dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 4872

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    ej no ja mam masę przezroczystych lamp i one się nie kurzą. wystarczy przedrzeć z wierzchu i tyle

    ale powiem wam, te lampki w kilku wątkach spowodowały ze zaczęłam szperac i mam idealny kinkiet tararara
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Czyli znasz to Venusku z autopsji w pon rano nigdy mnie na wykładach nie bylo, bo stalam w tym czasie w kolejce pod lumpeksem -jeszcze przed otwarciem a potem, to juz walka byla na smierc i zycie (najczesciej obrywalam jakims wieszakiem w ferworze walki) ale warto bylo a glamour tez czytalam namietnie
    Ciekawe, jak dus po egzaminie
    kakusek, z tych wszystkich wanien wybralabym cos ale one wszystkie sa dosc spore. U mnie, zeby "tłoku" nie bylo wanna musi miec ok 160-170 cm...kurcze, nie poddawajmy sie .Moze jednak wyhaczymy jakas nienajdrozsza wolnostojaca? w tych wolnostojacych wkurza mnie tylko, ze dodatkowym kosztem jest bateria
    Martusia, dzieki za fotke. Troche tych rur tam masz ale wiesz, co nie wkurzaloby mnie to, gdyby chodzilo o kotlownie-a u mnie to kotlownio-pralnia.Pomieszczenie przechodnie, gdy bede szla z garazu do domu i pewnie dlatego tak na to patrze....na pocieszenie dodam ze rur bede miala b. duuuzo-od pompy ciepla, stacji uzdatniania wody i innych ustrojstw.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    Ciekawe, jak dus po egzaminie
    egzamin dopiero na koniec mies. duś siedzi i dziobie (i wysłała 12 zapytań o orientacyjną wycenę parawanu nawannowego do kilku okolicznych firm dzisiejszego ranka ), tylko kurza twarz, średnio mam warunki. sąsiad z góry rozpier... ścianki działowe i dupa, siedzę w kibelku (to najdalsze miejsce od ścianki, nad którą pracuje w chwili obecnej, poza tym tam jest ciepło - sezon grzewczy mógłby się w końcu zacząć) z ipodem na uszach (i próbuję zagłuszyć wiertarkę soundtrackiem z "amelii") i jednak coś zgłębić. zaraz zwariuję. bożesz ty - jutro pojadę do biblioteki...
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    no wlasnie..."usiasc i przymierzyc' a ja dzis dostalam przesylke-roca meridian compacto do lazienki przy sypialni. Nie mierzylam ale polegam na zdaniu reni, ktora ma taki sam i pisala, ze wygodny. Musze uwierzyc na słowo
    Anetko, a wracajac do tej nieszczesnej siatki...to najgorsze, ze ja jeszcze trzeba umiec założyc...a my totalnie anty-ogrodowi na razie jestesmy....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony