dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Problem z zapachem baterii kuchennej.

    Rozwaliła mi się bateria i ja głupi zamiast wymienić głowicę stwierdziłem że się nie będę bawił i wymienię całą baterię

    Kupiłem tą:

    http://allegro.pl/bateria-zlewozmywa...806209510.html

    Problem jest taki że bateria ma dosyć nieprzyjemny zapach - prawdopodobnie to uszczelki, ale nie jestem pewny do końca czy tylko one.
    W każdym bądź razie woda śmierdzi i ma okropny smak.

    Myślałem, że to się przepłucze po kilku dniach, ale trwa to już tydzień.
    Przed baterią woda jest ok, piję ją codziennie Natomiast po przepłynięciu przez kran jest masakra.

    Czy mogę coś z tym zrobić?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał AlienScum Zobacz post
    Czy mogę coś z tym zrobić?
    A oddac sprzedawcy.
    Najpierw go pytajac o kopie certyfikatow dopuszczajacych wylewke do wody pitnej w UE.
    Toto kosztowalo 87PLN. Nie wierze, ze odpowiednie certyfikaty posiada.

    marcin

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wierzę w to że bateria jest powodem tego że woda śmierdzi i że ma zły smak. Przez baterię woda zbyt szybko przepływa żeby woda mogła zmienić smak lub zapach.

  4. #4

    Domyślnie

    Tak właśnie jest - jeśli puszczam wodę bez baterii - jest idealna.

  5. #5

    Domyślnie

    Wyślij e-mail do innych użytkowników, którzy kupili taką samą i zapytaj ich czy też mają taki problem....

  6. #6

    Domyślnie

    nie wiem czy w Polsce są dostępne tabletki chloru do czyszczenia instalacji wodnych jeśli takie znajdziesz włóż kawałek do wężyka i puść wodę tak długo aż chlor przestanie śmierdzieć, najprawdopodobniej producent użył jakiegoś smaru który nie nadaje się do instalacji wodnych, a co do certyfikatu CE to może go ta bateria nie mieś bo jakaś strasznie tania
    dom szkieletowy 106mpu, 35cm styropianu i wełny, GWC żwirowe 30m3 , ogrzewanie nadmuchowe płaszczowe i zwykłe z reku bufor oraz kominek wodny, wszystko "tymi rękami zrobione"

  7. #7

    Domyślnie

    hmmm, problem rozwiązany, ale nie tak jak chciałem.

    Bateria śmierdzi jak śmierdziała - ale ją chyba wywalam. Nie mogę znaleźć paragonu, a gwarancja jest niepodbita (pojadę do sklepu z tym syfem ale bez paragonu to nic nie wskóram pewnie). Sklep w którym to kupiłem to Metalowiec w Jeleniej Górze.

    Wziąłem starą baterię, kupiłem głowicę, wymieniłem, dałem kilka nowych uszczelek i problem nie ma. Koszt 40 zł głowica w castoramie i 2 zł uszczelki.
    Woda pyszna

  8. #8

    Domyślnie

    no i nie trzeba było tak od razu

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony