dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    prozacjusz

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    2

    Domyślnie Wybór działki budowlanej

    Witam,

    Chciałem poradzić się Państwa odnośnie wyboru działki budowlanej. (dostępne działki oznaczone literami, wielkość w metrach kwadratowych)



    Którą działkę byście Państwo wybrali biorąc pod uwagę kształt, wielkość oraz dostęp do niej z drogi wewnętrznej. Położenie słońca też jest ważne - rozważamy wybudowanie domu z ogrodem na południe. Zaznaczę że wyrysowany pas zabudowań domów jednorodzinnych jest oddzielony terenami rolnymi. Okolice leśne oraz ogrody działkowe.

    Będę wdzięczny za opinie
    Pozdrawiam serdecznie.

  2. #2

    Domyślnie

    Osobiście wybrałbym B później A (chyba że droga główna jest bardzo ruchliwa i głośna to wtedy A a następnie B) a następne w kolejności C,D,F. Działki A i B są duże i ustronne (nie wiem co jest poniżej) a ja takie lubię więc jeśli cena nie jest kryterium wyboru, a pozostałe warunki są takie same (ta sama gleba, poziom wód gruntowych itp.) to bym wybierał między nimi.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    prozacjusz

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    @malachio
    Droga nie jest ruchliwa i raczej spokojna, natężenie ruchu jest naprawdę niskie. Na południe od działek A i B są tereny rolne z widokiem na działki ogródkowe.
    NIe wiem jaki będzie miało to wpływ (myślę że pozytywny - tak opiniuje właściciel) - zaznaczone działki są na wzniesieniu wyżej o ok 2m niż jest droga główna. Myśle że to ma bardzo dużą zaletę gdyż nie będzie nigdzie stała woda ale mogę się mylić - poproszę o dalsze opinie

    Pozdrawiam

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qubic
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.520

    Domyślnie

    B lub D

  5. #5

    Domyślnie

    zdecydowanie A lub B
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony