dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 69
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1367
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    To jeszcze salon poproszę

  2. #42

    Domyślnie

    Dzięki niemodna Wiesz, może i tak, może już bez poddasza, sam dół chociaż... wyjdzie w praniu

    Kubelku salon będzie po weekendzie, bo nie mam zdjęć

  3. #43

    Domyślnie

    Nie,no-full wypas
    Rzeczywiście tylko rozjaśnić wnętrza + "Twoje" dodatki....Najważniejsze,żebyście się Wy tam czuli dobrze i "jak w domu".
    Jakim cudem Twoje poddasze jest ciut większe od mojego,a macie tam tyle dużych pokoi ?

  4. #44

    Domyślnie

    Taki też jest plan Czejenko

    A no tak wyszło jak podzielili U Ciebie tak się nie da? Bo to jeszcze kwestia układu belek...

  5. #45
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Teraz to jest dla mnie niespodzianka...
    Zosik - wiedziałam, że jest poddasze, ale nie wiedziałam, że to poddasze jest zamieszkałe serio - sądziłam, że jest takie, jak np, u mnie.
    Dziewczyno! nie pakuj się w żadne kredyty jeśli nie musisz. A z tego, co widzę, to nie musisz. To, co musiałabyś oddać bankowi w ramach procentów lepiej włóż w to poddasze - po prostu, urządź się po swojemu.
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  6. #46

    Domyślnie

    Jakoś to będzie dziewczyny

    A słuchajcie, myślimy o osobnym wejściu, bo są 2, jedno (od frontu) pod naszą łazienką a drugie (od podwórka) pod małą garderobą. Schody "idą" w kierunku tego od podwórka, ale żeby nie wchodzić sobie w drogę nasze musiałoby być to od frontu. Trzeba więc zmienić bieg schodów. Orientujecie się czy to możliwe? Pewnie tak, ale jak to zrobić? Zaznaczę jeszcze, że pod schodami jest wejście do piwnicy...

  7. #47

    Domyślnie

    Pocudowałam z rzutem, żeby było wiadomo o co mi chodzi:

    Czerwone linie to zaznaczone pomieszczenia na dole, te grubsze czerwone to drzwi. Czerwona strzałka pokazuje bieg schodów na chwilę obecną. Zielona - jakby miało być. No i między zielonym obszarem a frontem nasz hol. Drzwi do pokoju po lewej (przyszłej sypialni teściów) i po prawej (do salonu) trzebaby zamurować.


    Mam nadzieję, że rozumiecie mój pokrętny rysunek

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    napewno sie da obrocic schody - zakladajac ze masz wystarczajaco miejsca na nie bo jest to zejscie do piwnicy, ale zawsze cos mozna wykombinowac. Wez no pstryknij foto jak pojedziesz tych schodow i powiedz ile ma szerokosci i dlugosci ten korytarzyk i z czym sie pokrywa dokladnie na gorze?

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ja myslalam ze zima idzie a tu jakas sahara...............co nic nie komponujesz hmmm???

  10. #50

    Domyślnie

    Jestem, jestem, ale młody chyrla, jeść nie chce... czyli zapalenie oskrzeli w pełni we wtorek do kontroli.

    Komponuję, komponuję, i coś niecoś już mogę Wam pokazać.

    A z czym się pokrywa na górze? No właśnie dlatego poprowadziłam linie na rzucie poddasza, żeby było widać. Korytarz na dole jest na powierzchni małej garderoby, korytarza i łazienki na górze Tylko jest mały myk... w połowie dolnego korytarza (w miejscu szczytu schodów) przez całą długość domu idzie ściana nośna. Widać ją na rzucie, ta czerwona krecha. W korytarzyku jest na pół jego szerokości. Tworzy się taka wnęka pod schodami. Więc pewnie, żeby zrobić schody musiałabym je przenieść na 2 stronę tej ściany. Niby bez problemu, ale wtedy korytarzyk na górze ucierpi...

    Wiem, nie potrafię tłumaczyć, spróbuję to narysować

  11. #51

    Domyślnie

    No OK nie narysuję, jak się młode wykuruję to zrobię zdjęcia schodów od dołu i korytarza.

    A teraz coś Wam pokaże:



    Mamy takie coś, w częściach oczywiście i te przednią ramę, bez kół - sztuk 2
    Jedna stoi za komodą na stryszku.



    Są za wielkie, żeby znieść je na dół, więc obie są nasze I teraz tak, chcę z jednej zrobić tablicę na rysunki, obrazki młodego, podbić tylko od tyłu korek i powiesić na ścianie
    A drugą powiesić w salonie na ceglanej ścianie, a w środku zawiesić zdjęcia w ramkach. Co Wy na to? A może inne pomysły? Zagłowia łóżka nie zrobię, bo łóżko już jest, a nie będę robić nowego, bo później nie wstawię go na antresolę. Na antresoli będzie materac na paletach

  12. #52

    Domyślnie



    Te drzwi też chcę wykorzystać jako przejście między pokojami dzieci. One będą obok siebie, ale myślę, że takie małe, magiczne przejście będzie fajne. A jak wyrosną i brat mogący się przedrzeć do pokoju to będzie najgorsze zło - regipsami się zabuduje. Tym bardziej, że teraz tam nie ma ścianki, bo jest wnęka na biurko z kompem, więc już nie trzeba dziury ryć. Tylko 2 ścianki się usunie, które i tak są do usunięcia. Co Wy na to kochane?

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    i jedno i drugie piiiknyyy pomysl
    bedziesz to malowac czy naturalne drzewo zostawisz?

  14. #54

  15. #55

    Domyślnie

    A ja proponuję zacząć tkać. Może to być świetna zabawa.

  16. #56

    Domyślnie

    Witam Cię Wimech

    Obawiam się że wiedzy i talentu brak na takie sprawy A i miejsca brak na trzymanie takiego kabana

  17. #57
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie


  18. #58

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Bo widzisz stanęłaś mi przed oczami jak siedzisz przed tym ustrojstwem z dużym brzuszkiem i przeplatasz te niteczki czy jak to tam idzie ... przesadziłam

  20. #60
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    "U prząśniczki siedzą jak anioł dzieweczki…"

Strona 3 z 69

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony