dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: o tym forum

  1. #21

    Domyślnie

    brunet wieczorową, wątek słuszny. Wiele osób nie zadaje pytania aby przez "fachowców" nie zostać wprowadzonych w błąd.
    Problemem tkwi w wypowiedziach osób które próbują dla korzyści finansowych własnych, lub danej branży wprowadzać w błąd.
    Wiele osób na forum negowało moja wypowiedź że mam ekipę do SSZ za 29 tys. zł bez dachu.
    Po pierwsze że partacze, ja kłamię itd. Po co? Aby uzmysłowić "zielonym" że dom stawiamy za 60 tys zł (takie oferty miałem)
    Ekipę mam z polecenia, celująco wykonują swoja pracę, doradzają. Na moja budowę na etapie szalunków do fundamentu przychodzili ludzie z okolicy podziwiać fach w rękach majstra. Tak szalunków - mało kto pewnie za to by się zabrał
    Na szczęście forum majster nie czyta i ceni swoja pracą na tyle ile jest warta !!!

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar brunet wieczorową
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    982
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał pirawawa Zobacz post
    brunet wieczorową, wątek słuszny. Wiele osób nie zadaje pytania aby przez "fachowców" nie zostać wprowadzonych w błąd.
    Problemem tkwi w wypowiedziach osób które próbują dla korzyści finansowych własnych, lub danej branży wprowadzać w błąd.
    Wiele osób na forum negowało moja wypowiedź że mam ekipę do SSZ za 29 tys. zł bez dachu.
    Cena zbliżona do mojej. Ja mam zapłacić 28kzł, ale z więźbą. Przy czym u mnie mniejszy dom i prostszy od Twojego.

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja płacę podobnie, razem ze stropodachem.

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar brunet wieczorową
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    982
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Czy tylko ja mam wrażenie, że zibik powrócił pod nowym nickiem?

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar brunet wieczorową
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    982
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Zibik, pomimo całej swojej bezinteresownej nieżyczliwości, w jednym miał rację…

    Pamiętam jak dziś, lipcowa noc, ja brodzę w gumiakach po glinie w wykopie i pompuję resztki wody i nagle słyszę jakiś plusk. Pomyślałem, że żaba. Gdy woda jeszcze bardziej opadła, moim pełnym zdumienia oczom ukazał się przedziwny widok: ryby! Duże ryby, największe miały po 15cm długości. Mimo całego tragizmu sytuacji i problemów z budową, uśmiałem się i wspomniałem na słowa zibika, który pisał wtedy na forum coś o zarybianiu mojej działki.

    Tak się wtedy złożyło, że te rybki dożyły aż do połowy września (czyli 2 miesiące mieszkały na mojej działce) czyli do momentu gdy pogoda łaskawie pozwoliła na wznowienie prac. W lato wodę pompowałem, ale wtedy tak się nieszczęśliwie składało, że co wypompowałem to zaraz napadało jeszcze więcej, więc ryby przetrwały. To co pogoda zabrała w lato, jesienią podwójnie oddaje – pogoda była i do tej pory jest wręcz wymarzona do budowania. Pierwszy etap mojej budowy wkrótce się kończy. Od wiosny ruszam z instalacjami i stolarką.




Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony