dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Malowanie okien plastikowych

    Mam okna plastikowe w kolorze białym. Chciałbym zmienić kolor plastikowych profili na zewnątrz. Czy jest taka farba, aby można było trwale pomalować na zewnątrz plastikowe profile okien ? Jeśli tak to jaka farba i gdzie można ją kupić ?

    Krzysztof

  2. #2

    Domyślnie Re: Malowanie okien plastikowych

    Cytat Napisał krzysztofj5
    Mam okna plastikowe w kolorze białym. Chciałbym zmienić kolor plastikowych profili na zewnątrz. Czy jest taka farba, aby można było trwale pomalować na zewnątrz plastikowe profile okien ? Jeśli tak to jaka farba i gdzie można ją kupić ?

    Krzysztof
    spotkalem sie juz z taka farba jest to "plynny plastik" tak mozna to przetlumaczyc na nasze, ale bylo to na zgnilym zachodzie i nie wiem czy juz dotarlo to ustrojstwo do naszego kochanego kraju. poszukaj w zachodnich firmach ktore maja u nas siec sprzedazy.

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anpi
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    4.648
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Widziałem kiedyś taki "płynny plastik: w OBI. Chyba nawet w promocji był Produkcja bodajże niemiecka. Ale czy da się tym pomalować okna PCV? Ja bym tego nie robił. Jeśli już musisz - to może taką samoprzylepną okleiną?

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    Fabrycznie stosowane są farby akrylowe - ale czy można nimi pomalować wstawione okna - wątpię, będą zacieki, miejsca niedomalowane, farba może się złuszczać. Profile kolorowe są albo foliowane albo koekstrudowane [wartswa

  5. #5

    Domyślnie

    Pomalować zawsze można, gorzej z efektem:





    Na zdjeciach wygląda dużo lepiej niż w rzeczywistości.

  6. #6

    Domyślnie

    Można lakierować okna PVC, a w zasadzie profile przed ich pocięciem Nie spotkałem się jeszcze z jakimś sensownym sposobem malowania zamontowanych okien PVC. A zdjęcia okien panorama w poprzednim poscie piękne

  7. #7

    Domyślnie

    podnoszę bo jestem ciekawa czy w tym temacie coś się zmieniło, czy dalej nie ma sensu wysilanie się w tej materii.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Do okien można zastosować taką farbę;

    DIAMONDHARD 8-1500

    Punkty sprzedaży;
    http://www.majic.pl/pl/strony_statyczne/id_6.html

    Powodzenia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony