dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Wymiary działki

    Witam!
    Mam pole, które chcę odrolnić i podzielić na działki. Wymiary mojej rolnej działki to 32 m x 700 m. Drogę dojazdowa do działek planuję wzdłuż działki - odejdzie 5 m. Podzielone działki miałyby 27 m x iles tam (wg życzenia). Więc byłyby bardziej "szerokie" niż głębokie.
    Moje pytanie: Czy na takie działki znajdę kupców? Ogród musiałby być z boku, a nie z tyłu domu.
    Okolica spokojna. Las w pobliżu. Droga asfaltowa.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    To zależy gdzie znajdują się te działki.

  3. #3

    Domyślnie

    30 km na północ od Warszawy. Duża wieś, kościół, sklepy.
    Raczej chodzi mi o to, czy takie wymiary działki nie są utrudnieniem w sprzedaży. bo wiadomo, ze kształt i wymary działki pociągają za sobą wiele - np. wybór projektu domu.
    Ostatnio edytowane przez olinek okrąglinek ; 14-08-2011 o 12:06

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    27m to całkiem sporo więc problemów z wyborem projektów kupujący mieć nie będą.A i długość np. 35m jest wystarczająca dla przeciętnego człowieka który nie ma chęci "uprawiania" ogrodu

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za pocieszające słowo... Za pieniądze ze sprzedazy chcemy zbudować swój domek...

  6. #6

    Domyślnie

    dobrze byłoby jakby droga/wjazd nie był od południa - wtedy jest generalnie trudniej trochę z doborem projektu

  7. #7

    Domyślnie

    Droga dojazdowa do działek byłaby od wschodu (za takim rozwiązaniem bym optowała), ew. od zachodu.
    A własnie - mam wpływ na to, na którym boku działki byłaby ta droga dojazdowa? Czy gmina moze mieć swoją wizję? dodam, że na razie tam sa same pola.

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Popytaj w urzędzie. Najlepiej z pozycji płaszczaka - to ich dowartościowuje.

  9. #9

    Domyślnie

    Ogród z boku to nie przeszkoda, dziś jest wiele projektów, które można dopasować do działki. Dla mnie jednak ważne byłyby kierunki świata. Optymalnie byłoby, gdyby ogród znajdował się od strony wschodniej, bądź południowej, ale to moje zdanie. Ja inną działką nie byłabym zainteresowana.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony