dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 113 z 433
Pokaż wyniki od 2.241 do 2.260 z 9160

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał koktajl
    Cytat Napisał Aga-Białystok
    Cytat Napisał jaksie
    Cytat Napisał Zazdrośnica
    Cytat Napisał koktajl
    czesc
    czego ja na pewno NIE zrobię:
    -łazienki na parterze blisko głównego wejścia ( wiadomo krępująca sytuacja gdy ktos przychodzi do domu
    -schodów wejściowych do domu, nie chce anu jednego schodka bo1) mamy w rodzinie osoby niepełnosprawne 2) jeszcze kolejna rzecz do mycia
    -balkonu bo tylko trzeba myć a raz na jakis czas wyniose posciel na taras
    -salonu i pokoju telewizyjnego razem- beda osobne pomieszczenia ( pokoj telewizyjny bedzie rowniez pokojem codziennym gdzie bedziemy siedziec jesc bawic sie wiec beda tam rowniez komputery oraz bedzie spelnial funkcje pokoju goscinnego gdy ktos przyjedzie do nas na noc)
    - zadnych okien dachowych!!!-nienawidze ich!mycie doprowadza mnie do szewskiej pasji!! a co za tym idzie zadnych skosnych dachów!!!
    -jak najmniejsza ilosc kafelek ( po prostu nie podobaja mi sie)
    -malego wiatrolapu
    hehe mam to wszystko czego nie zrobisz i nic mi nie przeszkadza no ale mam dodatkowy gościnny komputerowo-telewizyjny uff

    chyba bardziej krępująca jest lazienka blisko salonu
    ja tez nie kumam dlaczego toaleta na parterze blisko wejścia jest zła. Uważam, że wręcz przeciwnie! Ktoś rozwinie?
    Nie zrobię ponownie łazienki blisko wejścia ponieważ teraz tak mam tzn mieszkamy jeszcze z moimi rodzicami i oni tak maja. Problem moze nie jest z tak wielki ( duzo domów ma toalete obok drzwi) ale dla nas jest to niefortunne rozwiązanie moja mama sama przyznala ze to byl blad sytuacja 1) ktos sobie siedzi na kibelku a tu nagle dzwonek do drzwi- gdy jest okienko zamkniete to jeszcze pol biedy ale np w lato ktos zapomnial sobie zamknac 2) ludzie stoja w wiatrolapie i ubieraja kurtki no i osoba w toalcie czuje sie niezrecznie mam nadzieje ze wyczerpujaco opisalam a tak nawiasem mowiac toaleta na parterze daleko od wszytskiego salonu wejscia i kuchni !!! a wszystko co napisalam ze NIE bede miec to teraz mam i dlatego nie chce juz tego nigdy wiecej
    No to cięzko znaleźć dogodne miejce na toaletę

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    W kotłowni może???

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska
    W kotłowni może???
    a może zupełnie na zewnątrz, 'jak za starych, dobrych czasów'

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał queene
    salon to miejsce na spotkania w gronie znajomych
    znaczy bujne życie towarzyskie prowadzisz?

    Cytat Napisał queene
    poza tym pokój tv jako gościnny
    a jak gość się zechce wcześnie spać położyć, to filmu se nie obejrzycie, oj nie

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO
    czesc
    czego ja na pewno NIE zrobię:
    -łazienki na parterze blisko głównego wejścia ( wiadomo krępująca sytuacja gdy ktos przychodzi do domu

    albo wydzielona z salonu ściankami GK.....
    to by było hardcore dopiero

    rozwijając myśli dla mnie ma więcej plusów, u mnie się wchodzi do łazienki z wiatrołapu ale ja mam wszędzie praktycznie i minimalistycznie, tylko skąd się wzięło tyle okien

    jedyne co mi bardzo ale to bardzo brakuje to nawet malutkiej spiżarki przy kuchni ale wiedziałam że jej nie będzie przy takim metrażu domu

  6. #6

    Domyślnie

    Podobno w Łodzi jest restauracja z toaletą zabudowaną lustrami weneckimi.
    To musi być odjazd

  7. #7

    Domyślnie

    z tego co zrozumialam to watek byl "czegobyscie nie zrobili ponownie" wiec ja napisalam czego ja nie zrobie wiec zrobie tak jak napisalam a poza tym faktycznie prowadzimy bujne zycie towarzyskie i salon na pewno nie obrosnie mi kurzem

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał koktajl
    z tego co zrozumialam to watek byl "czegobyscie nie zrobili ponownie" wiec ja napisalam czego ja nie zrobie wiec zrobie tak jak napisalam a poza tym faktycznie prowadzimy bujne zycie towarzyskie i salon na pewno nie obrosnie mi kurzem
    ponownie to ja na pewno domu nie wybuduję ale wynajmę sobie raz taki raz siaki, raz nad morzem, raz w górach, bo będę już na emeryturze

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał MCB
    Podobno w Łodzi jest restauracja z toaletą zabudowaną lustrami weneckimi.
    To musi być odjazd
    tak, dokładnie na 1 pietrze w Łodzi Kaliskiej

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał magga
    Cytat Napisał MCB
    Podobno w Łodzi jest restauracja z toaletą zabudowaną lustrami weneckimi.
    To musi być odjazd
    tak, dokładnie na 1 pietrze w Łodzi Kaliskiej
    a w którą stronę te lustra są weneckie?

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał josephine
    Cytat Napisał magga
    Cytat Napisał MCB
    Podobno w Łodzi jest restauracja z toaletą zabudowaną lustrami weneckimi.
    To musi być odjazd
    tak, dokładnie na 1 pietrze w Łodzi Kaliskiej
    a w którą stronę te lustra są weneckie?
    w jedyną słuszną!)) ale fakt faktem że chyba każdy pamieta wizytę w toalecie, w której ty siedzisz na tronie a przed tobą i po bokach siedzą przy barze ludzie wpatrując się w lustro...))

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    po doswiadczeniach z obecnego domu pokój telewizyjny jest w sypialni gościnnej

    teraz mam kuchnie otwartą na jadalnię i salon
    my rozmawiamy coraz glośniej a dzieciaki podkręcają TV

    w razie czego gdyby film był faascynujący a gość bardzo zmęczony mam zostawione kable TV w salonie

  13. #13

    Domyślnie

    nigdy więcej otwartej kuchni, w kuchni to nie przeszkadza ale w salonie tak i nas jest tylko 3 dorosłe osoby - kuchnia to kuchnia
    Jacki
    ---------------------------------------
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nie-szuka-pana
    Ościeżnicę Porta nową sprzedam

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacki
    nigdy więcej otwartej kuchni, w kuchni to nie przeszkadza ale w salonie tak i nas jest tylko 3 dorosłe osoby - kuchnia to kuchnia
    tak, tak tak!!! popieram.... absolutnie chybiony pomysł, wkurza mnie po prostu ten widok z salonu... teraz kombinuję, jak by tu trochę się na tę kuchnię zamknąć.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000)
    manieq82

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    NIGDY WIĘCEJ nie będę miał balkonów - wszelakiej maści
    nie dość że
    1- kosztowne
    2 - problematyczne
    3 - działają jak radiatory dla ocieplenia budynku
    4 - wydają mi się bezużyteczne oprócz ich ozdobnej funkcji

    własnie jestem w trakcie ocieplenia i przeklinam je
    1- ile pieprz.... się z docinaniem, kręceniem itd styro oaby obrobić to tak aby nie było mostków termicznych
    2 -koszt betonu, szalunków na słupy (mam balkonik nad wejściem oparty na słupach)
    3 - barierki - czy wiecie że barierki jedyne wg. mnie ładne ze stali nierdzenwj kosztują minimum 600 mb!! moje dwie popierdułki maja aż 10mb!!
    A byłu i firmy co po 1200 za mb = o zgrozzooo!!
    4- obróbki blacharskie, tarakota, czy jakiś kamień - koszt koszta koszta
    5 - aha drzwi balkonowe - rzecz jasna droższe

    Ja wyliczam iż moje dwa balkoniki w tym jeden nad wykuszem kosztować będą dodakowe 15000 - NEVER MORE

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał aglig
    Jestem zadowolona właściwie z wszystkiego. Przemyśleliśmy wszystko dokładnie. Ale jedna rzecz, którą żałuje mimo iż jest piękna to błyszczący blat w kuchni mniej więcej taki:
    Ale to kwestia zakochania a wiadomo miłość jest ślepa.
    Widać na nim wszystko, nie można tak poprostu przetrzeć na mokro, trzeba polerować. Do utrzymania horror.
    buuuu a to moje jedno z ulubionych zdjęć kuchni
    A resztę - szafki - masz czarną jak tutaj??
    moze wstawisz foto swojej kuchni lub dasz link do zdjęcia??

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewunia
    a jak gość się zechce wcześnie spać położyć, to filmu se nie obejrzycie, oj nie
    Nie mówiąc, że z goścmi filmu nie pooglada (np. relacji z wakacji)

  18. #18

    Domyślnie błędy

    Co do błyszczących frontów to mam odmienne zdanie i jestem całkowicie na TAK. Teraz w kuchni użytkuję matowe fronty i mycie tego jest bardzo uciążliwe - paluchy nie schodzą tak łatwo jak na połysku, trzeba trochę poszorować. Meble z połyskiem wystarczy przetrzeć wilgotnę mikrofibrą i efekt natychmiastowy. Podobne wrażenia z użytkowania ceramiki mat i połysk.
    basia228

  19. #19

    Domyślnie Re: błędy

    Cytat Napisał basia228
    Co do błyszczących frontów to mam odmienne zdanie i jestem całkowicie na TAK. Teraz w kuchni użytkuję matowe fronty i mycie tego jest bardzo uciążliwe - paluchy nie schodzą tak łatwo jak na połysku, trzeba trochę poszorować. Meble z połyskiem wystarczy przetrzeć wilgotnę mikrofibrą i efekt natychmiastowy. Podobne wrażenia z użytkowania ceramiki mat i połysk.
    ja również zgadzam się z basią w kuchni mam matowe i ciemne meble,totalny koszmar z utrzymaniem czystości natomiast w łazience mam z połyskiem,nie mam z nimi tak dużego problemu jak w kuchnie,od czasu do czasu ściera,płyn do szyb i gucio a mam 3 dzieci i nie zawsze trafiają w uchwyt ,wydaje mi się że to chyba zależy od folii jaka jest położona,na moich to trzeba z lupą patrzec żeby jakieś palce zauważyc.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    A ja mam okleinę w kolorze drewna i nic nie widać. W nowym domku fornir będzie. Beż połysku.

Strona 113 z 433

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony