dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 72 z 72
  1. #61

    Domyślnie

    Kubelko dalej stoimy w miejscu...Mąż ostatnio długo pracuje i sił na razie też brak...Ścianki działowe prawie wymurowane.Musimy dokupić jeszcze kilka bloczków,bo zabrakło.Następnym etapem będzie cała elektryka.Kable już kupione.Pozostało tylko się zmobilizować
    Ostatnio zrobiłam sobie przerwę z forum,bo strasznie uzależnia...

  2. #62

    Domyślnie

    nic mi nie mów o uzależnieniu... moje dziecko opanowało do perfekcji sztukę samodzielnego jedzenia, bo mamusia ryje na fm...

  3. #63

    Domyślnie


    Zosik jak widać są plusy i minusy...Przynajmniej nasze dzieciaki będą samodzielne

  4. #64

  5. #65

    Domyślnie

    Co tam u Was na włościach słychać,robicie jakieś postępy bo my na fotki czekamy

  6. #66

    Domyślnie

    Hej nazwa12!Ja sama czekam na postępy,ale ostatnio mężuś w delegacji i niestety na poddaszu wielki zonk...

  7. #67

  8. #68
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar EwaG26
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    46

    Domyślnie

    Witam, po 8 miesiącach załatwiania papierologi ruszyłam z adaptacją poddasza. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam do dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...9dzie-poddasze

  9. #69
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    venecja

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-388
    Posty
    11

    Domyślnie

    Witam mamy do zaadaptowania okolo 110m2 poddasza trzeba ocieplić wełną,jest tam też malutki stryszek na samej górze przy szczycie,postawić ścianki działowe czy ktoś z was wykańczał coś podobnego i mopodać przybliżony koszt materiał+robocizna

  10. #70

    Domyślnie

    zależy ile m2 ścianek, ile m2 ocieplenia strychu i jaka i ile cm wełny?

  11. #71

    Domyślnie

    Fajnie, że jest tutaj taki dział, bo szykuje mi się remont poddasza. Syn właśnie sobie uświadomił, że chce mieć własny pokój... będzie z tym trochę roboty, bo o ile wiem trzeba będzie zdobyć projekt dachu (trzeba go podnieść i wstawić okna)... a potem jeszcze całość urządzić. Ktoś wie ile tak średnio trwają formalności (znaczy od stworzenia projektu do otrzymania pozwolenia na jego realizację)?

  12. #72
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar EwaG26
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    46

    Domyślnie

    Teoretycznie ok 3 m-cy licząc 1 m-c na projektanta i dwa na urząd, ale w praktyce zawsze się przeciągnie. U mnie trwało to ok pół roku. Najważniejsze żeby oddać kompletny wiosek (wszystkie uzgodnienia z elektrownią, gazownią, wodociągami itp.) U mnie projektant musiał dorysować miejsce parkingowe bo w urzędzie stwierdzili, że skoro powstanie dodatkowy lokal mieszkalny to miejsce parkingowe musi być No i jest

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony