dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    RobWan

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    2

    Domyślnie Rekuperatr- który wykonawca? Wielkopolska

    Witam.

    Ktoś poradzi jaką firmę zaprosić do wykonania wentylacji z rekuperatorem?
    Firm wiele w okolicy. Okolice Wrześni,

    Robert

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kurt76
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Środa Wielkopolska
    Posty
    821

    Domyślnie

    San-Gaz z Jarocina, przedstawiciel Bartrosza. Dobrzy merytorycznie moge polecic z autopsji.
    Dom z poddaszem, dach dwuspadowy, brak kominów, brak garażu, 165 m2 po podłodze. Ytong 600 24 cm, cokół 12 cm EPS100 0,038, podłoga 20 cm EPS100 0,038, ściana 25 cm EPS70 0,040, okna 3-szybowe 0,5 w warstwie ocieplenia JB-D, dach 36 cm wełna 0,033, WM Bartosz bez GWC, ogrzewanie Dimplex DuoHeat, brak kominka, okien połaciowych, schody i taras oddzielone od budynku. PV 9,4 kWp SolarEdge + Hoymiles. Szacunkowe zapotrzebowanie na energię 36 kWh/m2.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pisanka

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam,
    polecam z czystym sumeniem firme poznańska PROVENTIS. Bylam zaskoczona i profesjonalizmem i podejsciem do klienta. W trakcie budowy domu napotkalismy z mezem cala game "niespodzianek" ze strony "fachowcow". W tym przypadku naprawde mielismy farta. Terminowo, solidnie, cena takze rozsadna. Od wykonania projektu do instalacji zadnych wpadek. A przede wszystkim uczciwie. Wiem tylko, ze pracuja na centralach firmy PROVENT z Opola - to ponoc prekursor w temacie rekuperacji. Podaje strone do faceta z poznania- pamietam tylko, ze ma na imie Tomasz www.proventis.pl. tel: 601708391.Polecilismy takze znajomym, ktorzy juz mieli taka wentylacje ale nie dzialala jak powinna ( cos im tam buczalo). takze poprawil i dal gwarancje na swoja prace. Sa zadowoleni. Powodzenia. Ania z Suchego lasu.

  4. #4

    Domyślnie

    kolejny amator darmowych reklam, jednym kontem markuje problem by drugim się zareklamować, straszliwie płytkie Tomaszku...

  5. #5

    Domyślnie

    provent to akurat niezbyt szczęśliwy wybór
    to tylko moje zdanie, być może błędne więc niech mnie ktoś naprostuje, jeśli uraziłem kogoś to niezamierzenie i za to przepraszam

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pisanka

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    4

    Domyślnie zawiść rzeczą ludzką

    Cytat Napisał edde Zobacz post
    kolejny amator darmowych reklam, jednym kontem markuje problem by drugim się zareklamować, straszliwie płytkie Tomaszku...
    Spojrzalam dzisiaj na forum...bo dom ku wykończeniu ale ciągle zainteresowanie muratorem mamy...hmmm...zaskoczona jestem zlośliwością i brakiem przychylności. Pisalam kiedyś że wentylacje robil na proventis i że jesteśmy zadowoleni. To fakt, a nie żadna tania reklama. Dlaczego slowa pochwaly tak bolą innych? bo sami są dyletantami? to taka polska mentalność. Nasi znajomi z mosiny także mają już proventisu wentylację i są bardzo zadowoleni. Gdyby ktoś potrzebowal opinii a nie reklamy to chetnie zapraszam na ogladanie. My także oglądaliśmy dziela fachowcow (plytki) i uważam że to jedyna "namacalna" droga, a nie frustracje zazdrośnikow czy konkurencji zapraszam na priv: [email protected]

    PS
    Szukam dobrego i solidnego stolarza

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    lesz

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    poznan
    Posty
    363
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ludzie maja dosc natarczywej reklamy, w dodatku udawanej przez "osobe", a realnie reklamujacej 1 firme :/
    mozna prosic o skasowanie watku, bo nic nie wnosi na force?

    1. odkopanie watku z 2011, 2. obecnosc na force to trzy posty, kazdy spiewajacy piesni pochwalne o provent...
    nuda w dluugi weekend w firmie? czy szef dal urlopy z prikazem: polatajcie po necie i pozachwalajcie nas?
    Nie mam polskich znakow, przepraszam, ale pisze bez ogonkow

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    blazi_85

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, troszkę odkopię temat, ale również szukam firmy wykonującej instalacje WM na terenie Wielkopolski. Czy ktoś może polecić kogoś sprawdzonego i nie za drogiego?

    A moż zna ktoś firmę LS-Instal Wiesław Powała? Interesuje mnie reku Brookvent, a ta firma jest ich autoryzowanym przedstawicielem.

    Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.

  9. #9

    Domyślnie

    odkopuje temat
    Ktoś poleci rzetelną firmę o montażu systemu wentylacji mechanicznej?

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kerth

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Okolice Poznania
    Posty
    55

    Domyślnie

    rekuperatory.pl - mają też przedstawiciela pod Poznaniem.

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gentoonx
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa ale uciekam na wieś
    Posty
    4.061

    Domyślnie

    Cytat Napisał Giena24 Zobacz post
    odkopuje temat
    Ktoś poleci rzetelną firmę o montażu systemu wentylacji mechanicznej?
    masz kupę kasy do wsadzenia psu w dupę to słuchaj takich postów jak ten poniżej twojego

    do @kerth - przestań pieprzyć

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kerth

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Okolice Poznania
    Posty
    55

    Domyślnie

    W sensie dlaczego niby? Ja jestem z wielkopolski i chcę rekuperator od nich. To źle?

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gentoonx
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa ale uciekam na wieś
    Posty
    4.061

    Domyślnie

    Poszukaj tu i na forumbudowlanym opinii o nich - to się dowiesz - nie bądź leń

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kerth

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Okolice Poznania
    Posty
    55

    Domyślnie

    Szukałem - a przynajmniej próbowałem. Znalazłem parę opinii, że są drodzy ale bardzo dobrzy. Cholera by Cie wziela a już chciałem umowę podpisywać i teraz nie wiem czego szukać.

  15. #15
    Banned
    Tomasz Brzęczkowski

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-716
    Posty
    12.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał kerth Zobacz post
    W sensie dlaczego niby? Ja jestem z wielkopolski i chcę rekuperator od nich. To źle?
    Jak dla kogo. Dla nich zapewne super. Oni za dom 150m2 ze styropianową centralą potrafią nawet z 10 000 krzyknąc!
    ale bardzo dobrzy
    jeszcze niedawno, blacha i trójniki.

  16. #16
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kennaanna

    Zarejestrowany
    Feb 2024
    Skąd
    United States
    Kod pocztowy
    77-005
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cześć Robert,

    Możesz rozważyć zaproszenie firmę specjalizującą się w instalacji systemów wentylacji z rekuperatorem z okolic Wrześni. Możesz zapytać o referencje i porównać oferty, aby wybrać najlepszą opcję dla Ciebie.
    rice purity

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony