dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 69
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1367
  1. #21

    Domyślnie

    No to łazienka, sorry za jakość i bałagan, ale to nie moja łazienka jeszcze

    tu jakieś koszyki białe/szare żeby jakoś ogarnąć to co w łazience potrzebne, i żeby się nie walało na widoku, tam gdzie stoi kosz na pranie, będzie pralka


    umywalka do wymiany, krany też, blat i lustro też


    podłoga:


    kabina do wymiany i obok niej chcę wcisnąć wannę - to będzie ciekawe doświadczenie, bo tam nisko

  2. #22

    Domyślnie

    Sypialnia teściów, później nasza i dzidzi, a jeszcze później pokój dzidzi

    Do wymiany podłoga, kolor ścian, meble oczywiście, dodatki. Drzwi są nowe, drewniane, piękne, tyle że brązowe, a ja chcę białe, więc będziemy grzeszyć i malować. Mam nadzieję, że teście nie zejdą.





  3. #23

    Domyślnie

    Zdjęć pokoju młodego nie wrzucę, bo tam szafy, kartony, i inne takie. Układ taki jak sypialni tyle, że ciut większy.

  4. #24

    Domyślnie

    łał!!
    zupełnie nie mój styl, ale ta cegła w łazience bardzo mi sie podoba zwłaszcza pod umywalką,
    wanna wolnostojąca fajnie się wkomponuje

    jaką macie wysokość ścianki kolankowej?
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  5. #25

    Domyślnie

    Przedpokój

    Widok na sypialnie, pok. młodego i schody, które trzeba jakoś zabudować, myślałam o szkle, ale w tej kwestii będziecie mi mam nadzieję jeszcze doradzać Oczywiście ściany do przemalowania, bo za ciemno. No i białe drzwi też rozjaśnią przestrzeń.





    Drzwi po lewej to garderoba


    Od sypialni na łazienkę


    W lustrze odbijają się drzwi do łazienki


    I druga strona, za drzwiami nasza część dzienna


    A taka jest podłoga, powiedzcie mi co z nią zrobić? Zdzierać i kłaść panele jak w reszcie pomieszczeń czy zostawić jak jest? Ciężko się ją zamiata czy myje, ale nie widać też paprochów itp. Pod spodem jest podłogówka. A może tylko wymienić te ciemne panele na szare? Ściany oczywiście będą szare

  6. #26

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rafalowa

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    piekne poddasze, gdybym kontynuowala adaptacje naszego z pewnoscia czerpalabym ispiracje
    bardzo podobaja mi sie belki w scianie, i "gola" cegla.
    podpowiedz mi, prosze, podloga w korytarzu, to sa takie kafle?? gdzie do dostania bo pierwszy raz takie widze, a nie ukrywam ze mnie sie bardzo podobaja, zwlaszcza ze piszesz iz nie widac jak sa przubrudzone

  8. #28

    Domyślnie

    Witam

    Dziękuje w imieniu teściów i mojego eMa, bo miał baaaaardzo duży udział w układzie pomieszczeń i w pomyśle na wykonanie.
    To są stare czerwone dachówki, tak jak i w łazience na podłodze i na ściance za bidetem i kibelkiem. Brudu nie widać, tylko ciężko się zamiata, bo to chropowate i falowane troszkę.

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Zosik ja na Twoim miejscu w żaden kredyt bym się nie pakowała , przemaluj po swojemu , coś powymieniaj , dodaj ....jest dobrze.
    A kuchnię robisz swoją czy będziecie na jednym garnku? Bo ja nie jestem... za Boga .

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    podpisuje sie pod Kubelkowa - jesli nie musisz nie pakuj sie w kredyt. To nie jest stan stodoly, to jest wykonczony dom. Detale pozmieniac i bedzie slicznie - bo juz jest super! To same kosmetyczne detale, wieksza robota przy kuchni ale i tak masz wode tam juz to polowa sukcesu za Toba.

  11. #31

    Domyślnie

    Kuchnia osobna musi być, bo będzie wojna i rozlew krwi...

    Noo można i bez kredytu, ale nie mamy nic odłożonego, a same podłogi z 10 tys. i kuchnia ze 20 też. Resztę można powolutku.

  12. #32

    Domyślnie

    Ta podłoga w korytarzu ma swój niewątpliwy urok, i z jednej strony (tej wizualnej) bym jej nie zmieniała (może tylko dała te szare wstawki, o których napisałaś, ale czy masz pewność, że nie uszkodzisz tych dachówek?)
    z drugiej bym ją wymieniła, bo jestem pedantką i lubię jak podłoga lśni i te nierówności by mnie wkurzały
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  13. #33

    Domyślnie

    Ja z pedantyzmem nie mam nic wspólnego więc o to jestem spokojna. Nie mam pewności, że nie uszkodzę dachówek, trzeba spróbować. No bo jak będą wyglądały te brązowe wstawki do szarych paneli w pokojach?

  14. #34

    Domyślnie

    Kiepsko. Ja się obawiam że je uszkodzicie bo trzeba by wydłubać fugę czy klej wzdłuż tych wstawek. I mnóstwo z tym roboty by było
    Jeśli w pokojach będziecie wymieniać panele, to bym chyba jednak w korytarzu też zmieniła.

    Zamierzacie zakrywać cegłę na ścianach? (mam nadzieję że nie, bo z szarymi ścianami i białymi drzwiami będzie cudnie wyglądać)
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  15. #35

    Domyślnie

    Toż to poddasze, na które się spokojnie wprowadzać można. Ja sobie wyobrażałam, ze to takie niezagospodarowane. Dla mnie jednak za ciemne, ale to kwestia przemalowania ale też i gustu

  16. #36

    Domyślnie

    Broń nas boże od zakrywania cegły!! W salonie jest cała ściana i komin w cegle i to ma zostać i szkoda, że tylko tyle jej tam jest

    Gotowe, gotowe, tam normalnie przecież się mieszka Dlatego roboty malutko. Ściany do przemalowania przez te ciemności właśnie...

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał zosik Zobacz post
    tam normalnie przecież się mieszka
    to coś mi umknęło w takim razie w trakcie czytania

  18. #38

    Domyślnie

    Zosik cudnie jest na tym strychu. Ja też myślalam, że to strych do adaptacji Mądra dziewczyna z Ciebie, dobrze wybrałaś... jeszcze kupę życia przed Tobą, a teraz jest jak jest. Dasz radę
    Trzymam kciuki i będe podlądać Masz dobry gust i jestem pewna, że niewielkim kosztem zmienisz klimat tych pomieszczeń.

    A z tym kuciem podłogi.... jak tam jest podłogówka to może być trudna wymiana podłogi. Trzeba to bardzo ostrożnie robić, żeby nie przebić rurek.

  19. #39

    Domyślnie

    Pisz mi tak jeszcze to w piórka obrosnę

    No może nie pisałam, że tam się mieszka już mi się miesza co pisałam, a co myślałam żeby napisać.

    Pewnie podłoga zostanie jaka jest, trzeba zadbać o serca teściów, 3 lata temu ją robili Jak mi będzie bardzo uwierać to wtedy zmienię choć te panele.

  20. #40
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    trochę późno, ale ja także gratuluję... a stodoła... za jakiś czas to i wujek nie będzie przeszkadzał, a Wy będąc na miejscu będziecie mogli zacząć dłubać jak Kubełki

Strona 2 z 69

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony