dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 458
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 9160
  1. #61

    Domyślnie

    Powiem uczciwie, że lubię być sama przy dokonywaniu porannych czy wieczornych ablucji. Nie mówię tu o wspólnych kąpielach
    Z dwóch umywalek jednocześnie chyba nigdy nie korzystaliśmy. Nie przypominam sobie takiej sytuacji. Chciaż nie, kiedy myłam jedną, a ktoś akurat chciał umyć ręce, korzystał z tej drugiej. Wykorzystywane sa obie, ponieważ Pan Mąż swoje rzeczy ma przy jednej, ja przy drugiej. Ale nigdy razem. Dlatego w nowym domu mam po jednej umywalce. Ale są trzy łazienki, więc mam nadzieję, że jakoś się pogodzimy.

  2. #62

    Domyślnie

    ArtMedia, zostaw żonie wybór gdzie będzie chciała robić rano fryzurę czy w małym lusteru w toaletce czy w dużym dobrze oświetlonym lustrze łazienkowym. To samo dotyczy makijażu Natomiast suszenie włosów w sypialni to nieporozumienie.
    Toaletka to raczej po to aby przy kawie lub herbatce pomalować sobie pazurki lub poperfumować sie przed " snem " :wink: Pozdrawiam

  3. #63

    Domyślnie

    Żeby nie było, że kobiety chcą mieć dwie umywalki a faceci jedną, powiem Wam, że moja żona na pytanie ile umywalek robimy w małżeńskiej łazience stwierdziła, że jedna wystarczy - ale duża (w bloku mamy dwie, ale dla całej rodziny). W praktyce nie potrzebujemy ich nigdy jednocześnie, przynajmniej rano, kiedy brak dostępu mógły powodować napięcia
    Tomasz M.

  4. #64

    Domyślnie

    Po co nam dwie umywalki skoro będziemy mieć dwie łazienki ?

    Ja wybieram opcje jedna umywalka w każdej łazience

  5. #65

    Domyślnie

    A ja kiedys w TV widzialem jak Cyganie w wielkiej marmurowej kuchni postawili sobie takie wieeeeelkie loze malzenskie. Dlaczego nie, jak ktos lubi to mozna nawet dwie umywalki w lazience powiesic, to jest takie indywidualne "widzimisie"

    Karol N.

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Napisał satina
    ArtMedia, zostaw żonie wybór gdzie będzie chciała robić rano fryzurę czy w małym lusteru w toaletce czy w dużym dobrze oświetlonym lustrze łazienkowym. To samo dotyczy makijażu Natomiast suszenie włosów w sypialni to nieporozumienie.
    Toaletka to raczej po to aby przy kawie lub herbatce pomalować sobie pazurki lub poperfumować sie przed " snem " Pozdrawiam
    To lustro miało być większe niż w łazience. Albo przynajmniej takie samo. I tak samo oświetlone. Do tego stół z szufladą. Nie jakieś tam mini. Ona sama tego chce, bo jej w łazience suszarka spada z tych wąskich półek. Na stole będzie przynajmniej 60cm. głębokości.

  7. #67
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArtMedia
    ... malowanie, modelowanie, picowanie itd... Nie wiem dokładnie bo się nigdy nie przyglądam. W każdym razie cały ten rytuał, przy którym trzeba uważac, aby suszarka nie wpadła do zlewu albo co gorsza miski ustępowej.
    Raczej rzadko korzysta się z suszarki przy odkręconej wodzie, a jeżeli w umywalce nie ma wody, to chyba nie szkodzi suszarce (parę kropel chyba też nie), więc można "nie uważać".
    A u mnie będą 2 umywalki. I choćbym miała rzadko korzystać z nich jednocześnie z mężem, to żeby nie było konfliktów w tych rzadkich przypadkach będą dwie. Łazienki też będą 2 (narazie jest jena z jedną umywalką).

  8. #68
    Guest

    Domyślnie

    U mnie tez beda dwie umywalki. Teraz mam dwie lazienki , ale po jednej umywalce . Jedna lazienka jest corki a druga nasza .
    W naszej jest ciagle kolejka wlasnie do umywalki.

  9. #69

    Domyślnie

    ArtMedia, jak widać z wszystkich wypowiedzi każdy zrobi tak jak zechce w zależności od swoich przyzwyczajeń i upodobań. Nie ma więc sensu nikogo na siłę przekonywać ani podawać argumentów za lub przeciw.To co dla jednych jest argumentem "za" dla innych jest "przeciw".
    Życzę powodzenia w budowie i trafnych wyborów. Pozdrawiam.

  10. #70

    Domyślnie

    Toteż nie przekonuję. To ja chciałbym być przekonany jesli są słuszne argumenty? Dzisiaj jeszcze raz w łazience zapytałem żonę o ten drobiazg. Powiedziała, że woli toaletkę, bo jej suszarka ciągle wpada do zlewu. Więc nawet jeśli byłyby dwie umywalki, to będzie wpadać. Niemniej dziękuję za zainteresowanie. Każdy zrobi jak zechce. Nikogo nie namawiam.

  11. #71

    Domyślnie

    Mam co prawda dużą łazienkę na poddaszu, ale raczej będzie w niej jedna umywalka. Na parterze mamy drugą łazienkę i po prostu rano wstając do pracy będę biegał do tej na parterze golić się, myć, itd. Podobnie wygląda sytuacja w domu moich rodziców i jakoś wszystko funkcjonuje spokojnie.
    Pozdrowionka
    Adamski

  12. #72
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar niezły
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    2.092
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    bonnie Wysłany : 14 Maj 2004 00:11 Temat postu :

    --------------------------------------------------------------------------------

    U mnie tez beda dwie umywalki. Teraz mam dwie lazienki , ale po jednej umywalce . Jedna lazienka jest corki a druga nasza .
    W naszej jest ciagle kolejka wlasnie do umywalki.
    To kolejka to jest do umywalki czy do lustra przy umywalce
    Będę miał dwie łazienki i po jednej umywalce
    hydraulik do usług http://forum.muratordom.pl/hydraulik...t7285-1740.htm


    Zależy mi na opinij jaką inni mają o mnie

  13. #73
    Guest

    Domyślnie

    Rano sa kolejki do umywalki , bo akurat wszyscy wychodzimy o jednej godzinie a i do lustra tez. U nas w domu dwie umywalki beda naprawde bardzo przydatne , wreszcie nie bede poganiala meza .

  14. #74

    Domyślnie

    Może o ilości umywalek w domku jednorodzinnym nie będe się wypowiadała, bo to są indywidualne potrzeby i Ci za i Ci przeciw mają swoje racje. Ja chciałabym powiedzieć o fugach gdy wprowadzałam się do mojego małego mieszkanka koleżanka ostrzegła mnie abym na podłogach nie robiła jasnych fug, bo potem ich nie doczyszcze. Oczywiście pouczona kupiłam na ściany jasnobeżowe, a na podłogi wykonawca miał dokupić popiel (podobno to jest najbardziej uniwersalny kolor na podłogi). Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że Panowie położyli nie popielatą tylko jasnobeżową na podłogi argumentując, że bardzo dużo jej zostało i szkoda zmarnować. Mnie zależało na czasie no i cóż teraz muszę mieć go dużo aby chociaż próbować doczyścić te fugi w łazience, które wyglądają koszmarnie. Nigdy więcej.

  15. #75

    Domyślnie

    W naszym mieszkaniu mamy panele. Nigdy więcej !!!!!! Byliśmy ostatnio zaszokowani, gdy dowiedzieliśmy się, że system montowania listw wykończeniowych ( wraz z wyglądem samej listwy) zmienia się co 2 lata. Tak więc po 5 latach użytkowania paneli musieliśmy zafundować sobie przy malowaniu mieszkania nowe listwy . (Stare były na klej). W mieszkaniu mamy jeszcze nowsze panele ( sprzed dwóch lat).Może rzeczywiście samo wykonanie paneli jest lepsze, ale cóż z tego jeśli z powodu 3 zaczepów listw wykończeniowych, których nie produkują - musieliśmy zmieniać całą listwę!!!! 20 m!!!!!! W naszym nowym domu mówimy PRECZ PANELOM!!!!!
    Co do fug jasnych - moim zdaniem - nie jest aż tak źle. Zaraz po położeniu fug zaimpregnowaliśmy je i do teraz nie wyglądają źle -( 5 lat).

  16. #76

    Domyślnie

    O kurcze! Co wy tak narzekacie na te panele? Czy rzeczywiście jest aż tak źle? W "domu rodzinnym" mieliśmy wprawdzie deski więc nie mam porównania, ale u siebie na w salonie i na poddaszu planowałam panele. Nie ukrywam, że ze względów finansowych. Czy to tak beznadziejna decyzja? Czy naprawdę są aż tak zimne?

  17. #77
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    a jak sprawdza się w praktyce gres polerowany? jest piękny, ale czy rzeczywiście tak jest, że widać na nim każdą kroplę wody i slad stóp?
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  18. #78

    Domyślnie

    Gres polerowany jest najlepszą formą płytki jaka znam.mam go od 5 lat w przedpokoju i kuchni ( na razie mieszkamy w bloku.....). narażony jest na ciągły kontakt z najgorszym świństwem jakie wnosimy na butach. Moim zdaniem, nie widać na nim brudu ( a mamy psa niskopodłogowego - czyli jamnika szorstkowłosego).Wręcz przeciwnie, błuszcząc daje wrażenie czystości. W naszym nowym domu, jest to ten rodzaj podłogi, który na peweno będzie (obok drewna oczywiscie.)Trzeba jednak uważać jaki gres się kupuje. My kupiliśmy beżowy ( w drobne kropki, marmuropodobny). Jest on antypoślizgowy i rzeczywiście trudno go zarysować.Niestety przy kładzenu nasi "fachowcy" zniszczyli nam 4 m kw. płytek, bo przy przycinaniu sie łamały.Ale chyba była to wina naszej ekipy...... Dobrze, że to doświadczenie przeżyliśmy w bloku na niewielkiej powierzchni , a nie w domku! Niestety nasz gres był dosyć drogi. Pozdrawiam.

  19. #79

    Domyślnie

    Mam panele teraz w bloku. KOSZMAR. Po pierwsze stukają - i to niezależnie od tego, czy jest pod nimi pianka, czy pilśnia (choć te z pilśnią mniej). Po drugie: elektryzują się jak telewizor; zawsze jest na nich pełno kurzu; codziennie wycierane na wilgotno - a i tak co i rusz jakieś koty. Przyciągają kurz - i nie ma na to rady. Jak spada coś ciężkiego, to się zdziera wierzch - no i zostają koszmarne nie drewnianopodobne ślady. NIGDY WIĘCEJ.

  20. #80

    Domyślnie

    Akwarysta,

    czy mozesz podac nazwe tego gresu, z jakiej firmy? Dzieki

Strona 4 z 458

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony