dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał neko Zobacz post
    Dziękuję za troskę, ale chyba wciąż nie mam problemów ze zrozumieniem tekstu pisanego. Na końcu mojego postu napisałem przecież, że widziałem także kominek zamknięty, nad którym wisiał TV. To był ten sam portal wnętrzarski w US. Napisałem też, że być może były to inne kominki niż na drewno, generujące mniej tego ciepła. Trudno to ocenić ze zdjęć, gdzie ogień nie jest wyraźny.

    neko,
    nie było moim zamiarem Cię pouczać. Chciałem byś zwrócił uwagę,że w zasadzie
    zgadzam sie z Tobą . Kominek otwarty , to kominek dla klimatu i wieszanie nad
    nim czegokolwiek , nie generuje ewentualnych problemów...

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mistrz Zdunski Zobacz post
    Kominek który ma nie grzać ?? Czemu nie ... takich które buduje się "bo sąsiad ma to i JA muszę mieć " jest całkiem sporo ..
    Grzanie kominkiem który ma obudowę z płyt krzemianowo-wapiennych jest raczej nie możliwe , można grzać tylko przez gorące powietrze z kratek .

    Co do wrażeń wizualnych to jest to jak najbardziej sprawa indywidualna więc nie ma co tu dyskutować.
    Tu nie było reklamy, tylko informacja że mój nick to "kamieniarz"



    .

  3. #43

    Domyślnie

    Odgrzebię trochę temat;

    Nikt nie poruszył podstawowej kwesti telewizora, komentowany był tylko kominek.

    Otóż wieszanie telewizora tak wysoko jest podstawowym błędem. Środek telewizora powinien być na wysokości oczu podczas siedzenia na kanapie.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony