dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    *agrafka*

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    na wschód od Poznania
    Posty
    102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie Sposób podnoszenia drzwi w KFD

    Mam pytanie do specjalistów na tym forum odnośnie sposobu podnoszenia szyby we wkładach KFD Linea 1180. Widzieliśmy taki kominek na żywo i elementy służące do podnoszenia drzwi wyglądają tak jakby kominek nie został wykończony. Czy to tak zawsze wygląda, że wszystkie te elementy są zupełnie na wierzchu? Chodzi mi o te klamki do podnoszenia drzwi. Te dwa nagwintowane otwory wyglądają tak, jakby kominek wymagał wciąż jakichś prac do przeprowadzenia. Czy można coś z tym zrobić, żeby wyglądało to lepiej, czy dałoby się jakoś zamaskować, czy ktoś ma może zdjęcie skończonego kominka tej firmy? Mamy zarezerwowany taki wlad, ale męczy nas ten wygląd zewnętrzny. Może ktoś pomoże.
    Wkłady innych firm o podobnej szerokości szyby są znacznie droższe i dlatego z jednej strony, chcemy, a z drugiej boimy się..
    Pomóżcie!!!

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał *agrafka* Zobacz post
    Mam pytanie do specjalistów na tym forum odnośnie sposobu podnoszenia szyby we wkładach KFD Linea 1180. Widzieliśmy taki kominek na żywo i elementy służące do podnoszenia drzwi wyglądają tak jakby kominek nie został wykończony. Czy to tak zawsze wygląda, że wszystkie te elementy są zupełnie na wierzchu? Chodzi mi o te klamki do podnoszenia drzwi. Te dwa nagwintowane otwory wyglądają tak, jakby kominek wymagał wciąż jakichś prac do przeprowadzenia. Czy można coś z tym zrobić, żeby wyglądało to lepiej, czy dałoby się jakoś zamaskować, czy ktoś ma może zdjęcie skończonego kominka tej firmy? Mamy zarezerwowany taki wlad, ale męczy nas ten wygląd zewnętrzny. Może ktoś pomoże.
    Wkłady innych firm o podobnej szerokości szyby są znacznie droższe i dlatego z jednej strony, chcemy, a z drugiej boimy się..



    Pomóżcie!!!



    To może lepiej zastanowić się, po co wspierać produkcję dziwadeł?
    Kup Milę gilotynę - kto wie czy lepiej nie wygląda , psuć będzie się
    rzadziej, bo zbudowana prosto a i z ceną pewnie ciekawszą .

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Vienn

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    5

    Domyślnie

    Klamka do podnoszenia drzwi w KFD Linea się wyjmuje. Dziury w klamkach służą np. do powieszenia ich obok kominka . Dlatego normalnie nie powinno być ich widać. Zdejmuje się je dlatego, aby się nie nagrzały.
    Załączam zdjęć wykończonej obudowy



    Uploaded with ImageShack.us

  4. #4
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Przepraszam z czego jest wkład ,że klamki się zdejmuje by obsługujący się nie poparzył jak by co???

    p.s.nie widzę klamki.Proszę mi ją wskazać.

    pozdrawiam.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Vienn

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    5

    Domyślnie

    Klamki do podnoszenia szyby (uchwyty/rączki czy jak zwał tak zwał) są tak jak reszta wkładu wykonane z dobrej jakości stali.

    Mila którą polecasz wyżej, też ma zdejmowaną rączkę (klamkę/uchwyt) tzw. "zimna rączka".

    Nie czepiajmy się nazewnictwa.


  6. #6
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Ja tam sie nie czepiam .grzecznie zapytałem na postawioną tezę.
    Zdejmuje się je dlatego, aby się nie nagrzały.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    M***ki

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Żabia Wola
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    1.725

    Domyślnie

    .. aby użytkownik sobie ręki nie poparzył .. bo może nie wiedzieć że jak rączka/klamka/uchwyt jest przed szybą za którą jest ogień to można się poparzyć .. Bo jak użytkownik będzie "na bani" to wkładu nie otworzy ..bo nie trafi do dziurki ..kluczem / tym czymś co się tam wkłada

  8. #8
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Kuźwa weźcie mnie uświadomcie.Mam klamkę we wkładzie tyle ,że nie demontowaną.Za juhasa mnie nie parzy .Mistrza to nie słucham bo jest po jednym głębszym Jak to kurna jest?????????
    aby użytkownik sobie ręki nie poparzył .. bo może nie wiedzieć że jak rączka/klamka/uchwyt

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony