dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 255
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 5095
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Gdyby nie Monia to bym nawet nie wiedziała że reaktywowałaś galerię. SUPER!

    Takich zdjęć kanap mi potrzeba bo by mnie przekonać jednak do ciemnych ...

    edit: Ale i tak dzieciaki najfajniejsze
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał tofee Zobacz post
    Gdyby nie Monia
    zara zara, bo to chyba nie o mnie?

    Aneta, dzieci masz cudne. Śliczne oba pyszczki.
    Kuchnia czy to w klimacie dziennym czy w wieczornym prezentuje się pięknie.
    Duża taka, ile tam jej metrów jest?
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał monsanbia Zobacz post
    zara zara, bo to chyba nie o mnie?

    Aneta, dzieci masz cudne. Śliczne oba pyszczki.
    Kuchnia czy to w klimacie dziennym czy w wieczornym prezentuje się pięknie.
    Duża taka, ile tam jej metrów jest?
    A niby o kim?
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał tofee Zobacz post
    A niby o kim?
    śledzisz mnie?

    Czy za dużo wina i już zdążyłam zapomnieć, że opowiadałam komuś o reaktywacji galerii???
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Czasami śledzę co aktywniejszych, którzy po "moich wątkach biegają" mam aktualny podgląd co się u kogo dzieje nowego ... opcja "czytaj Nowe posty" przy takim molochu jak FM niestety nie zdaje egzaminu.
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    aaaaa, "takie buty" ...
    Każdy ma swój system
    Ja odświeżam stronę ze wszystkimi wątkami i wchodzę w "moje" tematy gdy widzę że pojawił się nowy post. Ale przez to nie trafiam nigdzie indziej, tylko dzienniki, komentarze i galerie
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    anetko jak fajnie, że znów jesteś Witam się więc i ja ponownie
    Super, że są fotki - mąż znów będzie mógł mi pokazywać tą piękną łazienkę z cegłą i mówić jaka to ona ładna

    Dzieciaczki cudne
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Anetka maluszki super! Marysia rośnie jak na drożdżach, Łukaszek też. Kurcze my się chyba starzejemy - ja pamiętam, jak wrzucałaś fotki małej tuż po urodzeniu... I to było nie dawno... Bardzo niedawno...

  9. #29

    Domyślnie

    Fajnie, że jesteś Jakiś czas temu biegałam po FM i szukałam Twojego wątku nie mogąc się nadziwić że gdzieś przepadł....(ja z tych raczej słabo internetowych jestem)...Dzieciaczki masz cudne...A propos...masz chyba jakiś fajny fotelik dziecięcy przy stole...skąd taki wziąć? Większość jest na maxa kolorowa i plastikowa...
    Nasze życie jest ekscytujące tylko dzięki możliwośći spełnienia marzeń - P. Coelho
    http://forum.muratordom.pl/maly-dwor...ac,t146945.htm

  10. #30

    Domyślnie

    anetko daj zdjęcia pokoi dzieciaków, pewno są już zadomowione, bo że piękne to wiemy

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Ech, dzieciaczki superowe.

    Fajnie, że znowu jesteś, bo jest co podglądać Ja osobiście od dawna Twoją ceglastą łazienkę uwielbiam i cieszę się, że znowu będę mogła oko nacieszyć, bo u siebie takiej nie będę miała

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cieszę się, że wróciłaś.
    Anetko, przez Ciebie można nabawić się kompleksów. Dość, że świetna mama rewelacyjnie radząca sobie z macierzyństwem, to jeszcze nieskazitelnie utrzymany dom. Jak Ty to robisz? Podziwiam!
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    basiula70

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Super że wróciłaś!!!
    Śledziłam Twój poprzedni wątek nie ujawniając się nigdy. Byłam wierną fanką podczytywaczko-podglądaczką.
    Dzisiaj się zalogowałam co by Ci podziękować za powrót i zdjęcia Twoich pięknych wnętrz)
    Pozdrawiam

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    basiula70

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    No i muszę dodać że dzieciaczki masz urocze
    Marynia już taka duża a i Okruszek wydoroślał bardzo

  15. #35

    Domyślnie

    Fajnie że wrócilaś

  16. #36

    Domyślnie

    Drobnica z ciebie straszna tylko pozazdrościć, dzidzia śliczna , a watek to i ja pooglądam

  17. #37
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ragazza
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    839

    Domyślnie

    Anetko, super, bardzo się cieszę, ze jednak otworzyłaś wątek. Wiele razy byłaś moją inspiracją!!! Chętnie będę podglądać dalej

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dziewczynki moje Kochane bardzo ale to bardzo Wam dziekuje za te przemile wpisy!
    Zdjecia oczywiscie beda tylko musze na nowo z aparatem sie zaprzyjaznic...
    Yokasta podloga to deska debowa lakierowana na mat wiec nie pomoge z olejem...
    Z tarasu jestesmy mega zadowoleni i nie wymienilabym tych dech za nic! troche mialam obaw jak te szare dechy zgraja sie ze stolarka w kolorze zlotego debu i podbitce w tym samym kolorze ale jest super. Musimy jeszcze dorobic sciane drewniana od polnocy, zrobic ogromne drewniane donice no i schody ale chcemy wszystko zrobic na raz wiec czekamy na ziemie, ktora musimy dosypac w wielu miejscach wokol domu bo dopiero po niej mozna robic cala reszte. Z tarasu jestem bardzo dumna a wlasciwie z mojego Meza bo caly taras zrobil sam razem z Tesciem, no i wyszlo im to super, dokladnie tak jak chcialam
    Ane3ka1 Kochana pozory myla zobaczysz za kilka miesiecy tak sobie dopracujesz harmonogram dnia z Malenstwem, ze to obecne zamieszanie bedzie tylko mglistym wspomnieniem...
    Clasicc ceramika Villeroy Boch, seria aveo - umywalka i subway - toaleta.
    Nemi Fatycznie czas bardzo szybko leci, Iskierka juz przestaje byc slodka dzidzia a zaczyna byc dziewczynka. Na tym zdjeciu wyglada jak chlopczyca, postaram sie wkrotce wyszperac jakies trafniejsze.
    Coffee - krzeselko to Stokke Tripp Trapp- naprawde polecam, tanie nie jest ale jest w 100% wykonane z drewna i jesli dokupi sie adapter to mozna go uzywac od pierwszych dni malenstwa ( mojego niedlugo bede sie pozbywac bo Marysia juz siedzi wiec lada dzien przesiadzie sie do krzeselka z palakiem) do poznej starosci. To krzeselko rosnie razem z dzieckiem ! i mozna go uzywac bedac juz doroslym.Tutaj Masz stronke do Stokkehttp://www.stokke.com/en-pl/highchair/accessories/tripp-trapp-range.aspx Jak dla mnie to rewelacja , ja mam Tripp Trappa bialego dla Marysi i zielonego dla Łukaszka.
    Reni pokoje dzieci prawie gotowe ...Okruszka wlasciwie wyglada jak trzeba - pomijajac wielka dziure ktora juz zdazyl wydrapac na scianie az do tynku a Marysi wciaz jest na etapie dopieszczania, wiele rzeczy jeszcze brakuje... postaram sie porobic fotki.
    Generalnie tak jak pisalam, mamy lenia po przeprowadzce - wiele rzeczy czeka ale checi jakos mniej...do tego dochodzi jeszcze ogrod wiec z czasem kiepsko, zdjecia i obrazki wciaz czekaja.
    Anusia nie ma czego zazdroscic o ile po ciazy z Okruszkiem szybko wrocilam do wagi sprzed ciazy - i tak dalekiej od idealnej o tyle z Marysia wciaż mam ponad 10 kilogramow ekstra co wcale dobrze nie wplywa na i tak dosc kiepskie samopoczucie...

  19. #39

    Domyślnie

    Anetko świetnie że wróciłaś!!!

  20. #40

    Domyślnie

    Anetko, to i ja się przy tej okazji ujawnię . Bardzo sie cieszę, że zdecydowałaś się reaktywowac wątek - śledziłam Twoje perypetie sprzed przyjazdu do Polski, trzymałam kciuki w trudniejszych momentach i z żalem przyjęłam Twoją decyzję o zawieszeniu wątku. Widziałam, że grasujesz po innych wątkach, więc wpadalam na nie, mając nadzieję, że pokażesz, jak się Twoj piekny domek powolutku zmienia, opowiesz, jak przebiega aklimatyzacja w Polsce... Na tym wątku też bedę Ci kibicowac, jesli pozwolisz . Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoja wspaniałą Rodzinkę

Strona 2 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony