dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Angry 2-ga linia zabudowy, rozbudowa wodociągu tylko dla dwóch domów zamiast przyłącza :(

    UPDATE: da się, dostaliśmy zgodę, ale koszty w sumie wychodzą niewiele niższe, a ciąży wtedy na nas odpowiedzialność za całe przyłącze. W przypadku wodociągu, to zakład jest za niego odpowiedzialny. Temat do zamknięcia.


    Witam,
    mam taki problem. Gminna Spółka Wodna w warunkach przyłącza napisała mi brak warunków i kazała rozbudować wodociąg. Ta rozbudowa dotyczyłaby tylko mojej i sąsiada działki, bo na nich się kończy 2-ga linia zabudować, dalej już nic nie ma, bo są nasze płoty, a z drugiej strony już działki mają wodę z wodociągu.
    Do zrobienia jest ok 40-45 m i różnica w kosztach czasie realizacji przyłącza a rozbudowy wodociągu jest znaczna.

    Czy są jakieś przepisy, które określają, że spółka może nas zmusić do budowy wodociągu zamiast dać warunki do wybudowania zwykłego przyłącza? Może chodzi o jakieś odległości od hydrantu?

    Bardzo byłbym wdzięczny za jakąś poradę, bo nie wiem czy można z nimi przewalczyć nie rozbudowywanie wodociągu.

    Pozdrawiam
    Toper
    Ostatnio edytowane przez Toper ; 12-10-2011 o 21:30 Powód: rozwiązanie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony