.pl/domy/projekt/14/max-9-z-garazem

    mam nadzieję że nie robię reklamy

    Czy ktoś korzystał z ich usług ? Ew coś słyszał itp ?? Pokazywali ich w tvn turbo w programie polak potrafi.

    Opinie mile widziane

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zbyszek57
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    wioska budowlana
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    770

    Domyślnie

    kilka pytań- konstrukcja ścian? czyli tzw przekrój....oraz ,, ILE za montaż.. bo znam firmy, ktore maja tanie domy ale i transport kosztuje i nadzór i montaż i pracownicy i kwatery i przyłącza i osprzęt i ect...
    dodaj piec..dodaj szambo dodaj studnie, osprzet w domu i inne i dostaniesz cene końcową..ktora byc moze nie bedzie juz tak atrakcyjna...

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kaktus24

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Tarnów - Kraków
    Posty
    8

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o kontrukcję ścian to na ich stronie jest to pokazane jak to wygląda. Montaż jest w cenie, jedynie policzyli mi 23 000zł za transport z bielska do tarnowa czyli w sumie 228tys, z tego co mi się wydaje to to jest to cena już za wszystko. Te 23tys za transport to pewnie i w tym wliczone jest albo dojazd pracownikow na plac budowy albo jak gdzies dalej to i nocleg.

    Wiem że przyłącza, piec i wykończenie domu też kosztuje Ale odrazu szukam działki z mediami na działce. Chociaż takiego domu nie da się wybudować tradycyjnie w takiej cenie a przede wszystkim w takim czasie.

    Chociaż nie pytałem ile wyniesie cena tylko czy ktoś z forumowiczów już korzystał z tej firmy Ale szukając w necie znalazłem odpowiedź Ale mimowszystko dzięki za zainteresowanie

    Pozdrawiam

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zbyszek57
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    wioska budowlana
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    770

    Domyślnie

    powodzenia...

  5. #5
    Kaina
    Guest
    Kaina

    Domyślnie

    jeśli mogę się wtrącić, widziałam taki dom na placu budowy jak go ee składali? Budowali? I osobiście natychmiast mi się odwidziało. Zanim się zdecydujesz poszukać możliwości zobaczenia domu np rok po budowie. Dobra firma sama powinna wysłać do domów swoich klientów

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaktus24 Zobacz post
    Bez kominka?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony