dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 95

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Czy warto kupic lodówkę typu SDS?

    Witam,
    jesteśmy w trakcie projektowania kuchni i nadszedł czas wyboru sprzętu AGD. Od poczatku nie wyobrażaliśmy sobie innej lodowki jak side by side, jednak po obejrzeniu jednego z modeli Samsunga nasz czar prysł...strasznie wąskie półki i tak naprawde nie wyglądała ani na porządną lodówkę, ani zamrażarkę.Zastanawiamy się czy wszystkie te modele faktycznie są tak niepraktyczne w środku?(firma nie ma znaczenia- na żywo tylko Samsunga widzieliśmy)czy w ogóle jest sens takową kupowac?jakie są wasze doświadczenia?

    drugie pytanie też do doświadczonych: jak jest z użytkowaniem czarnego sprzętu agd?faktycznie wszystko widac?

  2. #2

    Domyślnie

    chcesz szerokie półki i praktyczny zamrażalnik to kup któryś z czterodrzwiowych modeli Sharp'a. Lodówki są superpraktyczne, energooszczędne i mało awaryjne. Niestety cena nie jest najniższa.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SJF800SP(SL)..jpg
Wyświetleń:	594
Rozmiar:	9,2 KB
ID:	40675   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SJF800SP(BK)1..jpg
Wyświetleń:	472
Rozmiar:	9,2 KB
ID:	40676   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SJF78PEBE..jpg
Wyświetleń:	383
Rozmiar:	28,8 KB
ID:	40677   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SJF73PESL..jpg
Wyświetleń:	348
Rozmiar:	24,6 KB
ID:	40678  
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darpiot Zobacz post
    chcesz szerokie półki i praktyczny zamrażalnik to kup któryś z czterodrzwiowych modeli Sharp'a. Lodówki są superpraktyczne, energooszczędne i mało awaryjne. Niestety cena nie jest najniższa.
    Darpiot, widzieliśmy te lodówki są super, jednak masz racje co do cen...zastanawiam się, czy w tej cenie nie lepiej kupic zwykłą lodówkę, a do tego zamrażlke osobną bo na nią bedziemy miec miejsce w spiżarni.

  4. #4

    Domyślnie

    moim typem długo był czterodrzwiowy sharp ale zdecydowaliśmy, że dla dwojga wystarczy mniejsza. I tak zakupiliśmy Siemensa model KG46NH70 o szer 70cm czyli 10cm szerszą niż standart. Lodówka ma 185cm wysokości. Jeżeli chcesz większą to KG49NH70 - 200cm wys. Bosch ma też takie bliźniacze produkty.
    Cena tej niższej 2700zł z dostawą ze sklepu internetowego
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	23afa144d2f90574e0&#.jpg
Wyświetleń:	507
Rozmiar:	10,5 KB
ID:	40805   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2cd2e79cfff3da9a35.jpg
Wyświetleń:	604
Rozmiar:	23,3 KB
ID:	40806   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d095fa2b7272666d62&#5.jpg
Wyświetleń:	399
Rozmiar:	22,0 KB
ID:	40809  
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  5. #5

    Domyślnie

    Też planuję zakup lodówki SBS i po długich poszukiwaniach i lekturze w sieci zdecydowałem się na Beko GNE 114610FX. Ma dobre opinie, niezła cenę i jest ogromna. Nie posiada środkowego słupka i dzięki temu jest w niej dużo miejsca. Na żywo wygląda także przyzwoicie.

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    jak dla mnie jedynym argumentem przemawiającym za SBS jest kostkarka...można ją dostać także w niektórych modelach liebherra, ale cenowo przebija on część SBS...poza tym chyba dla dużej rodziny, bo do 4-5 osób zwykła lodówka 200cm starcza aż nadto...

  7. #7

    Domyślnie Lodówka side by side czy jednodrzwiowa?

    Spotykam wśród wielu swoich znajomych lodówki side by side jednocześnie spotykam się w rozbieżnymi opiniami na temat lodówek side by side.

    Pytanie do użytkowników takich lodówek czy warto było kupić taką lodówkę?
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo ciekawych informacji można się dowiedzieć o side by side na tej stronce, przy okazji można zgarnąć fajne nagrody

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał megi24 Zobacz post
    Bardzo ciekawych informacji można się dowiedzieć o side by side na tej stronce, przy okazji można zgarnąć fajne nagrody

    Nie działa to przekierowanie?????

    Zapodaj linka jeszcze raz.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  10. #10

    Domyślnie

    Też się zastanawiam, co będzie lepsze dla rodziny 2+2. Obecnie mamy dość dużą lodówko-zamrażarkę wolno stojącą 1-drzwiową.
    Moja koleżanka jest z side-by-side bardzo zadowolona, twierdzi, że często korzystają z dystrybutora wody i kostkarki.
    Z tego co na szybko porównałam, to zużycie energii jest ok. x2

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał bettka Zobacz post
    Też się zastanawiam, co będzie lepsze dla rodziny 2+2. Obecnie mamy dość dużą lodówko-zamrażarkę wolno stojącą 1-drzwiową.
    Moja koleżanka jest z side-by-side bardzo zadowolona, twierdzi, że często korzystają z dystrybutora wody i kostkarki.
    Z tego co na szybko porównałam, to zużycie energii jest ok. x2
    Ale są np. lodówki jednodrzwiowe z automatyczną kostkarką.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Nie tak dawno zastanawiałem się na lodówką side-by-side, ale kupiłem 70cm szerokości klasyczną z dużymi szufladami na dole. Po prostu dla mnie praktyczniejsze jest wrzucanie mrożonek do szuflady(własna produkcja).Side-by-side jest praktyczniejszy do przechowywania mrożonek żywności wysokoprzetworzonej - w pudełkach. Ale tego akurat nie używam. Dlatego dla mnie wybór był prosty.

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    ja długo myślałem nad lodówką...SBS mi się bardzo podobały ale po pierwsze cena po drugie zużycie energii...zdecydowałem się na jedno drzwiowego samsunga z tacką na lód (niezależną od szuflad zamrażarki) i raz za czas nalewam wodę do foremki i wysypuje lód do szuflady...wspomniany Liebherr fajny, ale cena w granicach 7tys zł ciut duża...

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał witu102 Zobacz post
    ja długo myślałem nad lodówką...SBS mi się bardzo podobały ale po pierwsze cena po drugie zużycie energii...zdecydowałem się na jedno drzwiowego samsunga z tacką na lód (niezależną od szuflad zamrażarki) i raz za czas nalewam wodę do foremki i wysypuje lód do szuflady...wspomniany Liebherr fajny, ale cena w granicach 7tys zł ciut duża...
    To jest cena katalogowa za 5500 - 6000zł można kupić Liebher
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Fakt. Taniocha. Za dodatkowe kilka tysięcy można mieć w lodówce kostki lodu Do tego popielniczka samoczyczcząca za 12 tysięcy

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Fakt. Taniocha. Za dodatkowe kilka tysięcy można mieć w lodówce kostki lodu Do tego popielniczka samoczyczcząca za 12 tysięcy
    Za 3000zl katalogowo mniej możesz mieć bez kostkarki taką samą Liebherr
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post

    Do tego dorzuciłbym automat do wlewania oleju do głowy za 100tys.zł...oczywiście na kredyt

    Szkoda,że taka lodówka automatycznie nie robi obiadu...wszak podobnie jak kostki lodu codziennie potrzebujemy automatu do zaspokojenia głodu
    Nie bardzo wiem na jakim poziomie rozmawiamy ale u mnie w kuchni będzie kostkarka albo z lodówka albo jak oddzielne urządzenie.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Na poziomie budującego dom ale nie na poziomie kogoś komu słoma z butów wystaje...automatycznie usuwana
    Od raz widać komu słoma z butów wystaje
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Na poziomie budującego dom ale nie na poziomie kogoś komu słoma z butów wystaje...automatycznie usuwana
    Jak się nie ma miedzi to się na d..... siedzi

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Następny ze słomą w butach i ...złotymi klamkami.
    A rozumek malutki
    Nic mądrzejszego nie potrafisz wymyśleć co...
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony