dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 42

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał safokir Zobacz post
    Witam,
    gdzieś słyszałam,( wtedy budowa domu była tylko mglistym punktem) ze jest cos takiego jak firma powiedzmy ochroniarska, z która podpisuje się umowę a już ona podejmuje decyzje która firma z danego terenu będzie jezdzila do interwencji.
    Są takie firmy. Ja na przykład korzystałem z usług SMA i sam mogłem sobie wybrać, która firma ochroniarska będzie mnie "obsługiwać". To dość fajne rozwiązanie, bo możemy wybrać taką, która najbardziej nam pasuje - np. ma siedzibę najbliżej nas. Ja tam jestem zadowolony i trochę spokojniej się śpi, jak się ma alarm w domu (działa chociażby na umysł).

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Maanniutek
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    251

    Domyślnie

    Powiem tak jeśli chodzi o firmę ochroniarską to niektóre ubezpieczalnie wymagają jej do ubezpieczenia od kradzieży. Oczywiście jest to tylko utrudnienie dla złodzieja że ma ograniczony czas jednak jak będzie chciał to zrobić szybko i sprawnie to żaden alarm i firma ochroniarska go nie powstrzymają. Agencje ochrony biorą teraz tak małe pieniądze ok 30 pln netto że warto podpisać umowę. SMA to pośrednik a i tak możesz sobie wybrać taką jaka Ci pasuje, a nawet można podpisać umowę z 3 naraz. Dobrym rozwiązaniem są kamery jak już parę osób wspomniało, pozwala to zarówno kontrolować czy firma ochroniarska spełnia swój obowiązek jak i może być dodatkowym atutem nagranie włamania dla Policji. Kolejną fajną rzeczą jest nadajnik GSM który powiadomi nas bezpośrednio o wystąpieniu alarmu, usterki itp rzeczach.
    Ktoś wspomniał ze żeby powiesić tablice obiekt chroniony trzeba mieć pozwolenie danej agencji otóż nie trzeba handlowcy sami to wieszają na obiektach żeby przyciągnąć klienta

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony