dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: wieniec

  1. #1

    Domyślnie wieniec

    nowe pytanie, a moze ma ktos tez taki problem .....jak zrobic otwor na drzwi tam gdzie wlasnie jest wieniec nad 1 pietrem, chce zalozyc schody od zew. strony domu a tam...wieniec zbrojony- mozna to przeciac ????
    co mogę robię sam.

  2. #2

    Domyślnie

    Napisz jeszcze raz o co chodzi.
    Bo jeżeli jest jak rozumiem to nie tnij chłopie wieńca, chyba że się potem będziesz lubiał dziwić co się dzieje z tymi ścianami i stropem ...
    A ja dam radę ....

  3. #3

    Domyślnie

    dokladnie tak- spore ryzyko - co prawda jest kupa domow bez wienca ala to juz kwestia projektu
    jedyne co to spytac projektanta
    pzdr

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    invx

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.066

    Domyślnie

    pewnie mozna, ale bez konstruktora ani rusz, to trzeba odciazyc, zrobic jakis "wymian", podciagi, czy cos innego i wtedy ciac

  5. #5

    Domyślnie

    Trzeba by zrobić wieniec łamany,ale do tego potrzebny konstruktor.

  6. #6

    Domyślnie

    A czy wieniec robi sie tylko na scianach zewnętrznych czy również na nośnych ścianach wewnętrznych?
    Inwestor to brzmi dumnie....

  7. #7

    Domyślnie

    wieniec ma za zadanie usztywnić ścianę (zmniejszyć jej smukłość) w związku z tym należy go stosować wszędzie gdziesmukłość ściany jest przekroczona. Na ścianach nośnych, nawet wewnętrznych, bezwzględnie.

  8. #8

    Domyślnie

    Hej budulec, pięknie dziekuję. Ta kwestia nie była podana jasno w projekcie. A dzięki Tobie mam jasność pomimo że pojęcie "smukłości" kojarzy mi się raczej z czymś bardzo atrakcyjnym u płci pięknej....
    Inwestor to brzmi dumnie....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony