dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 433
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 9160

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Czego w urządzaniu domu nie zrobilibyście ponownie?

    Ciekawa jestem czy z perspektywy czasu nie uwazacie, ze pewnych rozwiazan przy urzadzaniu wnetrz, gdybyscie urzadzali jeszcze raz, nie zrobilibyscie. Napisze prosze jakie bledy popelniliscie, na czym warto bylo oszczedzic, albo tego nie robic, a gdzie oszczednosc okazala sie bez sensu. pzdr.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja do nowego domu kupie dobre szafki kuchenne i bardzo dobry wyciag. To mi obecnie najbardziej dziala na nerwy. I przydalby sie zlew w garazu (mycie butow) i prysznic dla psa (ale ten prysznic to moze w nastepnym domu))
    Iwona

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Alina142

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja bym wybrała lepszą wersję blatu kuchennego, gdyż czyszczenie obecnego to koszmar! i zmieniłabym okap tzn wyciąg kuchenny bo ten który mam brzmi jak silnik odrzutowca. a tak poza tym to z reszty jestem absolutnie zadowolona i muszę przyznać, że inwestowanie wcale nie małych pieniędzy w designerskie rzeczy się opłaca.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alina142 Zobacz post
    Ja bym wybrała lepszą wersję blatu kuchennego, gdyż czyszczenie obecnego to koszmar! i zmieniłabym okap tzn wyciąg kuchenny bo ten który mam brzmi jak silnik odrzutowca. a tak poza tym to z reszty jestem absolutnie zadowolona i muszę przyznać, że inwestowanie wcale nie małych pieniędzy w designerskie rzeczy się opłaca.
    Co masz na myśli pisząc "lepszą wersję blatu"? Jaki masz obecnie?

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    strzecha

    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    7

    Domyślnie

    Z prysznicem dla pas to może faktycznie niezły pomysł. Jestem śiweżo po remoncie łazienki i dopiero teraz sie zastanawiam jk ja bede kompał moje 2 psy w akrylowej wannie. Przecież one pazurami wszystko porysują

  6. #6

    Domyślnie

    O qrcze! Masz rację. A ja mam trzy psy I co ja teraz zrobię

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta Zobacz post
    O qrcze! Masz rację. A ja mam trzy psy I co ja teraz zrobię
    HEj. TEz nie zrobiłem brodzika dla psa...mam rurki, ale brodzika nie mam..natomiast , po latach powiem WAM, że chyba lepszym roziwazaniem jest wewnętrzny kran i szlauch...Zimna woda dla psa nie jest tragedią...łapy i pysk...spłukujesz go przed grarażem, dodatkowo w ten sam sposób myjesz własne kalosze i samochód gdy zima nie jest za ostra....brodzik nie jest sensowny,...u mnie wprowadzenie psa, zaskutkowałoby bałagenem przez cały garaż...
    ci co rozsmieszają ludzi, cenniejsi sa od tych co każą im płakać....

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Katy

    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    9

    Domyślnie

    Z kąpaniem nie ma problemu, tylko trzeba wyłożyć dno wanny, taką matą antypoślizgową, wanna się nie rysuje i pies ma też większy komfort, stoi stabilnie i mniej się stresuje kąpielą

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ts**t

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-272
    Posty
    1

    Domyślnie

    Polecam, to także mój sprawdzony patent
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  10. #10

    Domyślnie

    Obecnie w mieszkaniu mam zwykłe panele podłogowe - NIGDY więcej. W domu tego błędu nie powtórzę. Głuchy dźwięk, wyglądają na 20 lat a mają 5 ... koszmar

  11. #11

    Domyślnie

    O tak, panele won! Już wolę zwykłą wykładzinę elastyczną, bo jest cichsza i cieplejsza, zgadzam się w 102%.

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Mam dwa psy-wilczura i kundla. Jednak są one na dworze a nie w domu. Jeśli chodzi o kąpiel to w grę wchodzi tylko podwórko- w dużej misce (a'la wanienka dla małego dziecka) nalewam ciepłej wody i kąpie psy. Na wiosnę i w lecie codziennie chodzimy nad jezioro i tam się kąpią. Tak więc kąpiele podwórkowe odbywają się dość rzadko.

  13. #13

    Domyślnie

    całkowici rezygnuję z firan i zasłon - wykańcza mnie prasowanie tych długich , ciągnących się szmat i wieszanie ich ze scierpniętymi rękami- uf ohyda - a jak mają być wiecznie brudne tak iak u mnie - to koniec!!!! Na to konto zrobię sobie piękne parapety i tylko z nich będę wycierać kurz ( choć i tego nie jestem pewna)

  14. #14

    Domyślnie

    Nigdy więcej nie zrobię kuchenki w rogu. Choćby nie wiem co!

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania Zobacz post
    Nigdy więcej nie zrobię kuchenki w rogu. Choćby nie wiem co!
    zgadzam się w zupelności.... szafki narożne porażka ani praktyczne ani pojemne

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zgrocca Zobacz post
    zgadzam się w zupelności.... szafki narożne porażka ani praktyczne ani pojemne
    Szafki narożne nie są pojemne? A to mnie zaskoczyłaś/łeś Szafki narożne są moimi ulubionymi. Mieszczą ogromne ilości garów (na przykład). To zdecydowanie najbardziej pojemny element kuchni. Pod warunkiem, że się w nich nie zainstaluje kołowrotków, "magic cornerów" i innych drogich, a niepotrzebnych pierdół
    Wystarczy zamontować fronty na zawiasach łamanych albo front w kształcie "L". Dostęp jest bardzo wygodny.

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    Wystarczy zamontować fronty na zawiasach łamanych albo front w kształcie "L". Dostęp jest bardzo wygodny.
    Wolę szuflady niż nurkowanie na kolanach do dolnej półki (mam narożnikową ze zwykłymi półkami). Nowa kuchnia była projektowana tak, by nie było ani jednej szafki narożnej.

  18. #18
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar wspolpraca
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Sobótka
    Kod pocztowy
    55-050
    Posty
    55
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Dlaczego właśnie taki mam plan?

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania
    Nigdy więcej nie zrobię kuchenki w rogu. Choćby nie wiem co!
    A moze by tak wiecej szczegolow ?? Czemu w rogu jest niedobrze ??

  20. #20

    Domyślnie

    W rogu to musi być bardzo niewygodny dostęp ;(

Strona 1 z 433

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony